F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 2: GP Malaysia
Goto page 1, 2  Next

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 8 View previous topic
View next topic
Race 2: GP Malaysia
Author Message
Marcos84
Site Admin

Post Race 2: GP Malaysia Reply with quote
Laps: 28

Sun Sep 21, 2014 9:03 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
NE RADI HOT LAPS

Mon Sep 22, 2014 5:42 pm View user's profile Send private message
Kimi7

Post Reply with quote
U koje vrijeme vjezbate da probam da dodjem? Dosadno mi je da vrtim sam po stazi Smile
Thu Sep 25, 2014 4:26 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
server ima pa nema.vise gaa nema nego sto ga ima..nema nikoga nikad....daj proglasite da je liga propala da ne gubimo vreme...stvarno nema smisla...zbog nas koji bi vozili ,, velika neozbiljnost,,,na zalost .

Thu Sep 25, 2014 5:01 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Zelim da najbolji i najbrzi pobedi.

Vidimo se u sledecoj sezoni.

Server naravno ostaje.

Pozdrav svima.

Jednostavno mi ne odgovara mod ima jak odziv na zadnjim tockovima,nemogu utegnut zadnjicu i necu da vozim tako sto cu svaku trku pazit da se ne okrenem.

Sun Sep 28, 2014 7:38 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Mene izbaci server :/

Sun Sep 28, 2014 8:04 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
postavite rezultate!

Sun Sep 28, 2014 8:22 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
raic wrote:

Server naravno ostaje.

Pozdrav svima.

Jednostavno mi ne odgovara mod ima jak odziv na zadnjim tockovima,nemogu utegnut zadnjicu i necu da vozim tako sto cu svaku trku pazit da se ne okrenem.

raicu mod je toliko prost za voznju da prostiji nisam video.,..ali brate ne mozes ni jedan noviji mod da vozis na tastaturi,,jednostavno treba ti gas da dajes lagano...ti to nemas i ne zelis da kupis volan...ti bi brate da napravis setap i stisnes dugme.ili da prepravite mod kako vama odgovara ..to nije lepo sa tvoje strane...ja sam vozio mnogo moda,,,pola mi nisu odgovarali...i nisam se bunio , ali ti ne zelis da budes 5 ti zelis da budes u vrhu..zamisli sad ricardo je dosao u red bul i pobedjuje cetvorostrukog sampiona vetela...i zamisli sad vetel da kaze ,,meni ne odgovara ovaj bolid..odo ja u drugi tim, necu da vozim....nista ti nisam lose rekao i nemoj da me shvatis pogresno..ali nije lepo ti kao vlasnik servera neces da vozis .......pozdrav druze

Sun Sep 28, 2014 8:34 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
misterx wrote:
raic wrote:

Server naravno ostaje.

Pozdrav svima.

raicu mod je toliko prost za voznju da prostiji nisam video.,..ali brate ne mozes ni jedan noviji mod da vozis na tastaturi,,jednostavno treba ti gas da dajes lagano...ti to nemas i ne zelis da kupis volan...ti bi brate da napravis setap i stisnes dugme.ili da prepravite mod kako vama odgovara ..to nije lepo sa tvoje strane...ja sam vozio mnogo moda,,,pola mi nisu odgovarali...i nisam se bunio , ali ti ne zelis da budes 5 ti zelis da budes u vrhu..zamisli sad ricardo je dosao u red bul i pobedjuje cetvorostrukog sampiona vetela...i zamisli sad vetel da kaze ,,meni ne odgovara ovaj bolid..odo ja u drugi tim, necu da vozim....nista ti nisam lose rekao i nemoj da me shvatis pogresno..ali nije lepo ti kao vlasnik servera neces da vozis .......pozdrav druze

slazem se al nisam ja jedini na tastaturi,kad kupim volan docu Very Happy

Sun Sep 28, 2014 9:09 pm View user's profile Send private message
Kimi7

Post Reply with quote
Pa kad mogu ostali da voze,vozi brate i ti,i tako nas ima malo. Ja sam ranije vozio Live For Speed i uvjek sam bio u vrhu a bilo je mnogo vise vozaca na trkama. Sa ovim ne mogu da se sastavim,nemam nikakav pregled o na primer trosenju guma,koliko je neko ispred mene,itd.. ali imam dobru volju. Smile

Ovo je prva trka koju sam odvozio do kraja i nikad nisam ni vjezbao na ovako mnogo krugova. Vec posle 5-6 krugova sam imao velikih problema,jedva sam hvatao krivine,pogotovo lijeve. Jel moguce da se gume tako brzo potrose? Postoji li neki dodatak da mogu da pratim temperaturu guma?
Sun Sep 28, 2014 10:35 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
postoji dodatak i zove se tv stile....na zalost kod mene nece da radi..tako da vec dve sezone vozim bez tv stile...takodje nemam uvid u stanje guma...ali nema veze . Smile

Sun Sep 28, 2014 11:07 pm View user's profile Send private message
Kimi7

Post Reply with quote
moze li link za download tog dodatka? Da probam,mozda bi kod mene radilo Smile
Mon Sep 29, 2014 11:46 am View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Kimi7 wrote:
moze li link za download tog dodatka? Da probam,mozda bi kod mene radilo Smile

https://www.dropbox.com/s/t845rlgnrnd1m4k/GIDV1.1.2.zip?dl=0

Samo se kopira u rfactor folder.
Sto se tice podesavanja, kada izadjete na stazu stisnete ctrl+shift+space i videcete uokviren prvi box, i tako idete redom, na enter palite i gasite sta vam treba ili ne treba. Uz pomoc misa se pomeraju boksovi, a na shift+strelice (levo i desno) se menja velicina. Na kraju, kad sve podesite kako vam odgovara, stisnete alt+space i otvori se gid menu, tu mozete da menjate gedzet za brzinu i prikaz potrosnje bolida tj. guma. Da sve to potvrdite, idete layaout to all sessions! Na tipki 0 se gasi-pali prikaz mape!

Mon Sep 29, 2014 1:02 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Ajde neka neko postavi rezultate da upisem bodove u tabelu!

Mon Sep 29, 2014 2:49 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
rezutati trke

1.bokygreat
2.platy
3.zoki
4.mister x
5.kimi7
6.markos
7.raic

Mon Sep 29, 2014 6:48 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 8 All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum