F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 2: GP Malaysia
Goto page Previous  1, 2

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 7 View previous topic
View next topic
Race 2: GP Malaysia
Author Message
Mario

Post Reply with quote
može si mister pogledat snimak i ima ga svako ko je vozio kako je pogrešio u prvoj krivini i ja pored njega po liniji a on u drugom zavoju umesto kočnica on utera prema meni
i pošto gledam šta se zbiva i predvidjam makao sam se da je momak prošao da ne upropastim sebi trku...
zoki je preticao zadnja dva kruga mene i može se isto pogledat kako se može to na lepi način napravit ako ima nešto u glavi i da se ne slupa
bez potrebe....
izvinjenje bavarcu za grube rječi ali neka se zamisli kako se vozi jer nije to samo na ovoj trci nego skoro na svakoj ako ima ko u blizini...
ima vas za koje se treba pitat dal bi se išlo u borbu sa vama jer malo vas je koji održite liniju koju počnete i da gledate ko je pored vas
i šta se zbiva.... tako da ja osobno deset puta premišljam dal bi se pustio u borbu pogotovo sa ovim klizavim modom...
i kad neko kaže da vozi radi zabave i društva onda neka to ima u vidu i u borbi jer nije cjena biti ispred nekoga po svaku cjenu i
iskazivat ko je brži....trka ima puno krugova i svako greši tako da ima puno vremena za sve i lepo je kad završi trku malo više
vozača a ne da se samo izlazi ....
Mon Mar 24, 2014 3:50 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 7 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum