F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Mod za sledecu (osmu) sezonu
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Recycle bin View previous topic
View next topic
Mod za sledecu (osmu) sezonu
Author Message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Jel moze neko da postavi ERRC 2013 da skinem?
Wed Jul 23, 2014 4:32 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Bavariesch Mann [SRB] wrote:
Jel moze neko da postavi ERRC 2013 da skinem?

au druze probaj guglati meni treba slobodan prostor na drop boks zbog 2014 modova da se mogu skinuti

Thu Jul 24, 2014 12:46 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
probao sam mod F1 2014 by Patrick34 V0.75 i iskremo mod ne proklizava ponasa se savrseno...sve je odlicno...jedno recju mod je isuvise lak za voznju,,nema nikakvog izazova...ja sam ipak za VFR 2014,,,,JBG TREBA DA SE MALO POMUCIMO A NE DA SE IGRAMO NEEE FOR SPEED. mada mod patric 2014 je dosta bolje odradjen sto se tice zvuka,, a i uzivannje je voziti ga.,,.nisam pametan..oba mi se svidjaju Rolling Eyes

Sat Jul 26, 2014 1:52 am View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Ovako, ja sam probao sva tri moda i glasam za VFR iz sledecih razloga. Mod je bolesno realan, bukvalno kao da se nalazis u formuli. Ovde vestina vozaca igra kljucnu ulogu, a ne setup kao kod svih predhodnih modova koje sam vozio ovde. Da je pipav, jeste, da je zajeban jeste, pogotovo za nas koji vozimo na tastaturi, jednostavno, nemas prava ni na najsitniju mogucu gresku, skrenes li sa staze, ode motor. Sto se ostalih modova tice, u odnosu na VFR su kao formula na tetrisu i svako ko je iole realan, slozice se samnom. Ne bih da omalovazim nikoga, ali na ovom modu se vidi ko je kakav vozac i koliko vestine ima u voznji.
Sun Jul 27, 2014 12:44 am View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
trenutno vozim bez drs i kers,, jel moze neko da mi objasni kako da podesim....mod je bruka koliko je realan Smile gledao sam na you tube kako radi kers na ovom modu,,, ludilo

Sun Jul 27, 2014 1:19 am View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Vestina vozaca? Very Happy

Da ja tebe bavarac pitam nesto. Koliko krugova si sklopio na vfr a da se nisi okrenuo i koja su vremena krugova bila sa punim bolidom sto se nisi okrenuo.

Eto toliko samo. VFR nemoze na tastaturi tako je napravljen ako se i bude vozio na tastaturi vremena su sporija po 3-4 sekunde od onih na volanu.

Ja za VFR necu glasati iz prostog razloga sto ima turbo knedlu i nikad ne znam kad ce da proradi. Patrikov mod ima lepse bolide,bolji zvuk i upravljiviji je.

Sun Jul 27, 2014 6:43 am View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
da kazem i ja nesto i da se niko ne ljuti..ko jos vozi tastaturom u 21 vek....volani su jeftini i to je draz voznje valjda...?.svi novi modovi su jednostavno takvi...svi stari modovi se lako voze na tastaturi jer su za to i pravljeni. Taj patrik mod ja sa probao..to je neko prepravljao , nesto slicno sto se radilo ovde u drugoj i trecoj sezoni..ja nikada nisam voleo to prepravljanje,,evo recimo na zadnjem modu koji smo vozili ja sam morao da vozim zadnjih nekoliko trka na automatski menjac jer je na manual mod bio sporiji za 1 sekundu po krugu,,sto me je dosta razocaralo.to je zato sto je mod bio star , 2009 god. .ovaj mod patrik med ne da ne proklizava nego je usuvise lak za voznju.neko ga je debelo uprostio.ako nisi primetio i graficki je uproscen..ti ces tu da napravis setup i bices najbolji..koji kog mod da izaberete ja cu voziti jer volim da vozim ovo, ali nije fer da ti budes stalno u vrhu , jer smatram da nisi bolji vozac od mene,kad budes vozio volanom i menjao brzine sam onda cu ti priznati.. samo si bolji u pravljenju setapa.a uvek se vozim mod koji ti izaberes,.mnogo vise izleces od mene zato sam trazio da se ostecenja povecaaju,,
A sto lepo ne vozis vfr i budes spor. Da vudis kako je kad dajes sve od sebe a ne mozes bolje . Smile
ps..nemoj da se ljutis ne zelim da nikoga vredjam i prozivam ,, samo caskamo Smile

Sun Jul 27, 2014 11:02 am View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Nema ljutnje naravno,da patrik mod je prepravljen jer taj koji ga pravio veze nema sa fizikom bolida i kao na VFR sta god da uradis na setapu to ne radi.
Znaci podesavanje bolida je nula bodova i nema veze sa formulom. Da realan je skroz,skrenes u krivinu on zanosi kao da nemas zadnje krilo posle 3 kruga,prolazis srednje brzu krivnu on te okrene na pola brzine jer je kao proradio turbo,top speed jedva 300 a menjac bolji ima bickli,prenos je odradjen kao na kartingu.
Pola lige je na tastaturi i ako glasanje prodje za VFR to ce se i voziti ali ja prvi necu glasati za VFR.

Na patrik modu je prestelovano samo ono sto je lose odradjeno ali sama fizika bolida je realnija nego na VFR koji je kao kolica na ledu sa turbom koji pali kako mu se hoce. Em sto je klimav bolid em turbo koji ima knedlu do pola prve. Hvala lepo na modu.

Ako se izglasa vozicu ga ako ne jos bolje.

Sun Jul 27, 2014 11:52 am View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
upravao gledam f1 trku velika nagrada madjarske,, bolidu se ponasaju identicno kao i na vfr 2014..izletanja i greske...e...zato ce moj glas biti za vfr 2014

Sun Jul 27, 2014 1:35 pm View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
raic wrote:
Vestina vozaca? Very Happy

Da ja tebe bavarac pitam nesto. Koliko krugova si sklopio na vfr a da se nisi okrenuo i koja su vremena krugova bila sa punim bolidom sto se nisi okrenuo.

Eto toliko samo. VFR nemoze na tastaturi tako je napravljen ako se i bude vozio na tastaturi vremena su sporija po 3-4 sekunde od onih na volanu.

Ja za VFR necu glasati iz prostog razloga sto ima turbo knedlu i nikad ne znam kad ce da proradi. Patrikov mod ima lepse bolide,bolji zvuk i upravljiviji je.

Najvise sto sam uspeo je 19 krugova sa punim bolidom, a vremena su bila 1.32-1.32.8
Sun Jul 27, 2014 1:52 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Nikako da nadjem vremena da probam ostale modove, a ni VFR nisam nesto preterano vozio, svega par krugova.

Sun Jul 27, 2014 5:18 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
raicu kazes da je vfr mod za volan...pa ja cele prethodne sezone pricam da je mod koji smo vozili mod za tastaturu ali nesto nisam video da je neko uvazio to sto ja pricam Confused

Mon Jul 28, 2014 12:18 am View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Vozili smo Fsone i pored njega je samo CTDP 2006 realan mod za voznju sto ce ti potvrditi 80% vozaca.

VFR ima lose odradjen menjac totalno a fizika bolida tj podesavanja nemaju veze sa formulom.

Ne kazem da mod nije realan sa pravom formulom ali je isto toliko interesantan kao i ona.

Ja necu da vozim trku i da pazim da se ne okrenem vec hocu da vozim trku i da se trkam sa ostalima.
Na VFR nece biti borbi tocak uz tocak a da se neko ne okrene zbog malo jaceg pristiska gasa i klizanja u krivinama.

Ovo je moje misljenje a vi cete glasati,koji god mod da se izglasa vi cete ga voziti.

Ja cu uvek ucackati neki setap ali nemojte mi posle kukati.

Mon Jul 28, 2014 7:06 am View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Koliko ja vidim, samo ti kukas na ovaj mod.
Mon Jul 28, 2014 7:51 am View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Jedno je voziti kad si sam na stazi, a drugo trku. Ajde da se skupimo bar nas 3-4 pa da probamo, mislim da je najvaznije kakav je mod za trkanje.

Mon Jul 28, 2014 8:11 am View user's profile Send private message Visit poster's website
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Recycle bin All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum