F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 14: GP Korea
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 7 View previous topic
View next topic
Race 14: GP Korea
Author Message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Jel ste imali laga na serveru kod Maria? Meni je bilo na startu, i kasnije kad sam vozio u koloni.

Sun Jun 15, 2014 9:52 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Meni je pred kraj malo seckalo ali nista strasno,mozda dva kruga samo.
Marcos jel tebe izbacilo kod mene kad smo prvu trku probali?
Nemogu da verujem da nisam ispao hahaha

Mon Jun 16, 2014 6:40 am View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
raic wrote:
Meni je pred kraj malo seckalo ali nista strasno,mozda dva kruga samo.
Marcos jel tebe izbacilo kod mene kad smo prvu trku probali?
Nemogu da verujem da nisam ispao hahaha

Nije ga izbacilo nego je imao DQ pa je zbog toga otisao u boks. Smile
Mon Jun 16, 2014 6:59 am View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Jel moguce da mi proradio net? Jaoooooo srece.

Mon Jun 16, 2014 7:13 am View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Nije me izbacio na trci, nego pre toga.

Mon Jun 16, 2014 10:25 am View user's profile Send private message Visit poster's website
Kroos

Post Reply with quote
Necu duljiti nego cu vas samo upitati. Kod vas se odobrava ovo sto je doticni Mario napravio meni na pocetku trke i prije startno-ciljne ravnine me izbacio iz iste?
Lp
Mon Jun 16, 2014 2:21 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Kroos wrote:
Necu duljiti nego cu vas samo upitati. Kod vas se odobrava ovo sto je doticni Mario napravio meni na pocetku trke i prije startno-ciljne ravnine me izbacio iz iste?
Lp

Odgledao sam snimak.
Mario je pogresio na startu i okrenuo se, jednostavno si bio na losem mestu u lose vreme. Isto tako, i ti si pogresio na startu, otisao levo i udario u Kimi7.
Desava se, nije ni prvi ni poslednji put. Slicna situacija se desila izmedju Raica i mene u Monaku, ja sam se okrenuo a on naleteo na mene i nije mogao da me izbegne. To je trkanje, moras ponekad imati i srece. Glavna stvar je da nema namere!

Mon Jun 16, 2014 3:29 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Kroos

Post Reply with quote
Nisam niti napisao da je on to namjerno napravio i ne zamjeram ja nista ali samo kazem da sam zavrsio utrku za 10 metara zbog nekog i da to nije bas uredu...
Lp
Mon Jun 16, 2014 4:11 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Kroos wrote:
Nisam niti napisao da je on to namjerno napravio i ne zamjeram ja nista ali samo kazem da sam zavrsio utrku za 10 metara zbog nekog i da to nije bas uredu...
Lp

Naravno da nije, ali desava se. Posebno na startu kad su svi bolidi zbijeni, gume nezagrijane i trakcija minimalna. Zato uvek napominjemo pazljivo na startu!

Mon Jun 16, 2014 4:18 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Kroos

Post Reply with quote
Ocito da neki ne shvate do kraja Smile jedno je udariti ili okrenuti nekoga, a drugo skrenuti pred njega i unistiti mu utrku. Zamisli samo sta bi bilo da je to napravio u pravoj Formuli...
Lp
Mon Jun 16, 2014 5:49 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Kroos wrote:
Ocito da neki ne shvate do kraja Smile jedno je udariti ili okrenuti nekoga, a drugo skrenuti pred njega i unistiti mu utrku. Zamisli samo sta bi bilo da je to napravio u pravoj Formuli...
Lp

Nije on skrenuo u tebe namerno vec je stisnuo jace pedalu gasa i proklizao je na startu,kad ti proklize bolid onda nema kontrole,to se desava.
Proklizao si i ti malo kad si naglo skrenuo da ga izbegnes i nista nisi mogao da uradis da bi promasio kimi7. To spada pod trkacke incidente. Kad se slupas,nemoj odmah izlaziti,steta je 20% i dobrim delom se moze nastaviti trka i kad se slupa. Mozes otici i u boks na popravku kad ti otpadne krilo,tako da nemorate odah izlaziti.

Mon Jun 16, 2014 7:28 pm View user's profile Send private message
Kimi7

Post Reply with quote
Opusteno ljudi,desava se. Mogli bi jedino da razmotrite da se restartuje trka kada se ovako nesto desi..
Tue Jun 17, 2014 12:54 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Kimi7 wrote:
Opusteno ljudi,desava se. Mogli bi jedino da razmotrite da se restartuje trka kada se ovako nesto desi..

Tek restarti dovode do opstog haosa, jer je uvek neko ostecen.

Tue Jun 17, 2014 1:39 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Mario

Post Reply with quote
Kimi7 wrote:

za takve stvari imaš oči a imaš i kočnice ako nisi video da se okrečem ona neznam zašto ne kočnica umesto gasss!!!! a imaš i menjač za unatrag i tako dalje!!
i ja bi mogao izači pa sam odvozio celu trku!!
Tue Jun 17, 2014 1:42 pm View user's profile Send private message
Kimi7

Post Reply with quote
Ne znam zasto mene citiras? Neko od vas dvojice je mene uradio na startu a jedan se okrenuo ispred mene pa sam ga obisao.. I da ste me izbacili ja se ne bi ljutio. Kasnije sam ti se sklonio sa staze da me prodjes jer sam prvi put vozio i nije mi bilo pregledno pa da te slucajno ne bi udario. Ne ulazim u to ko je izazvao udes i ko je kriv jer nisam vidio. Samo sam htio da kazem da kad se desi veci udes na startu bolje je ponoviti start nego da vozaci odustaju. Trka traje cca 30 krugova i start ne moze da promijeni puno toga.
Tue Jun 17, 2014 4:28 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 7 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum