F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 5: GP Turkey
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 1 View previous topic
View next topic
Race 5: GP Turkey

Termin trke
Cetvrtak 21:00
62%
 62%  [ 5 ]
Petak 21:00
37%
 37%  [ 3 ]
Total Votes : 8

Author Message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
papegp wrote:
Nisam mogao a da ovo ne napisem!,na zadnjoj trci u Kini je bilo 7 takmicara,na slobodne trenige se skupi jedva tri coveka,ostali dodju samo na trku,imaju jedan setup za kvalifikacije,a drugi za trku,odvezu je i to je to,nije problem ja se e bunim,ali hocu da kazem da ispada da su obaveze oko trke za vecinu vas nekih 40 minuta i nista vise,i o kakvom bre odlaganju mi pricamo,ne moze da se skupi barem 10 ljudi na trci,ovo treba da se vidi sta bre dalje,danas je utorak a mi da odlazemo trku tamo za nekih deset mozda koji vise dan sramota,ili da vozimo ovo ili da sve ovo pukne!

slusaj brate, ovako stoje stvari...ova liga nikome od nas ne donosi profit pa da mozemo potpuno da joj se posvetimo. svi mi imamo neke obaveze, neki idu u skolu, neki rade i tako je kako je. ja sam siguran da bi svi u ovoj ligi voleli da mogu da voze svakog dana i da dodju na svaku trku inace ne bi bili ovde. ja sam izuzetno zadovoljan sa prethodnim trkama, bile su zanimljive iako nas nije bilo mnogo. ali da nas ima 15 na trci imali bi problema sa lagom i bilo bi jos gore.
siguran sam da ce nas u buduce biti vise, Pano i Nemanja su imali obaveze, Gagiju nije radila papucica...Kad se vratim sa puta, za dve nedelje, na drugi nacin cemo odredjivati termin trke. Prvo ce se svi izjasniti u kom terminu NE mogu da voze, pa cu tek onda postaviti odgovarajuce termine za glasanje.
naravno, kad je u pitanju broj takmicara, svako moze da se aktivira u pronalazenju novih, kao sto je to Raic uradio sa Goranom. kad bi svi mi doveli po bar jednog, imalo bi nas 20, a sigurno svako od nas poznaje nekoga ko zeli da se druzi i takmici na ovaj nacin.
sto se tice odlaganja, potpuno shvatam da neki nece da voze za praznike. i ne vidim problem u tome da se napravi pauza, ne mora da se vozi bas svakog vikenda. nigde ne zurimo.
Tue Apr 19, 2011 9:55 am View user's profile Send private message Visit poster's website
raic
Site Admin

Post Reply with quote
najverovatnije ako uspem dovescu jos jednog vozaca,Petar Markov,decko je iz Makedonije i studira u Sofiji pa najverovatnije nece moci prisustvovati svakoj trci ali bar ce biti na nekim,tako da kad se sve sabere bice nas bar 7-10 na svakoj
Tue Apr 19, 2011 10:47 am View user's profile Send private message
LordMirkov
Site Admin

Post Reply with quote
raic wrote:
najverovatnije ako uspem dovescu jos jednog vozaca,Petar Markov,decko je iz Makedonije i studira u Sofiji pa najverovatnije nece moci prisustvovati svakoj trci ali bar ce biti na nekim,tako da kad se sve sabere bice nas bar 7-10 na svakoj

Kolega Makedonac je dobrodoshao, treba kontaktirati Mika i Lansera takodje!

Tue Apr 19, 2011 8:42 pm View user's profile Send private message MSN Messenger
raic
Site Admin

Post Reply with quote
LordMirkov wrote:
raic wrote:

Ja ih necu zvati,ti ih kontaktiraj. Jbg hehehe sta da ti kazem:(Lanser je samo Mika zvao u njihovu ligu) a bice jos interesantnije kad nas bude vise,naravno ako pristanu doci Smile

Ja sam imao problem sa lagom dok je traktor vozao isto je bilo i sa petrom,sbb ima slab protok informacija kad je tako daleka veza iskreno se nadam da je zamov provajder jaci od sbb-a,dzaba meni toliki protok kad je konekcija izmedju sbb-a i ostalih providera losa... Sad

ako nas se dosta skupi nebi bilo lose zakupiti server,u kontaktu sam sa kgb-om canter serverom e sad moracu ih kontaktirati da vidim jel mogu dici server za rft 20 slotova i mislim da je cena od 1000-1500 din mesecno
Tue Apr 19, 2011 9:30 pm View user's profile Send private message
zamlatuljko

Post Reply with quote
evo ja da potvrdim sutra putujem i nece me biti do ponedeljka- utorka tako da ako bude trke srecno svima

izvinjavam se zbog rezervnog mesta za server ali verujem u raic-ovu konekciju Cool

Tue Apr 19, 2011 10:10 pm View user's profile Send private message
LordMirkov
Site Admin

Post Reply with quote
raic wrote:
LordMirkov wrote:
raic wrote:

Ja ih necu zvati,ti ih kontaktiraj. Jbg hehehe sta da ti kazem:(Lanser je samo Mika zvao u njihovu ligu) a bice jos interesantnije kad nas bude vise,naravno ako pristanu doci Smile

Ja sam imao problem sa lagom dok je traktor vozao isto je bilo i sa petrom,sbb ima slab protok informacija kad je tako daleka veza iskreno se nadam da je zamov provajder jaci od sbb-a,dzaba meni toliki protok kad je konekcija izmedju sbb-a i ostalih providera losa... Sad

ako nas se dosta skupi nebi bilo lose zakupiti server,u kontaktu sam sa kgb-om canter serverom e sad moracu ih kontaktirati da vidim jel mogu dici server za rft 20 slotova i mislim da je cena od 1000-1500 din mesecno

Ja pocinjem uskoro da radim, tako da je ta opcija veoma moguca a sigurno je i to da RFT necemo zakupljivati vec nesto zglavno pa makar ja sam snosio troshak Wink

P.S sto se tice cronight lige nebih tamo vozio i da je jedna jedina koja postoji...

Tue Apr 19, 2011 11:21 pm View user's profile Send private message MSN Messenger
raic
Site Admin

Post Reply with quote
I sta smo se dogovorili?
Jeli trka u petak ili u subotu?
Sve jedan termin mi odgovara pa i onaj u 18:00 u subotu ali da trka pocne oko 19:00,mocu dici server.

Server mozemo dobiti vec u subotu od KGB-a najvise moze biti 36 slotova i trebam decku poslati linkove kompletne sta da instalira,mislim ovaj mod sto mi vozimo,ako ne KGB onda Milf server (need for speed,call of duty,canter...) ovi drugi drze servere za sve i pola je u BG-u a pola je kod mene u somboru. Ako se odlucimo za bilo koji od tih servera ja bi bio head admin,a oko placanja bi se vec dogovorili,nece to biti velika para,oko 1000-1500 din mesecno.
Wed Apr 20, 2011 7:58 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
server ce biti otvoren u 19:00
Sat Apr 23, 2011 4:40 pm View user's profile Send private message
LordMirkov
Site Admin

Post Reply with quote
raic wrote:
server ce biti otvoren u 19:00

Necu moci stici, ako se skupite u vecem broju odvozite slobodno a ti Dalibore memorishi rezultate i posalji Markosu na PP Smile

Sat Apr 23, 2011 5:04 pm View user's profile Send private message MSN Messenger
panofanatik

Post Reply with quote
danas je derbi u 18 30 tesko da neko dodje na voznju

Sat Apr 23, 2011 5:07 pm View user's profile Send private message MSN Messenger
raic
Site Admin

Post Reply with quote
necu ja voziti trku ali ce biti otvoren server da se malo vozamo bzv

dok ne dodje markos ja nista ne organizujem
Sat Apr 23, 2011 5:09 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
napravite pauzu ako hocete, ali ja stizem kuci tek 2-3 maja, a i tog vikenda (7-8 maj) necu moci da vozim jer mi je slava i imacu dosta obaveza...neka Lord i Raic dogovore neki termin, pa da se bar ta jedna trka odvozi dok me nema...
Sat Apr 23, 2011 11:12 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Lorde jel imas mogucnost da napravis ono za glasanje????

Ili ako mogu predloziti sa obzirom da je sad za vikend 1 maj a mnogi ce vec dan ranije da odu,da trka bude u:

1. Cetvrtak 21:00
2. Petak 21:00

Pre ne mogu dici server zbog posla.
Mon Apr 25, 2011 6:51 am View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
raic wrote:
Lorde jel imas mogucnost da napravis ono za glasanje????

Ili ako mogu predloziti sa obzirom da je sad za vikend 1 maj a mnogi ce vec dan ranije da odu,da trka bude u:

1. Cetvrtak 21:00
2. Petak 21:00

Pre ne mogu dici server zbog posla.

Napravljeno glasanje!
Mon Apr 25, 2011 1:27 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Ako se slazete da danas bude trka,neka Zam kreira oko 19:00 server,ja se nadam da cu stici do 20:00.
Jos cu vam javiti,jer bi trebao ici za Sombor raditi nesto privatno.
Thu Apr 28, 2011 6:54 am View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 1 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum