F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 2: GP Malaysia
Goto page 1, 2  Next

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 7 View previous topic
View next topic
Race 2: GP Malaysia
Author Message
Marcos84
Site Admin

Post Race 2: GP Malaysia Reply with quote
Laps: 28

Sun Mar 16, 2014 8:30 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote

Sun Mar 16, 2014 8:31 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
raic
Site Admin

Post Reply with quote
93.87.247.236

Sun Mar 23, 2014 6:47 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post pozdrav Reply with quote
moram da kazem sta mi je na dusi.prvo mod je star .. nema kers nema drs,,gume ste napravili da se minimalno trose,,,ostecenja su takodje minimalna..tako da automatski postaje dosadno za voznju,,,danas na trci sam video ozbiljne udese a ljudi su nastavili da voze....i to je po meni neprihvatljivo...prethodni mod je bio ok...udaris nema ga tocak ,, ovo sam lici na need for speed. povlacim se iz lige i necu voziti na ovaj nacin....nista nikome ne mislim lose ali ne zelim ovako da vozim...ja ocu da vozim f1 a ne klikere da igram..zna se sta je f1 udaras i kraj...na nikog se ne ljutim vas je server vas je stvar, ali dosadilo mi vise da stelujete sve samo da bi vama bilo ok...znam neki ce reci nije tako ali tako je,,,,nikada ni jedno moje misljenje nije prihvaceno iako sam bio redovan i veran clan,,dok se misljenje pojedinih koje nema uopste pa dodju kad naidje neki mod gde su konkurentni i koji im odgovara ,, daleko vise ceni. pojedinci kad nisu prvi ili u vrhu nece ni da voze...e pa sad ne zelim ni ja....dosta je vise moje tolerancije , nema svrhe biti ovde. pozdrav, mozda dodjem kad mi se zasvidja neki novi mod,, ovaj je pravo sranje i pravila su sranje i ostecenja su sranje....to jest neostecenja....ko da vozim ruski tenk a ne f1.

Sun Mar 23, 2014 7:42 pm View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Ja samo da pitam Platija i Goceta, kako sam ja mogao da udarim bilo koga kad sam bio ispred i to sa spoljne strane krivine?
Sun Mar 23, 2014 8:05 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
@Mister X
A sta mislis zasto na ima ovoliko? Upravo zato sto nema kers-a, drs-a i slicnih sranja...A mod je po vecini (uopste, ne samo iz nase lige) najbolji napravljen za rFactor, sto se tice trkanja. Za ostecenja se ne bih slozio, kad bi bilo vece ostecenje onda bi morali i ostrije da budu kazne, a onda bi i ljudi napustali ligu kad ih neko kazni. Pricam iz iskustva, igram ove onlajn lige 6-7 godina.
I dodao bih da je od svih modova koje smo do sada vozili ovaj najujednaceniji, a ne kako ti kazes `odgovara samo nekima`. Kad je bilo da bude 7-8 vozaca u jednoj sekundi?

Necu da te teram da vozis, ni tebe ni nikog drugog. Ti si na pocetku svake sezone, za svaki mod, imao nesto protiv!

Sun Mar 23, 2014 8:13 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Bavariesch Mann [SRB] wrote:
Ja samo da pitam Platija i Goceta, kako sam ja mogao da udarim bilo koga kad sam bio ispred i to sa spoljne strane krivine?

Pogledacu snimak!

Sun Mar 23, 2014 8:13 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:
@Mister X
A sta mislis zasto na ima ovoliko? Upravo zato sto nema kers-a, drs-a i slicnih sranja...A mod je po vecini (uopste, ne samo iz nase lige) najbolji napravljen za rFactor, sto se tice trkanja. Za ostecenja se ne bih slozio, kad bi bilo vece ostecenje onda bi morali i ostrije da budu kazne, a onda bi i ljudi napustali ligu kad ih neko kazni. Pricam iz iskustva, igram ove onlajn lige 6-7 godina.
I dodao bih da je od svih modova koje smo do sada vozili ovaj najujednaceniji, a ne kako ti kazes `odgovara samo nekima`. Kad je bilo da bude 7-8 vozaca u jednoj sekundi?

Necu da te teram da vozis, ni tebe ni nikog drugog. Ti si na pocetku svake sezone, za svaki mod, imao nesto protiv!

uvek je tako prve 3 trke ima vozaca,, posle ih nema nigde....videces da ce i sad tako biti,,, a najbolje onda da vozimo mod iz 71 godine.... Sad( i da ostecenja budu iskljucena 100 %

Sun Mar 23, 2014 8:20 pm View user's profile Send private message
Mario

Post Reply with quote
misterx wrote:
Marcos84 wrote:
@Mister X

uvek je tako prve 3 trke ima vozaca,, posle ih nema nigde....videces da ce i sad tako biti,,, a najbolje onda da vozimo mod iz 71 godine.... Sad( i da ostecenja budu iskljucena 100 %

ne razumijem što se svadjate oko moda heheheh!!! mister ( praviš greške ko i ostali i to te pogodi i za krug da zaostaneš a nisi u stanju da odvoziš do kraja samo kukaš a kad si pobedio srce ti igralo )
naučite vozit i borit se kako treba i puštati prostor onome koji je uz vas a ne da se gurate ko na onim električnim kolima sa kojima se možeš sudarati....
ni meni ne odgovara baš mod ali sam odvozio drugu trku do kraja pa kako god bilo i borio se sam sa sobom.....u volanom pa šta....
koji god mod da se uzme ista je stvar ... ako imaš želju da voziš i NFS bi bio dobar jer bi svi imali isto.... a u biti možemo se i dogovoriti jer se ga može vozit online hehehe
poz i budite korektniji na stazi i to je to....
Sun Mar 23, 2014 9:30 pm View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
A tebe bih Mario zamolio da me vise ne nazivas debilom, jer to nije nimalo lepo sa tvoje strane. Ja ovo vozim radi zezanja, i druzenja a ne da me neko vredja. Ja ne vredjam nikog i molim da ni mene niko vredja.
Sun Mar 23, 2014 11:41 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
Mario wrote:
misterx wrote:
Marcos84 wrote:
@Mister X

ne razumijem što se svadjate oko moda heheheh!!! mister ( praviš greške ko i ostali i to te pogodi i za krug da zaostaneš a nisi u stanju da odvoziš do kraja samo kukaš a kad si pobedio srce ti igralo )
naučite vozit i borit se kako treba i puštati prostor onome koji je uz vas a ne da se gurate ko na onim električnim kolima sa kojima se možeš sudarati....
ni meni ne odgovara baš mod ali sam odvozio drugu trku do kraja pa kako god bilo i borio se sam sa sobom.....u volanom pa šta....
koji god mod da se uzme ista je stvar ... ako imaš želju da voziš i NFS bi bio dobar jer bi svi imali isto.... a u biti možemo se i dogovoriti jer se ga može vozit online hehehe
poz i budite korektniji na stazi i to je to....
niko se ne svadja...ako oces iskreno ne nisam zavrsio prve dve trke zato sto nisam zeleo,...pogledaj snimak pa ces videti,, zaustavio sam bolid,,,nemam vremena ni da vezbam....

Sun Mar 23, 2014 11:48 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
PRIMETIO SAM DA NA OVOM MODU NE SMES ULAZITI U KRIVINU DA ISECES PUTANJU DRUGOM BOLIDU JER GA AUTOMATSKI OKRECES.

TO JE MENI MARCOS URADIO NA AUSTRALIJI,BAVARAC NA MELEZIJI,MISTER GORANU NA MALEZIJI,JA PLATIJU NA MALEZIJI.
AKO SAM STA PROPUSTIO DOPUNITE ME.

TO CE SE KAZNJAVATI SA PLUS 25 SEKUNDI NA ZAVRSNI POREDAK POD USLOVOM DA VOZAC KOJI TREBA DOBITI KAZNU IMA ZAVRSENU TRKU,AKO JE KOJIM SLUCAJEM ODUSTAO KAZNA OD 25 PLUS SE PRENOSI NA SLEDECU TRKU.

TAKO DA SU KAZNE SLEDECE:
1. MARCOS PLUS 25 NA VREME IZ MALEZIJE
2. BAVARAC PLUS 25 NA SLEDECOJ TRCI (AKO ZAVRSI)
3. MISTER PLUS 25 NA SLEDECOJ TRCI (AKO ZAVRSI)
4. RAIC PLUS 25 NA VREME IZ MALEZIJE (STAO SAM DA SACEKAM PLATIJA SA OBZIROM DA JE IZASAO A NIJE NASTAVIO KAZNA JE PUNOPRAVNA)

TAKO DA JE POREDAK ZA VN MALEZIJE SLEDECI:

1 22 Marcos Brawn GP 1:34.023 (19) 43:17.641 (PLUS 25 SEC)
2 23 Doctor Brawn GP 1:34.182 (2) -6.216
3 04 Raic Scuderia Marlboro Ferrari 1:34.107 (17) -27.560 (PLUS 25 SEC)
4 12 Zoki Scuderia Toro Rosso 1:35.312 (24) -49.964
5 09 Mario Panasonic Toyota Racing 1:35.975 (17) -51.496
6 06 Bavariesch Mann [SRB] BMW Sauber F1. 1:34.688 (16) 1:27.787 (PLUS 25 SEC,PRENOSI SE NA SLEDECU)
7 04 GOCE Scuderia Marlboro Ferrari 1:36.536 (4) -14 Laps
8 16 Mister X Williams F1 Team 1:37.014 (10) -16 Laps (PLUS 25 SEC,PRENOSI SE NA SLEDECU)
9 09 Platy Panasonic Toyota Racing 1:35.129 (5) -20 Laps
10 07 Goran-Kimi ING Renault F1 -- -27 Laps

KONACAN POREDAK:
1. DOCTOR
2. MARCOS
3. ZOKI
4. MARIO
5. RAIC
6. BAVARAC
7. GOCE
8. MISTER
9. PLATY
10. GORAN-KIMI

AKO UDARITE VOZACA ON SE OKRENE VI GA NE PROPUSTITE KAZNA JE PLUS 25 SEC
AKO UDARITE VOZACA ON SE OKRENE I ODUSTANE DA NEBI DOBILI KAZNU PLUS 25 NA SLEDECOJ DOVLJNO JE PROCI KROZ BOKS I TO CE SE UVAZITI DA STE KAZNU ODRADILI I NECE SE DODAVATI 25 SEC

IZBOR JE NA VAMA ALI SE KAZNA MORA ODRADITI

I ZAMOLIO BIH SVE VOZACE DA NE ULECU U PUTANJE JER MOD TO NE DOZVOLJAVA

Mon Mar 24, 2014 7:30 am View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Ovako: Oslucio sam da svi dobiju kazne po 25 sekundi, cisto da odmah u startu pokazemo ozbiljnost! Kao sto Raic rece, da bi izbegli tu kaznu, nakon incidenta morate proci kroz boks. Bavarac, za tebe to vazi za sledecu trku, moras u prva 3 kruga proci kroz boks da bi ocistio ovu kaznu od 25 sekundi!

Mon Mar 24, 2014 10:27 am View user's profile Send private message Visit poster's website
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
raic wrote:
PRIMETIO SAM DA NA OVOM MODU NE SMES ULAZITI U KRIVINU DA ISECES PUTANJU DRUGOM BOLIDU JER GA AUTOMATSKI OKRECES.

TO JE MENI MARCOS URADIO NA AUSTRALIJI,BAVARAC NA MELEZIJI,MISTER GORANU NA MALEZIJI,JA PLATIJU NA MALEZIJI.

TO CE SE KAZNJAVATI SA PLUS 25 SEKUNDI NA ZAVRSNI POREDAK POD USLOVOM DA VOZAC KOJI TREBA DOBITI KAZNU IMA ZAVRSENU TRKU,AKO JE KOJIM SLUCAJEM ODUSTAO KAZNA OD 25 PLUS SE PRENOSI NA SLEDECU TRKU.

4. RAIC PLUS 25 NA VREME IZ MALEZIJE (STAO SAM DA SACEKAM PLATIJA SA OBZIROM DA JE IZASAO A NIJE NASTAVIO KAZNA JE PUNOPRAVNA)

6 06 Bavariesch Mann [SRB] BMW Sauber F1. 1:34.688 (16) 1:27.787 (PLUS 25 SEC,PRENOSI SE NA SLEDECU)
8 16 Mister X Williams F1 Team 1:37.014 (10) -16 Laps (PLUS 25 SEC,PRENOSI SE NA SLEDECU)

KONACAN POREDAK:
1. DOCTOR
2. MARCOS
3. ZOKI
4. MARIO
5. RAIC
6. BAVARAC
7. GOCE
8. MISTER
9. PLATY
10. GORAN-KIMI

AKO UDARITE VOZACA ON SE OKRENE I ODUSTANE DA NEBI DOBILI KAZNU PLUS 25 NA SLEDECOJ DOVLJNO JE PROCI KROZ BOKS I TO CE SE UVAZITI DA STE KAZNU ODRADILI I NECE SE DODAVATI 25 SEC

brate to je potpuno legalno preticanje...a mod to ne dozvoljava,,nema sanse da se to ne desava ponovo jer u toku trke radi adrenalin vidis mesto gde mozes da prodjes i vozis,,,i drugi vozac se prevrne ili izleti a ti ga pri tome nisi ni pipnuo,,,sto ispada da nema preticanja osim na pravcu...raicu brate jel verujes i sam da je to moguce??

Mon Mar 24, 2014 1:32 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
misterx wrote:
raic wrote:

6 06 Bavariesch Mann [SRB] BMW Sauber F1. 1:34.688 (16) 1:27.787 (PROLAZ KROZ BOKS U PRVA 3 KRUGA NA SLEDECOJ TRCI)
8 16 Mister X Williams F1 Team 1:37.014 (10) -16 Laps PROLAZ KROZ BOKS U PRVA 3 KRUGA NA SLEDECOJ TRCI)

KONACAN POREDAK:
1. DOCTOR
2. MARCOS
3. ZOKI
4. MARIO
5. RAIC
6. BAVARAC
7. GOCE
8. MISTER
9. PLATY
10. GORAN-KIMI

brate to je potpuno legalno preticanje...a mod to ne dozvoljava,,nema sanse da se to ne desava ponovo jer u toku trke radi adrenalin vidis mesto gde mozes da prodjes i vozis,,,i drugi vozac se prevrne ili izleti a ti ga pri tome nisi ni pipnuo,,,sto ispada da nema preticanja osim na pravcu...raicu brate jel verujes i sam da je to moguce??

NIJE,POGLEDAJ SNIMAK,U TOKU PRETICANJA SI IZASAO VAN BELE CRTE,ISEKAO SI CEO COSAK STAZE. KAZNA OSTAJE,BUDITE SRTPLJIVI PA OBIDJITE NA RAVNOM DELU ILICEKAJTE GRESKU VOZACA ISPRED. JBG U TOME JE LOIJE ODRADJEN MOD ALI I POSTENO NEMA OBILAZENJA NA MISISCE

Mon Mar 24, 2014 1:46 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 7 All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum