F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 12: GP Hungary
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 1 View previous topic
View next topic
Race 12: GP Hungary
Author Message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:
Ja imam problema sa kompom, nadam se da cu ih resiti do sutra uvece. Ako ne uspem, vi vozite ako vas bude dovoljno!

uspeo sam da skrpim nesto, videcemo koliko ce da drzi..bice valjda ok za sutra vece, a za posle cemo videti.

Sun Jun 26, 2011 11:35 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Gargammel

Post Reply with quote
Kasnicu....tj kuci sam oko 9...cekajte me ako mozete....Very Happy Razz
Mon Jun 27, 2011 3:24 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Gargammel wrote:
Kasnicu....tj kuci sam oko 9...cekajte me ako mozete....Very Happy Razz

naravno, nemas frke Wink

Mon Jun 27, 2011 3:31 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
raic
Site Admin

Post Reply with quote
82.117.202.74 ovaj ip ce biti samo za veceras

oko 19:00 otvaram server

da probam full protok na serveru Very Happy

OTVOREN SERVER
Mon Jun 27, 2011 3:56 pm View user's profile Send private message
Nemanja Kovacevic

Post Reply with quote
ja cu probati da dodjem na trku, jer sada idem na fudbal, cekajte do 9 ako ne stignem onda krenite bez mene
Mon Jun 27, 2011 5:58 pm View user's profile Send private message MSN Messenger
LordMirkov
Site Admin

Post Reply with quote
Nemanja Kovacevic wrote:
ja cu probati da dodjem na trku, jer sada idem na fudbal, cekajte do 9 ako ne stignem onda krenite bez mene

pocemo sa quali posle 9, opusteno.

Mon Jun 27, 2011 6:01 pm View user's profile Send private message MSN Messenger
raic
Site Admin

Post Reply with quote
otvoren server

ip: 89.216.41.35
Mon Jun 27, 2011 6:45 pm View user's profile Send private message
Nemanja Kovacevic

Post Reply with quote
Samo da kazem da sam zavrsio...nije normalno da na tri trke gde sam ucestvovao ljudi lupaju, a pri tom nikom kazna(govorim o Engleskom GP i nemcka), i evo sada, ali sto je jos gore, nije meni sto sam ja udaren vec sto ja udari kolegu, (izvini znam da si puno vezbao Sad ). Nmg reci da sam se lepo provodio...mozda sa pojedincima.....ovo je moje konacno i na neki nacin mi je zao. Srecno svima do kraja pozzz
Mon Jun 27, 2011 8:41 pm View user's profile Send private message MSN Messenger
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Nemanja Kovacevic wrote:
Samo da kazem da sam zavrsio...nije normalno da na tri trke gde sam ucestvovao ljudi lupaju, a pri tom nikom kazna(govorim o Engleskom GP i nemcka), i evo sada, ali sto je jos gore, nije meni sto sam ja udaren vec sto ja udari kolegu, (izvini znam da si puno vezbao Sad ). Nmg reci da sam se lepo provodio...mozda sa pojedincima.....ovo je moje konacno i na neki nacin mi je zao. Srecno svima do kraja pozzz

ja sam upravo zato i dao sebi kaznu, jer sam hteo da pocnem od nekoga...i ovako je najbolje da se niko ne ljuti...
zao mi je sto ti se to dogodilo, kazni ce svakako biti a nadam se da ces se predomisliti..za tebe uvek ima mesta sa nama!

Mon Jun 27, 2011 8:54 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
ja sam se izblamirao, prv put od ko zna kad sam imao dobar setap i bolid me slusao ali na ulazku u boks se zaglavim..nisam mogao ni napred ni nazad Sad

Mon Jun 27, 2011 8:55 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Melo ;P

Post Reply with quote
Nek ide sve u .....
Imao sam start k'o Alonso ali nisam zagrejao kocnicu i onda sam slabije krenuo.Imao sam okretanje u prvom krugu i tesko ostecenje bolida i posle mi je nestalo gorivo....
Mon Jun 27, 2011 9:26 pm View user's profile Send private message
Paprika

Post Reply with quote
Meloman wrote:
Nek ide sve u .....
Imao sam start k'o Alonso ali nisam zagrejao kocnicu i onda sam slabije krenuo.Imao sam okretanje u prvom krugu i tesko ostecenje bolida i posle mi je nestalo gorivo....

Tebe je sve odjednom snaslo...
Mon Jun 27, 2011 10:29 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Nemanja Kovacevic wrote:

kolega aj nemoj bar zbog konstruktorske,bice kazni,bice sledeca bolja,nista strasno sve je super proslo,sa ovom taktikom mogli smo biti 2-3 i bio si brzi od mene,nadam se da ces se predomisliti,sledeca je spa znam da ne zelis da je propustis,ferrari sprema novi aero paket kako bi uspeo da se priblizi malo prebrzom McLarenu...
Mon Jun 27, 2011 10:58 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
primetio sam na reply da je Meloman opet prekasno kocio i za malo da kolegu drugi ili treci put opet ponese sa sobom...(sreca ovaj put sve je proslo u redu)
nema ljutnje ali ako u nekim narednim trkama bude incidenata zbog njegovog kasnog kocenja a ima vec jednu opomenu ja sam za kaznu sa startovanjem iz pit stopa.....

toliko,nije u redu ali stvarno moras nauciti kociti na vreme

Last edited by raic on Tue Jun 28, 2011 6:45 am; edited 2 times in total
Mon Jun 27, 2011 11:29 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
moze neko da uploaduje replay

Mon Jun 27, 2011 11:42 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 1 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum