F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Saradnja sa F1 CRONIGHT ligom
Goto page Previous  1, 2, 3

Reply to topic    F1 Friends League Forum Index » Other View previous topic
View next topic
Saradnja sa F1 CRONIGHT ligom
Author Message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Posto ja nemam vremena trenutno, vise nisam kod kuce nego sto jesam, zato je malo zatajilo sa organizacijom lige. A necu ni moci da budem redovan narednih 6 meseci. Zbog svega toga, a i problema sa serverom koji su bili cesti u poslednje vreme (dok smo vozili), preporucio bih onima koji zele da voze F1 Cronight ligu. Oni trenutno testiraju modove za narednu sezonu i traze vozace.
Evo foruma gde mozete saznati sve sto vas zanima: http://www.f1cronight.com/forum/index.php?board=13.0

Tue Feb 03, 2015 7:48 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
liga cronight me ne zanima jer ne zelim da platim da vozim sa 5 njih.....navikao sam da vozim ovde...kad ova liga skroz nestane i ja cu prestati da vozim...nemam zivaca za neku drugu ligu..

Tue Feb 03, 2015 11:34 pm View user's profile Send private message
B.Mrvos

Post Reply with quote
misterx wrote:
liga cronight me ne zanima jer ne zelim da platim da vozim sa 5 njih.....navikao sam da vozim ovde...kad ova liga skroz nestane i ja cu prestati da vozim...nemam zivaca za neku drugu ligu..

Trenutno nas ima oko 8-9 za sljedecu sezonu koja pocinje 19.2. Prve tri utrke novi član vozi free, kome se ne svidi odustane.
Kaj se tice cijene ona nije fiksna, troąkovi servera se dijele na članove tako da ako je broj članova veci cjena po članu pada. Server je stabilan i radi 0-24h 7 dana u tjednu, organizacije lige je uredna.
Bilo bi super kad bi se jos neko prikljucio iz vase lige...
Wed Feb 04, 2015 2:46 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
a ko se do sada prikljucio kod vas iz nase lige?

Wed Feb 04, 2015 6:23 pm View user's profile Send private message
B.Mrvos

Post Reply with quote
misterx wrote:

Mislim da nitko. Krivo sam napiso zadnju recenicu u postu prije, treba bez rijeci "jos". Very Happy
Wed Feb 04, 2015 10:45 pm View user's profile Send private message
igzyy

Post Reply with quote
misterx wrote:

dragi kolega MisteX, nama nije stran Doca, Lord a bome ni paprika ako smo kod toga i reputacije, ne niko nije službeno vozio jer nam osim toga i termin ne odgovara.

Pokušaj oko suradnje sad več 5 pokušaj bezuspješan, čak smo vam nudili u vrijeme krize server dok se ne snađete ali ništa od toga, koliko mi je Doca objasnio jednom.. ponekad se stvarno čudno ponašate, mislim da ovo nema smisla, niko se neče priključit a najmanje i da nas ima 50 misterX če uvjek nešto nač (neče moć nač link za download pa če odustat), svi bi danas sve freee, gospodo nažalost ništa od toga.

samo da spomenem činjenicu da što nas je više domena i server su jeftiniji po članu, danas 10€ za 9 vozača a sutra 4€, pa želi nek izvoli a ko ne....... žao mi je.
Fri Feb 06, 2015 9:23 pm View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
sve razumem, i sve podrzavam ali ne placam da bih vozio...da je 2 evra ok,, ali 9 evra je previse

Fri Feb 06, 2015 9:31 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
ok, nikoga ne mozemo da prisilimo na nesto sto ne zeli...ja sam samo izneo predlog, posto ova liga posle 4 godine gubi na aktivnosti...trenutno je takva situacija, mozda se nesto i promeni, ko zna...

Fri Feb 06, 2015 11:14 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
MatijaM

Post Reply with quote
Pozdrav ekipa, ime mi je Matija, vozim sa Vedranom, Igzyem i ostalima...
Trenutno nas ima 8 aktivnih vozača šta vozimo svaku trku tko koliko može, sada 19-og počinjemo Nightligu 6.
Kako je Igzy napisao "Ko može neka vozi kod nas , naš termin je od 22 i 30 četvrtkom a možemo pomaknut npr srijeda..

Kod nas pravila su jednostavna :
pon, uto -- test
sri - službeni trening
čet - trka, kvalifikacije nam počinju na vrijeme kao trka jer mi nemamo odgoda i sl jer zato imamo treninge kao i pro server.

Na Raspolaganju Vam je server 24/7 koji je na nivou pro liga, (U-D 300MBs - 100Mbs ne kB/s VIDI LINK DOLE)
http://www.speedtest.net/my-result/3375061556 "

U vezi vožnje na tipkovnicu, troje ljudi vozi na tipkovnici, uključujući uz mene (skoro godinu dana) te sam uvijek negdje među vodećima, tako da vožnja na tipkovnici ne bi bila problem.
U vezi plaćanja, koliko znam 6 mjeseci je 6-7 eura, to je jedna prosječna runda u birtiji .. Ja koji ne radim i nemam primanja, opet ću sakupit barem za ovo , pridružite se Cronightu i super, što je više ljudi to se manje plaća te naravno više je interesantno.
Fri Feb 13, 2015 4:36 pm View user's profile Send private message
bokygreat

Post Reply with quote
Koji mod će se voziti?
Fri Feb 13, 2015 5:10 pm View user's profile Send private message
B.Mrvos

Post Reply with quote
bokygreat wrote:
Koji mod će se voziti?

Vozi se F1 1996 mod od GP team-a, cjena je 7 eura za Nightligu 6, poslije N6 se vozi F1 cronight to se vozi vozi sa novijim modovima. O kvaliteti servera je napisao kolega Matija post prije, ako se zeli kvaliteta treba nesto i platiti jbg-a kaj u svemu ostalom, kolka para toliko muzike i na tome se nitko ne zeli obogatiti ==> god.clanarina = cijena servera / broj clanova trenutne lige
Mon Mar 02, 2015 1:28 pm View user's profile Send private message
Reply to topic    F1 Friends League Forum Index » Other All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum