F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 15: GP Singapore
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 1 View previous topic
View next topic
Race 15: GP Singapore
Author Message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Meloman wrote:
Za sudarcic 5 sekundi odnosno 2 pozicije ,pa nije mu otpao tocak... Shocked Shocked

Kao sto rekoh, to je najblaza moguca kazna.. a ako ne kaznjavamo ovakve sudarcice, onda ce ih biti sve vise i vise na narednim trkama.

Thu Jul 21, 2011 2:09 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Melo ;P

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:
Meloman wrote:
Za sudarcic 5 sekundi odnosno 2 pozicije ,pa nije mu otpao tocak... Shocked Shocked

Kao sto rekoh, to je najblaza moguca kazna.. a ako ne kaznjavamo ovakve sudarcice, onda ce ih biti sve vise i vise na narednim trkama.

to da...
Lord: 5 sec. kazne zbog udaranja u Ascari =Meloman: 5 sec. kazne zbog udaranja Ascari na startu (posto nije zavrsio trku, kazna je 2 pozicije unazad na startu sledece trke)
ovo nije isto... oni su se sudarali tokom cele trke ,a ja sam njega jednom i to lagano i da dobijem istu kaznu kao neko ko se sudara 10 puta....
treba da se kaznjava ali kriterijum treba da bude isti kod svih vozaca...
Dzabe sada da se dodaje vreme kad to nije odmah receno na stazi... ovako svako treba da dobije po koju poziciju nazad...
Thu Jul 21, 2011 2:13 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Mnogi vozaci nisu zadovoljni ovom trkom jer nisu na vreme obavesteni...
Nemanja ,paprika , kron, zam , maestro i ja koji sam trebao pre padanja servera da budem 3. i da dobijem zasluzenih 15 bodova a sad imam pisljivih 6... nemanja je na gubitku covek je bio 4 a sad nije ni vozi trku....
Thu Jul 21, 2011 2:15 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Meloman wrote:
Marcos84 wrote:
Meloman wrote:

to da...
Lord: 5 sec. kazne zbog udaranja u Ascari =Meloman: 5 sec. kazne zbog udaranja Ascari na startu (posto nije zavrsio trku, kazna je 2 pozicije unazad na startu sledece trke)
ovo nije isto... oni su se sudarali tokom cele trke ,a ja sam njega jednom i to lagano i da dobijem istu kaznu kao neko ko se sudara 10 puta....
treba da se kaznjava ali kriterijum treba da bude isti kod svih vozaca...
Dzabe sada da se dodaje vreme kad to nije odmah receno na stazi... ovako svako treba da dobije po koju poziciju nazad...

Zato sam i napomenuo, nisu konacne kazne i svi ucestvujemo u kaznjavanju!

Thu Jul 21, 2011 2:17 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Meloman wrote:
Mnogi vozaci nisu zadovoljni ovom trkom jer nisu na vreme obavesteni...
Nemanja ,paprika , kron, zam , maestro i ja koji sam trebao pre padanja servera da budem 3. i da dobijem zasluzenih 15 bodova a sad imam pisljivih 6... nemanja je na gubitku covek je bio 4 a sad nije ni vozi trku....

Ja ne mogu da uticem na rad servera, desilo se sta se desilo i jbg. Isto tako je bilo i u Silverstonu, ali par krugova pre kraja. Ovde, koliko sam razumeo, nije prosla ni polovina trke.
Sto se tice neobavestenosti, juce je na sajtu ceo dan stajalo da ce se trka voziti uvece.
Nemanja Kovacevic wrote:
moze vecras, a i nije tako vruce da se vozi Smile

Zamlatuljko je imao goste, a za ostale ne znam.

Thu Jul 21, 2011 2:24 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
GP Singapore, 20.7.2011.
24 kruga

1.Platy (Renault) 0:40:03.013 / +5 sec. penalty
2.Lord Mirkov (McLaren) +00:33.916 / +5 sec. penalty
3.Marcos84 (Mercedes) +00:48.821
4.Alberto Ascari (Ferrari) +00:42.575 / +10 sec. penalty
5.Bavariasch Mann (McLaren) +01:21.855
6.Meloman (Mercedes) Fuel / 1 pos. penalty for next race
7.Goran (Red Bull) DNF / 3 pos. penalty for next race

Pol pozicija: Lord Mirkov (McLaren) 1:34.657
Najbrzi krug: Platy (Renault) 1:35.922

Fri Jul 22, 2011 11:58 am View user's profile Send private message Visit poster's website
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 1 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Page 7 of 7

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum