F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Saradnja sa F1 CRONIGHT ligom
Goto page 1, 2, 3  Next

Reply to topic    F1 Friends League Forum Index » Other View previous topic
View next topic
Saradnja sa F1 CRONIGHT ligom
Author Message
Marcos84
Site Admin

Post Saradnja sa F1 CRONIGHT ligom Reply with quote
Kao sto sam i najavio, postoji mogucnost spajanja sa CRONIGHT ligom, kako bi bilo vise vozaca na trkama. Ovde cemo raspravljati na tu temu!
Svi su pozvani da se prikljuce diskusiji, da daju predloge (mod, pravila, termin trke...) i sve ostalo.

Tue Feb 18, 2014 9:23 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Ajde ja prvi da se izjasnim. Sto se moda tice, glasam za FSONE 2009. Sto se pravila tice, moze sve kao do sad sto smo imali ove sezone, samo da se uvede pod obavezno da vozaci moraju da voze kvalifikacije. Toliko od mene.
Tue Feb 18, 2014 10:36 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
igzyy

Post Reply with quote
Bavariesch Mann [SRB] wrote:
Ajde ja prvi da se izjasnim. Sto se moda tice, glasam za FSONE 2009. Sto se pravila tice, moze sve kao do sad sto smo imali ove sezone, samo da se uvede pod obavezno da vozaci moraju da voze kvalifikacije. Toliko od mene.

ok!

dobro večer...

evo čekam kolegu da dođe s posla, u međuvremenu želim izjaviti da smo otvoreni za sve, no prije svega moram Vam dati do znanja da imamo svoj server, domenu i svu potrebnu tehnologiju i apsolutno smo za suradnju.

Konačna ponuda stiže za par trenutaka
Tue Feb 18, 2014 11:15 pm View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
vekimilijan

Post Reply with quote
Postovanje,decki.
Ja sam Vedran,Igzyy i ja bi htjeli podijeliti vozacko iskustvo s vama u ligi.
Trenutno od 100% aktivnih clanova nas ima 3...
Samo sto me brine termin utrke,meni inace pase bilo koji dan samo da je navecer poslje 22.00 jer radim inace popodne...
Lijep pozdrav.
Tue Feb 18, 2014 11:49 pm View user's profile Send private message
igzyy

Post Reply with quote
vekimilijan wrote:
Postovanje,decki.
Ja sam Vedran,Igzyy i ja bi htjeli podijeliti vozacko iskustvo s vama u ligi.
Trenutno od 100% aktivnih clanova nas ima 3...
Samo sto me brine termin utrke,meni inace pase bilo koji dan samo da je navecer poslje 22.00 jer radim inace popodne...
Lijep pozdrav.

uglavnom čovijek želi reći da možemo surađivati, prepostavljam da postoji problem s terminom no nadam se da ikako možemo riješiti taj problem.

Štio se tiće foruma, pravila, moda.. bilo bi pametno izjaviti da se to možemo isto tako dogovoriti no mi nebi imali ništa protiv da dođete k nama ako suradnja zacvijeta.

Po pitanju moda, mi trenutno smo zainteresirani za vrlo dobar i provjeren mod F1 RL club 2013 (kers/drs) koji funkcionira bez greške, mod trentno testiramo (80%), voljeli kada bi mod probali kod nas na našem serveru koji je 24/7 online.

Eto, mislim da je dovoljno za početak........

Lijep pozdrav i nadamo se suradnji.
Tue Feb 18, 2014 11:57 pm View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Ja sam za, ali prvo neka se izjasne ostali clanovi.

Wed Feb 19, 2014 12:24 am View user's profile Send private message Visit poster's website
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Dobar dan i dobro dosli.

Sto se moda tice nama odgovara bilo koji mod koji se moze voziti i na tastaturi (mozemo testirati i taj RL mod ako se moze voziti na tastaturi nemam nista protiv da bude zvanican mod) jer kod nas ima 4 vozaca bez volana,to podrazumeva da tc bude na medium a ko vozi na volanu jednostavno tu pomoc moze iskljuciti tako da svima odgovara.
Tu spadaju pomoci:
auto shifting: on (za tastaturu)
anti lock brakes: on (za tastaturu)
auto clutch: on (za volan)
tc medium: (za tastaturu)

ostale pomoci nismo koristili (napominjem da te pomoci budu ukljucene na serveru a po volji vozaca i potrebama moze sam da iskljuci pomoci koje mu netrebaju,tako cemo moci voziti svi,ja npr nisam mogao voziti kod vas jer bez tih pomoci nemoguce je voziti na tastaturi a samim tim bi izgubili 4 vozaca i onemogucili sve one koji bi hteli doci i voziti kod nas a koji nemaju volan)

Termin trke ce biti cupav,ako se dogovorimo za posle 22:00 onda bi trebalo videti da to bude subota jer ima ljudi koji rade ponedeljak pre podne ali o tome kad se svi izjasne.

Mi smo do sada vozili trke nedeljom za 19:00 i u 90% slucajeva nismo imali problema pomerali smo trklu sat gore dole zbog clanova kojima nesto iskrsne.

Sto se servera tice,prvo pitanje da li vi placate taj server i koliko?

Kod nas je server besplatan,desi da se da bude nekad problema jer je wirelles ali to bude jako retko i neverujem da bi vozaci placali server ako ga vec imaju za dzabe.

Ja internet ne placam i svako unapredjenje servera snosim sam troskove jer su jako mali zato sto sam domacin bazne stanice to je moj doprinos svakom vozacu i ne traizim novcanu nadoknadu za to,jedino sto trazim je strpljenje kad nesto ne valja jer nije do mene Smile

Sto se tice sajta i objave rezultata to bi najbolje bilo da se dogovore Marcos I Igzzy a mi ostali cemo se sloziti sa tim,za pocetak ako dogovori budu malo tezi mogu se rezultati objavljivati na oba sajta sa obavezom drugih vozaca da se prijave na oba foruma i ucestvuju u diskusiji.

PRAVILA I KAZNE VERUJEM DA SU JAKO SLICNA I KOD VAS I KOD NAS TAKO DA CE TO BITI NAJMANJI PROBLEM A JOS LAKSE CE SE PRILAGODITI NA NJIH BITNO JE BITI FER I POSTEN NA STAZI,VOZI SE ZA DUSU A NE ZA PARE TO SVI IMAJTE NA UMU

Mislim da je dosta od mene Very Happy

Wed Feb 19, 2014 7:42 am View user's profile Send private message
igzyy

Post Reply with quote
Pozdrav i pozdravljam ove izjave.

Želim samo reci da smo imali čast se družiti s vama na stazi i bilo je vrlo ljepo iskustvo, još je vozio Doca i radio modove.

Informacije o serveru i o modu imate na našoj stranici, voljeli bi da uzmete vremena i da nas upoznate malo bolje, imamo veliku povijest, da server se plaća, to je nas server u njemačkoj koji je naravno profilsionalan 100/100 i vrlo je male cijene no o tome više kada dodje trenutak.

Želim reci da smo mi orijennirani worlwide, forum kao i site nam je prilagodjen i ocekujemo neke nove ne s ovih prostora.

Pitanje foruma i tih stvari, kolega Raic će skoro dobit poziv od mene i kolege Vedrana na razgovor oko tih stvari, naravno pozivam ovim putem upravitelje lige da mi daju kontakt Skype.

Pitanje pomagala i s čime se vozi, mislim da ne treba tu puno govorit, samo ću reci da je najvažnije fer play i poštivanje ljudi na stazi i na forumu.

Izvinite pišem s smartfona,

Pozdrav
Wed Feb 19, 2014 12:51 pm View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Moj glavni cilj je da odrzim ovu nasu ligu u zivotu, pa da li ce imati 5-6 vozaca kao do sada, ili 10-15, to nije prioritet.
Takodje, mi imamo od pocetka lige (od 2011-e) besplatan server i sajt, i ne zelim da namecem mojim clanovima placanje istih.
Isto tako verujem da ni vi ne zelite da se odreknete svoje lige, koja postoji jos i duze nego nasa, i da dodjete ovde da vozite sa nama. Tako da je neki moj kompromisni predlog otvorena saradnja, tj da clanovi koji mogu (tj imaju vremena) voze i u jednoj i u drugoj ligi. Vas termin je kako rekoste posle 22h, nas oko 19h tako da se trke ne bi preklapale i tu ne bi bilo problema. Zelim naravno da cujem i misljenje ostalih clanova....

Wed Feb 19, 2014 7:30 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Sutra sam kuci posle 18:00 pa se cujemo na skype nas cetvoro,onda cemo resiti sve Smile

Wed Feb 19, 2014 10:16 pm View user's profile Send private message
igzyy

Post Reply with quote
raic wrote:
Sutra sam kuci posle 18:00 pa se cujemo na skype nas cetvoro,onda cemo resiti sve Smile

Baš gledam malo, no vidim da nema nekog interesa...

budemo malo pričekali jer kod Vas je tišina nešto.
Thu Feb 20, 2014 7:10 pm View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
igzyy wrote:
raic wrote:

Pa pazi igzyy, koliko sam ja do sada ukapirao, najznacajnije odluke donose Raic i Markos, odnosno daju neki predlog kao ovaj sad na primer da se ujedinimo sa vama. Niko se nikikad nije bunio. Ja jedva cekam da pocnemo novu sezonu, da vozimo zajedno da se druzimo, zezamo i upoznam noce ljude kroz Formulu. Very Happy Rekao bih da se i ostali slazu samnom, tako da, ne beri brige oko toga. Very Happy
Fri Feb 21, 2014 8:49 am View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
jovans04

Post Reply with quote
Bavariesch Mann [SRB] wrote:
igzyy wrote:
raic wrote:

Pa pazi igzyy, koliko sam ja do sada ukapirao, najznacajnije odluke donose Raic i Markos, odnosno daju neki predlog kao ovaj sad na primer da se ujedinimo sa vama. Niko se nikikad nije bunio. Ja jedva cekam da pocnemo novu sezonu, da vozimo zajedno da se druzimo, zezamo i upoznam noce ljude kroz Formulu. Very Happy Rekao bih da se i ostali slazu samnom, tako da, ne beri brige oko toga. Very Happy

Slazem se sa Bavarcom...ja čekam iz prikrajka da odlučite koji će biti MOD pa da krenem sa pripremama za sledeću sezonu....jbg, ovu nisam vozio jer me je zezao sadašnji mod a ne volim kad nije sve kako treba.

Fri Feb 21, 2014 10:22 am View user's profile Send private message
igzyy

Post Reply with quote
Bumo se izjasnili, evo čekamo samo da se vremenski polovimo.

Ma problem je to što Vedran radi do 22 i siće, a ja nemijem bez njega , isto kao i kod Vas.. odlučujemo zajedno a našoj ostaloj ekipi je sve jedno samo da voze.

malo strpljenja
Fri Feb 21, 2014 9:09 pm View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
igzyy

Post Reply with quote
igzyy wrote:
Bumo se izjasnili, evo čekamo samo da se vremenski polovimo.

Ma problem je to što Vedran radi do 22 i siće, a ja nemijem bez njega , isto kao i kod Vas.. odlučujemo zajedno a našoj ostaloj ekipi je sve jedno samo da voze.

malo strpljenja

Trening sutra od 22 i 30h (ponedeljak 24.2), ko može neka dođe
Sun Feb 23, 2014 2:09 pm View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Reply to topic    F1 Friends League Forum Index » Other All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum