F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 15: GP Singapore
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 1 View previous topic
View next topic
Race 15: GP Singapore
Author Message
Melo ;P

Post Reply with quote
I da ascari kako da te ja udarim od pozadi kada sam ja desno od tebe koliko se secam startovao... prvori ponovo i vidi ko je...
Prvi ili drugi krug sudar sa goranom i 7 krug raic visestruka promena putanje...
Wed Jul 20, 2011 9:48 pm View user's profile Send private message
LordMirkov
Site Admin

Post Reply with quote
raic wrote:
Start prva krivina,meloman me udario od nazad.
4 ili 5 krug Lord me udario od nazad.
Na ostalo nemam primedbe,druga 2x me propustio.
A ja pozivam sve da pogledaju snimak i da mi neko kaze gde sam ja to isao cik cak i menjao putanje,putanju je dozvoljeno jednom menjati a sredinom nije zabranjeno voziti.
Toliko od mene.

4 ili 5 krug sto sam te udario - tu si uradio cik cak levo desno pre tog,i malo je falilo da me zalepis za zid kad sam ti ushao sa desne strane... Kako to nisi naglasio? Odma prebAcujes svu krivicu na drugog, ali nema veze...pamtim pa vratim. Po tebi su krivci oni koji voze iza nekog?
Pa sad da ti objasnim da je neko drugi bio na mom mestu nebi ti ziv izasao iz tog ferrarija...

sledeci krug te zaobilazim ali si zakacio moj zadnji desni tocak ( JER NE UMES PROTIVNIKU DATI PROSTORA KAD TE OBILAZI) i okrenuo se a ja idiot posle 3 krivine usporio da te sacekam a nisam ni trebao, mislio sam da je moja krivica... Posle toga kad su ti gume popustile vukao si se ko rezanac po stazi i brate presporo prolazio krivine , trebao sam sesti na bicikli pa voziti iza tebe.

Ponovo te napadam i umalo zaobilazim-idem po jebenom ivicnjaku kako te nebih dodirnuo ali ti moras saseci moju idealnu liniju i naterati me da te dotaknem gde se usput i okrecem i udaram u zid i ostajem bez jebenog prednjeg krila- posle prvog sektora. Tu sam izgubio mnogo vremena dok se nisam doteglio do boxa btw...

Ovo sto si izjavio da te nisam propustio jednom je jos jedna tvoja greska, pogledaj replay pa onda komentarishi i donosi zakljucke.

Ako na tebe nisam izgubio bar jedan minut sa propustanjem odo skociti u bunar.

Scene sa "mojim" incidentima veoma uskoro...

Wed Jul 20, 2011 10:05 pm View user's profile Send private message MSN Messenger
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Meloman wrote:
I da ascari kako da te ja udarim od pozadi kada sam ja desno od tebe koliko se secam startovao... prvori ponovo i vidi ko je...
Prvi ili drugi krug sudar sa goranom i 7 krug raic visestruka promena putanje...

http://www.megaupload.com/?d=DNY5L2NL
evo reply a ja nemam pojma o kakvoj promeni putanje ti pricas????
pogledaj reply
Wed Jul 20, 2011 10:45 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
LordMirkov wrote:
raic wrote:
Start prva krivina,meloman me udario od nazad.
4 ili 5 krug Lord me udario od nazad.
Na ostalo nemam primedbe,druga 2x me propustio.
A ja pozivam sve da pogledaju snimak i da mi neko kaze gde sam ja to isao cik cak i menjao putanje,putanju je dozvoljeno jednom menjati a sredinom nije zabranjeno voziti.
Toliko od mene.

4 ili 5 krug sto sam te udario - tu si uradio cik cak levo desno pre tog,i malo je falilo da me zalepis za zid kad sam ti ushao sa desne strane... Kako to nisi naglasio? Odma prebAcujes svu krivicu na drugog, ali nema veze...pamtim pa vratim. Po tebi su krivci oni koji voze iza nekog?
Pa sad da ti objasnim da je neko drugi bio na mom mestu nebi ti ziv izasao iz tog ferrarija...

sledeci krug te zaobilazim ali si zakacio moj zadnji desni tocak ( JER NE UMES PROTIVNIKU DATI PROSTORA KAD TE OBILAZI) i okrenuo se a ja idiot posle 3 krivine usporio da te sacekam a nisam ni trebao, mislio sam da je moja krivica... Posle toga kad su ti gume popustile vukao si se ko rezanac po stazi i brate presporo prolazio krivine , trebao sam sesti na bicikli pa voziti iza tebe.

Ponovo te napadam i umalo zaobilazim-idem po jebenom ivicnjaku kako te nebih dodirnuo ali ti moras saseci moju idealnu liniju i naterati me da te dotaknem gde se usput i okrecem i udaram u zid i ostajem bez jebenog prednjeg krila- posle prvog sektora. Tu sam izgubio mnogo vremena dok se nisam doteglio do boxa btw...

Ovo sto si izjavio da te nisam propustio jednom je jos jedna tvoja greska, pogledaj replay pa onda komentarishi i donosi zakljucke.

Ako na tebe nisam izgubio bar jedan minut sa propustanjem odo skociti u bunar.

Scene sa "mojim" incidentima veoma uskoro...

Necu da se prepirem sa tobom i nisam isao cik cak!!!!!
Ti ako si brzi to ne znaci da na kocenju treba da udjes u mene da bi obisao.
Ja sam moje sve rekao a ima jos ljudi koji ce pogledati reply pa ce prokom entirasati to tvoje cik cak i jedva cekam video sa tim da postas.
A ta situacija gde si izgubio spojler tu si sam kriv,naglo si dao gas i okrenuo si se u zid,iz krivine si izasao bez zanosenja i okrecanja!
Wed Jul 20, 2011 10:51 pm View user's profile Send private message
Nemanja Kovacevic

Post Reply with quote
Ljudi kad sam ja u ponedeljak posle trke rekao ajde da uzmemo pola bodova, NE, neko je rekao nismo odvozili ni pola krugova, neko se bunio jer je mogao da bude na podijumu i tako dalje i tako blize. Sada vidite do cega dovede ponavljanje trke. To je isto kao kad napravite restart trke uvek neko nije zadovoljan a cesto dolazi bas do ovih situacija.
Nzm za vas ali za sledeci sampionat treba da se izbace ove dve ulicne staze, znaci monako i singapur, jer nema smisla voziti kad nema prostora za obilazenje. toliko od mene.

PS nisam dosao na trku jer niko nije dao zvanicno obavestenje da je trka veceras, mnogi su napisali moze veceras ili sutra itd a niko nista zvanicno!!!
Wed Jul 20, 2011 11:53 pm View user's profile Send private message MSN Messenger
LordMirkov
Site Admin

Post Reply with quote

Thu Jul 21, 2011 10:18 am View user's profile Send private message MSN Messenger
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Pregledao sam video, malo kasnije cu detaljnije, i jos neke momente koji se ne vide, posebno start.

Thu Jul 21, 2011 10:54 am View user's profile Send private message Visit poster's website
Melo ;P

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:
Pregledao sam video, malo kasnije cu detaljnije, i jos neke momente koji se ne vide, posebno start.

Start obrati paznju na borbu za 3 ili 2 mesto ja sam krzno askarija jer je on isa malo vise napred a ne toliko idalno ali ovaj momenat nije toliko bitan koliko udarac gorana u drugoj krivini i i onda mislim drugi krug isto goran sudar u tunelu i moje prevrtanje...
Thu Jul 21, 2011 10:59 am View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Ja trazim da budem kaznjen, zbog udaranja Lorda u prvom krugu. Poslednja krivina u drugom sektoru.
Thu Jul 21, 2011 11:16 am View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
panofanatik

Post Reply with quote
Pa ljudi kad je ponovo vožena trka pojma nemam.niko nista ne javlja.sve je ovo mnogo neozbiljno

Thu Jul 21, 2011 11:51 am View user's profile Send private message MSN Messenger
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Evo ovako, sto se tice starta:

Meloman udara u Ascari, obojica izlecu sa staze.

Ascari udara u Marcos84, koji se okrece i gubi vreme (a kao posledica tog okretanja, Meloman i Goran su u nemogucnosti da izbegnu bolid takodje izgubili dosta vremena.

1 krug u tunelu, Goran naglo prelazi sa desne strane u levu i udara u Meloman, koji gubi kontrolu i udara u zid (takodje gubi dosta vremena)

Sad se bacam na detaljno pregledanje videa koji je postavio Lord!

PS Slike sa navedenim situacijama cu postaviti u grupi na Facebook-u.

Thu Jul 21, 2011 11:53 am View user's profile Send private message Visit poster's website
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
panofanatik wrote:
Pa ljudi kad je ponovo vožena trka pojma nemam.niko nista ne javlja.sve je ovo mnogo neozbiljno

Na sajtu je juce ceo dan stajalo:
Restart Singapura veceras u 20:00

Thu Jul 21, 2011 11:56 am View user's profile Send private message Visit poster's website
raic
Site Admin

Post Reply with quote
LordMirkov wrote:

taj deo na 3:17 napravi tako da je kamera na mom bolidu i sa pogledom u nazad jedan deo isto tako
Thu Jul 21, 2011 12:18 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:
Evo ovako, sto se tice starta:

Meloman udara u Ascari, obojica izlecu sa staze.

Ascari udara u Marcos84, koji se okrece i gubi vreme (a kao posledica tog okretanja, Meloman i Goran su u nemogucnosti da izbegnu bolid takodje izgubili dosta vremena.

1 krug u tunelu, Goran naglo prelazi sa desne strane u levu i udara u Meloman, koji gubi kontrolu i udara u zid (takodje gubi dosta vremena)

Sad se bacam na detaljno pregledanje videa koji je postavio Lord!

PS Slike sa navedenim situacijama cu postaviti u grupi na Facebook-u.

slazem se za kaznu Smile izvini,kasno si mi usao u ekran nisam te video pre toga,ispravio sam bolid cim sam te video ali je bilo kasno Sad
Thu Jul 21, 2011 12:19 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Poslao sam video trke Berniju i on kaze da trka nije bila dovoljno bezbedna pa se mora ponoviti.... Cool
Thu Jul 21, 2011 12:28 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 1 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 5 of 7

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum