F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 5: GP Spain

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 8 View previous topic
View next topic
Race 5: GP Spain
Author Message
Marcos84
Site Admin

Post Race 5: GP Spain Reply with quote
Laps: 33

Mon Oct 13, 2014 11:24 am View user's profile Send private message Visit poster's website
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
izleteo sam zato sto ne mogu da se koncentrisem.,,, jbg spava mi se...radim u subotu u drugu pa u nedelju u prvu..za tih 2 dana odspavam 3 sata..a ja sam covek koji ako se ne naspava ne vredi nicemu....i bas se mucim da vozim...neispavan sam..za ovu trku sam bas bio spreman ali umor me ubija...Sad tako da se povlacim dok ne nadjem neko resenje sto se tice posla...jer u subotu i nedelju ja ne mogu da vozim nikako...znam da tada vecina vozi...treniracu druzicu se sa vama, ali na trke tesko da cu biti..jer radim od sledece nedelje subota od 15 do 23 i nedelja od 15 do 23 Sad((

Sun Oct 19, 2014 7:30 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
misterx wrote:
izleteo sam zato sto ne mogu da se koncentrisem.,,, jbg spava mi se...radim u subotu u drugu pa u nedelju u prvu..za tih 2 dana odspavam 3 sata..a ja sam covek koji ako se ne naspava ne vredi nicemu....i bas se mucim da vozim...neispavan sam..za ovu trku sam bas bio spreman ali umor me ubija...Sad tako da se povlacim dok ne nadjem neko resenje sto se tice posla...jer u subotu i nedelju ja ne mogu da vozim nikako...znam da tada vecina vozi...treniracu druzicu se sa vama, ali na trke tesko da cu biti..jer radim od sledece nedelje subota od 15 do 23 i nedelja od 15 do 23 Sad((

ajao... Sad

nadam se da cemo se onda vidjati na serveru...

ovu trku sam vozio ovako zahvaljujuci bokiju,imao je sekundu brzi setap od mog i samo on mi je pomogao da ovako zavrsim trku

kako gume rade na tvom setapu to je neverovatno,na mom setapu su posle 3 kruga vremena poadala po 2 sekunde zbog guma jer su se pregrevale

Sun Oct 19, 2014 8:19 pm View user's profile Send private message
Kimi7

Post Reply with quote
ja sam imao kontakt sa nekim na pocetku,mislim da je bio ferari. Ako je bila moja greska izvinjavam se, nije bilo namjerno.
Sun Oct 19, 2014 9:32 pm View user's profile Send private message
Goran-kimi

Post Reply with quote
ja se nisam isto mogao sastaviti ni kruga,koji mi je bio nemam pojma!!!..a gume mi drzale par krugova..isao bi surnajst puta u boks!!!!i to zute!! Sad

Mon Oct 20, 2014 1:46 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
misterx wrote:

Aj ako ostalima odgovara da pomerimo na ponedeljak?

Mon Oct 20, 2014 7:22 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
meni bi to bio spas,, ali ne verujem da ce neko da vozi ponedeljkom...jbg svi su navikli na nedelju..i uglavnom ljudi rade u ponedeljak a u nedelju su slobodni..sta da radim ,,, jbg Sad

Mon Oct 20, 2014 7:35 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
misterx wrote:
meni bi to bio spas,, ali ne verujem da ce neko da vozi ponedeljkom...jbg svi su navikli na nedelju..i uglavnom ljudi rade u ponedeljak a u nedelju su slobodni..sta da radim ,,, jbg Sad

Pa i meni vise ponedeljak odgovara, sacekali bi ko radi drugu da dodje sa posla. Kako hocete.

Tue Oct 21, 2014 7:42 am View user's profile Send private message Visit poster's website
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Meni svejedno

Tue Oct 21, 2014 11:18 am View user's profile Send private message
Goran-kimi

Post Reply with quote
moze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wed Oct 22, 2014 6:47 am View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Rezultati trke?

Wed Oct 22, 2014 10:09 am View user's profile Send private message Visit poster's website
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Rezultat kvalifikacija:

Rezultat rke:

1. Bokygreat
2. Raic
3. Zoki
4. Kimi7
5. Goran-Kimi
6. MisterX

Wed Oct 22, 2014 12:44 pm View user's profile Send private message
Zoki

Post Reply with quote
Meni bi vise odgovarao ponedeljak isti termin, ili jos malo kasnije ako moze. Npr 21h start trke, svejedno samo da nije nedelja. Smile

Sto niste ranije pokrenuli to pitanje hehe

Wed Oct 22, 2014 6:05 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
jbg Very Happy

Wed Oct 22, 2014 9:04 pm View user's profile Send private message
bokygreat

Post Reply with quote
raic wrote:

ovu trku sam vozio ovako zahvaljujuci bokiju,imao je sekundu brzi setap od mog i samo on mi je pomogao da ovako zavrsim trku

kako gume rade na tvom setapu to je neverovatno,na mom setapu su posle 3 kruga vremena poadala po 2 sekunde zbog guma jer su se pregrevale

Drago mi je što sam pomogao, odmah je i meni trka bila lepša, jer kad se trkam protiv vremena, sebe i prokletih kočnica u ovom modu onda je zaista bezveze. Zbog te date pomoći smo izgubili 1-2 (Mercedes) Shocked

Što se tiče ponedeljka, i ja sam za...Ali da bude trka posle 21h ili bar u 21h.
Wed Oct 22, 2014 9:15 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 8 All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum