F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 15: GP Japan

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 6 View previous topic
View next topic
Race 15: GP Japan
Author Message
Marcos84
Site Admin

Post Race 15: GP Japan Reply with quote
Laps: 26

Sun Jan 26, 2014 7:44 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
raic
Site Admin

Post Reply with quote
uuuuu ovo moram da vozim Very Happy

Sun Jan 26, 2014 7:51 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
I'm ready to back on the track Very Happy

hehe

Mon Jan 27, 2014 1:15 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
raicu sad sam hteo da vozim i pise curect sesion closed,,,vidim ti vozis na serveru,, nemoj to da radis nije fer. ako ne mozemo mi da testiramo na taj nacin nemoj ni ti Sad i ja bi voleo da sad pustim sebi simulaciju trke i da tacno vidim koliko ce goriva da ode,,,meni svaku trku opstane izmedju 10 i 20 litara goriva,,i onda bih bio brzi jer bi bio laksi,,,a ti znas sta to znaci..ali sta cu ne smem da sipam manje jer ne mogu da sam vozim simulaciju trke.,.,tako da ovo sto radis smatram varanjem...jer imas bolji uvid u potrosnju,znas tacno kada ces u pit i automatski si u prednosti ...,,ili napravi da mozemo svi da testiramo tako kao ti ili nemoj ni ti Rolling Eyes ili bar radi to da ne vidimo ,, a ne u 17 h... Sad

Tue Jan 28, 2014 5:26 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
misterx wrote:
raicu sad sam hteo da vozim i pise curect sesion closed,,,vidim ti vozis na serveru,, nemoj to da radis nije fer. ako ne mozemo mi da testiramo na taj nacin nemoj ni ti Sad i ja bi voleo da sad pustim sebi simulaciju trke i da tacno vidim koliko ce goriva da ode,,,meni svaku trku opstane izmedju 10 i 20 litara goriva,,i onda bih bio brzi jer bi bio laksi,,,a ti znas sta to znaci..ali sta cu ne smem da sipam manje jer ne mogu da sam vozim simulaciju trke.,.,tako da ovo sto radis smatram varanjem...jer imas bolji uvid u potrosnju,znas tacno kada ces u pit i automatski si u prednosti ...,,ili napravi da mozemo svi da testiramo tako kao ti ili nemoj ni ti Rolling Eyes ili bar radi to da ne vidimo ,, a ne u 17 h... Sad

mister kad odes na mulriplayer umesto na join klikni na create mozes sam dici sebi server podesi sve da ti je kao na mom serveru i mozes sam da simuliras trku bez problema,parola snadji se to svi znaju Smile

uzgred server je slobodan sad i da vozio sam celu trku Very Happy hehe

Tue Jan 28, 2014 6:22 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Pa Mister dovoljan ti je jedan krug da vidis potrosnju goriva, ne moras celu trku da vozis zbog toga.

Tue Jan 28, 2014 7:12 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
dobro nabijem vas Twisted Evil

Tue Jan 28, 2014 7:49 pm View user's profile Send private message
Nebojsa

Post .... Reply with quote
misterx wrote:
dobro nabijem vas Twisted Evil

Neboj se misteru zbog tog varanja nece dalje od prve krivine to kad ti ja obecam Twisted Evil

Wed Jan 29, 2014 4:29 pm View user's profile Send private message
Mario

Post Reply with quote
misterx wrote:

Misteru..... umesto na server ili da si sam dižžeš server uopšte ti nije potrebno!!!
jednostavno si pokreni tamo u practice ili race sa AI i lepo si stavi trku koja je na redu i postavke postavi tako kako moraju da budu
koliko krugova ima trka i piči sa trkom ( celom ) i tako češ i ti znati koliko goriva i kada u pit i tako dalje....
to mogu svi pokušat a i na početku sam ja to isto radio dok nisam malo više prokužio...
A i sada bi to napravio ali se ionako lovim sa vremenom...
ako očeš rezultate treba i tako da se trenira i ne samo na raicevom serveru.....ponekad je dovoljno trka do prvog boksa i zna se
koliko puta treba na celu trku....
a više što sjebeš gume na kvalama prije treba u boks ili možda i koji više od planiranog....
ne voziš od juče nego imaš i neka iskustva inače nebi koju trku pobjedio hehehehe ?????
samo teraj...
Fri Jan 31, 2014 8:49 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Trka pocinje oko 20:30h!

Sun Feb 02, 2014 5:54 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
katasrtofalna trka,,, okrenuo sam se i otisao u pogresan smer,,,, i naravno disvalifikovan Sad nisam mogo da kontrolisem bolid...klizao se postazi non stop .... bavarac izvini za onaj dodir na pocetku,,, kostalo te je mnogo znam. Sad voleo bih da zaboravim ovu stazu ...nekad treba i sreca,,,dzaba sam bio spreman kad nisam imao srece

Sun Feb 02, 2014 8:12 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Ne mogu da verujeeeem! Drugo mesto lagano i sjebe mi se net u zadnjem krugu! Sad E to se zove baksuz!
A odvozio sam trku bez greske, dok na treninzima nisam mogao povezati 2-3 kruga!
Al sta da se radi, idemo dalje!

Sun Feb 02, 2014 8:40 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
misterx wrote:
katasrtofalna trka,,, okrenuo sam se i otisao u pogresan smer,,,, i naravno disvalifikovan Sad nisam mogo da kontrolisem bolid...klizao se postazi non stop .... bavarac izvini za onaj dodir na pocetku,,, kostalo te je mnogo znam. Sad voleo bih da zaboravim ovu stazu ...nekad treba i sreca,,,dzaba sam bio spreman kad nisam imao srece

Ma nema frke. Very Happy
Sun Feb 02, 2014 8:46 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
raic
Site Admin

Post Reply with quote
bavarac mi jebo kevu celu trku hahahahaha

nema veze bice bolja sledeca Very Happy

Sun Feb 02, 2014 8:57 pm View user's profile Send private message
Nebojsa

Post ... Reply with quote
raic wrote:
bavarac mi jebo kevu celu trku hahahahaha

nema veze bice bolja sledeca Very Happy

Nije bavarac nego ti nemas pojma Smile

Sun Feb 02, 2014 9:01 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 6 All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum