F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 2: GP Malaysia
Goto page 1, 2  Next

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 6 View previous topic
View next topic
Race 2: GP Malaysia
Author Message
Marcos84
Site Admin

Post Race 2: GP Malaysia Reply with quote
Datum: 6.10.2013.
Krugova: 28

http://www.formula1.com/races/in_detail/malaysia_894/circuit_diagram.html

Sun Sep 29, 2013 7:28 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Jedna od najtezih staza u kalendaru.
Prvo, veoma je tesko pronaci pravi setap jer ima 2 duga pravca, gde moze da se ide 330km/h, takodje one brze 2 krivine levo pa desno koje moraju da se prolaze punim gasom, par sporijih krivina posebno prve dve i ona u srednjem sektoru kad se ide uzbrdo...
Drugo, veoma je slabo prijanjanje, i sa krilima na maksimumu bolid kliza na najmanji trzaj volanom, posebno u prvom krugu dok se gume ne zagreju...
Trece, gume se trose mnogo.

Sun Sep 29, 2013 11:35 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
kolega cuti da pobedimo..ne odaj tajne Smile)

Sun Sep 29, 2013 11:43 pm View user's profile Send private message
LordMirkov
Site Admin

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:
Jedna od najtezih staza u kalendaru.
Prvo, veoma je tesko pronaci pravi setap jer ima 2 duga pravca, gde moze da se ide 330km/h, takodje one brze 2 krivine levo pa desno koje moraju da se prolaze punim gasom, par sporijih krivina posebno prve dve i ona u srednjem sektoru kad se ide uzbrdo...
Drugo, veoma je slabo prijanjanje, i sa krilima na maksimumu bolid kliza na najmanji trzaj volanom, posebno u prvom krugu dok se gume ne zagreju...
Trece, gume se trose mnogo.

Bice ovo mukotrpan vikend za inzinjere! Very Happy

Mon Sep 30, 2013 10:24 am View user's profile Send private message MSN Messenger
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Ja ovu trku ne vozim zbog obaveza, tako da na mene ne racunajte.
Mon Sep 30, 2013 11:36 am View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Melo ;P

Post Reply with quote
Ja isto tesko da cu stici

Fri Oct 04, 2013 8:38 am View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Doslo je do izmena, ipak cu moci da vozim, ali pitanje je u kakvoj formi cu biti, ne znam koliko mogu da se spremim za 2 dana. Very Happy
Sat Oct 05, 2013 3:06 am View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Odvezao sam test trku na medium gumama i 3x sam morao da idem u boks zbog guma, je li to normalno?
Sat Oct 05, 2013 4:32 am View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Bavariesch Mann [SRB] wrote:
Odvezao sam test trku na medium gumama i 3x sam morao da idem u boks zbog guma, je li to normalno?

Pireli brate! Very Happy
Nisam probao medium gume, bar ne na duzim stintovima. Ali supersoft ce verovatno ici 4x, sa cuvanjem guma moze da se izvuce 3x.

Sat Oct 05, 2013 8:09 am View user's profile Send private message Visit poster's website
LordMirkov
Site Admin

Post Reply with quote
Ma opusteno ici ce Raic 2x u box sa vremenima 1.40 xxx , tako da ce pojedinci moci i 10 puta u box hahahah Smile

Sat Oct 05, 2013 1:30 pm View user's profile Send private message MSN Messenger
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:

Pireli brate! Very Happy
Nisam probao medium gume, bar ne na duzim stintovima. Ali supersoft ce verovatno ici 4x, sa cuvanjem guma moze da se izvuce 3x.

Jebo cuvanje guma. Toga nije bilo kada sam poslednji put bio u ligi. Very Happy
Sat Oct 05, 2013 6:35 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
raic
Site Admin

Post Reply with quote

na medium 2 boks Smile

Sat Oct 05, 2013 8:46 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Rezultati trke:
https://sites.google.com/site/f1friendsleague/news-and-results/raicpobediolordodustao

Bice u toku nedelje i neki video!

Sun Oct 06, 2013 7:37 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
JA se izvinjavam svima sa kojima sam imao kontakte, posebno kolegi Mister X-u. Gume mi jednostavno nisu radile u prvom stintu, ne znam sta je razlog ali nisam mogao ni da kocim ni da skrecem.
Onda sam otisao u boks i sve se promenilo, vrteo sam vremena kao i na slobodnim treninzima (drugi stint 1.34, treci 1.33, cetvrti na supersoft 1.32). Po vremenima koja sam video na kraju, Lord je bio malo brzi a Raic je vrteo slicna vremena. Ali sta mi vredi kad me ujebo prvi stint.
Uglavnom, zadovoljan sam svojom voznjom, sve osim tog problema u prvom stintu je islo po planu.

Sun Oct 06, 2013 8:54 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
raic
Site Admin

Post Reply with quote
trka je bila odlicna,sama taktika i gume igraju ogromnu ulogu nije samo sedi i teraj i svidja mi se to Smile
nije lako ni voziti iza bolida puno se gubi,sam mod ima svoju draz Smile

Sun Oct 06, 2013 9:09 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 6 All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum