F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Season 6 mod
Goto page 1, 2  Next

Reply to topic    F1 Friends League Forum Index » Download Mods View previous topic
View next topic
Season 6 mod
Author Message
Marcos84
Site Admin

Post Season 6 mod Reply with quote
Mod za sezonu 6

MOD:
ERRC F1 2013 v 1.2

http://www61.zippyshare.com/v/56070659/file.html part1
http://www62.zippyshare.com/v/36299426/file.html part2
http://www29.zippyshare.com/v/77456574/file.html part3

UPUTSTVO ZA INSTALIRANJE ERRC MODA:
-NOVI RFACTOR BEZ MODOVA
-OTPAKOVATI MOD NA DESKTOP
-PREKOPIRATI SVE U RFACTOR I OVERITI KOPIJE
-VIDECETE JEDAN FOLDER"ERRC DATA" U TOM FOLDERU VAM SVE TREBA OSIM SPAKOVANOG FAJLA "TOOLS",OSTALA 4 FAJLA "CAMS" "HUDS" "PLUGINS" I "SICHEREIT" TAKODJE OTPAKOVATI I PREKOPIRATI U RFACTOR (OBRATITE PAZNJU KAD IH OTPAKUJETE UDJITE U TE FOLDERE I ONDA IH KOPIRAJTE I PREBACITE U RFACTOR)
-REDOSLED UBACIVANJA SAM NAPISAO VEC A I POSLAGANI SU TAKO KOJIM REDOM SE UBACUJU CAMS,HUDS,PLUGINS,SICHEREIT
-IZUZETAK JE SAMO FOLDER HUDS,NJEGA KAD OTPAKUJETE DOBICETE JOS 2 FOLDERA U NJEMU "RFDUNHUD" I "G.I.DV3" PRVO UDJITE U RFDUNHUD KOPIRAJTE SVE IZ TOG FOLDERA I PREBACITE U RFACTOR FOLDER ONDA UDJITE U G.I.DV3 FOLDER I ODATLE SVE KOPIRAJTE I PREBACITE U RFACTOR FOLDER
-PRE POKRECANJA IGRE POKRENITE RFHIGHVOLTAGE IKONICU !!!!!NE SMETE UPDATEOVATI TO JER VAM U SUPROTNOM NECE RADITI NI KERS NI DRS!!!!!!! IZBACIVACE VAM TOKOM POKRECANJA IKONICE PROZORCICE DA VAM NISU NAMESTENI KERS I DRS SAMO KLIKCITE NA "OK" DOK VAM NE IZBACI PROZOR SA TIM RFHIGHVOLTAGE
-ZATIM NA TOM PROZORU KLIKNITE NA "OPTIONS" PA ONDA NA "KEYBOARD/JOYSTICK"
TU IMATE 3 PLIVAJUCA PANELA: KERS ON/OFF .... DRS ACTIVATE ... DRS DEACTIVATE TU U TIM PLIVAJUCIM MENIUJIMA IZABERITE NA KOJE DUGME ZELITE KERS ILI DRS

RFHIGHVOLTAGE I RFACTOR AKO IMATE WIN7 OBAVEZNO POKRECATI KAO "RUN AS ADMINISTRATOR"
PRE IGRE OBAVEZNO UKLJUCITI RFHIGHVOLTAGE

HVALA!!!!

Installation instructions ERRC:
- NEW rFactor WITHOUT mods
Extract - MOD TO DESKTOP
Copied ALL - IN rFactor and certify copies
- Seeing one folder " ERRC DATA " in this folder YOU SHOULD ALL EXCEPT Packaging FILE " TOOLS" , 4 OTHER FILE " CAMS " " Hudson " " PLUGINS " and " SICHEREIT " Also extract and copy in rFactor ( pay attention when unpacking Come In fOLDER AND tHEN I copy them and switch to rFactor )
ORDER : CAMS , Huds , Plugins, SICHEREIT
- The only exception is FOLDER Huds , WHEN unpacking gains another 2 FOLDER IN HIM " RFDUNHUD " and " GIDV3 " FIRST enter the RFDUNHUD copy all of that folder and drag in rFactor FOLDER then GET GIDV3 FOLDER AND THEREFROM ALL COPY AND SWITCH In rFactor FOLDER
PRE - GAME RUN RFHIGHVOLTAGE icon ! ! Not bother update the IT BECAUSE OTHERWISE YOU WILL NOT RUN KERS and DRS ! ! !
- Then at that window click the "Options " and then on " KEYBOARD / JOYSTICK "
There you have three floating panels: KERS ON / OFF .... DRS ACTIVATE ... DRS Deactivate HERE IN SUCH Floating MENU CHOOSE THE BUTTON THAT YOU WANT OR KERS DRS

RFHIGHVOLTAGE And rFactor IF YOU have WIN7 MUST RUN as " Run as administrator "
PRE GAME MUST include RFHIGHVOLTAGE

THANK YOU ! !

Last edited by Marcos84 on Wed Feb 26, 2014 7:55 pm; edited 3 times in total
Tue May 14, 2013 1:23 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
misterx
Site Admin

Post Re: Season 6 mod Reply with quote
Marcos84 wrote:
Mod za sezonu 6

MOD:
ERRC F1 2013 v 1.2

http://www61.zippyshare.com/v/56070659/file.html part1
http://www62.zippyshare.com/v/36299426/file.html part2
http://www29.zippyshare.com/v/77456574/file.html part3

UPUTSTVO ZA INSTALIRANJE ERRC MODA:
-NOVI RFACTOR BEZ MODOVA
-OTPAKOVATI MOD NA DESKTOP
-PREKOPIRATI SVE U RFACTOR I OVERITI KOPIJE
-VIDECETE JEDAN FOLDER"ERRC DATA" U TOM FOLDERU VAM SVE TREBA OSIM SPAKOVANOG FAJLA "TOOLS",OSTALA 4 FAJLA "CAMS" "HUDS" "PLUGINS" I "SICHEREIT" TAKODJE OTPAKOVATI I PREKOPIRATI U RFACTOR (OBRATITE PAZNJU KAD IH OTPAKUJETE UDJITE U TE FOLDERE I ONDA IH KOPIRAJTE I PREBACITE U RFACTOR)
-REDOSLED UBACIVANJA SAM NAPISAO VEC A I POSLAGANI SU TAKO KOJIM REDOM SE UBACUJU CAMS,HUDS,PLUGINS,SICHEREIT
-IZUZETAK JE SAMO FOLDER HUDS,NJEGA KAD OTPAKUJETE DOBICETE JOS 2 FOLDERA U NJEMU "RFDUNHUD" I "G.I.DV3" PRVO UDJITE U RFDUNHUD KOPIRAJTE SVE IZ TOG FOLDERA I PREBACITE U RFACTOR FOLDER ONDA UDJITE U G.I.DV3 FOLDER I ODATLE SVE KOPIRAJTE I PREBACITE U RFACTOR FOLDER
-PRE POKRECANJA IGRE POKRENITE RFHIGHVOLTAGE IKONICU !!!!!NE SMETE UPDATEOVATI TO JER VAM U SUPROTNOM NECE RADITI NI KERS NI DRS!!!!!!! IZBACIVACE VAM TOKOM POKRECANJA IKONICE PROZORCICE DA VAM NISU NAMESTENI KERS I DRS SAMO KLIKCITE NA "OK" DOK VAM NE IZBACI PROZOR SA TIM RFHIGHVOLTAGE
-ZATIM NA TOM PROZORU KLIKNITE NA "OPTIONS" PA ONDA NA "KEYBOARD/JOYSTICK"
TU IMATE 3 PLIVAJUCA PANELA: KERS ON/OFF .... DRS ACTIVATE ... DRS DEACTIVATE TU U TIM PLIVAJUCIM MENIUJIMA IZABERITE NA KOJE DUGME ZELITE KERS ILI DRS

RFHIGHVOLTAGE I RFACTOR AKO IMATE WIN7 OBAVEZNO POKRECATI KAO "RUN AS ADMINISTRATOR"
PRE IGRE OBAVEZNO UKLJUCITI RFHIGHVOLTAGE

HVALA!!!!
DRUZE AJ MALO BOLJE OBJANJENJE...RECIMO GDE KOPIRATI U R FACTOR,,,NA MESTA NA KOJI PISE ILI SAMO U R FACTOR...ILI U RECIMO HUD U HUD ...CAMS U CAMS ,, NE RAZUEMEM TE BAS?

Tue Sep 17, 2013 12:27 am View user's profile Send private message
Brdjanin

Post Reply with quote
Matori kad sam ja kao laik uspeo po tom upustvu sve odraditi kako treba onda nije lose opisano mislim da ima samo plugins da se kopira u plugins ostalo ide u rfactor folder normalno odnosno sve sto nadjes duplo kopiraj tamo gde jeste ono sto nema u folder rfactora i to bi trebalo biti to ali sacekaj da ti se i on javi.
Tue Sep 17, 2013 6:45 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
pa bas to sto je brdjanin rekao
ja sam ti to mister sve lepo iskopirao
da ne duzim kad budes na skype javi se pa cu ti ponovo sve odraditi

Tue Sep 17, 2013 6:58 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
raic wrote:
pa bas to sto je brdjanin rekao
ja sam ti to mister sve lepo iskopirao
da ne duzim kad budes na skype javi se pa cu ti ponovo sve odraditi
NE VREDI...svaki mod sam instalirao sam uvek...ovo je sranje...pored toliko moda uvek izaberete neki mod za koji niko nikad nije cuo i treba da se mucim ovde ceo dan..ima milon moda...gde sve radi odmah a ovde treba muda da mi poplave dok sredim drs kers...dok krene da radi....ma ..............imate f1 shone 2009 v2//// rft 2012 v2 imate modove iz sezone 3 i 4....i da ne nabrajam svi ti modovi su odlicni.,..samo mi nije jasno zasto bas ovaj izdrkani mod koji ima widzete kao tetris , grafika bolida je kao tetris i smesan je///////// nikome se ne svidja vi ga pljuju a niko nece da kaze. ja bre ljudi ocu da vozim i da se opustim a ne da gubim zivce zasto sto uvek iam problema...raicu kad si mi ti instalirao igra je radila ali je imala bar 5 baga...mod nije zavrsen po meni i niko nigde ga ne vozi.. red bul se cuje kao igra iz 87....zato nisam ni uzeo njega...widzeti su sranje..kers ne radi skoro nikome. da ne procam dalje...ali sam iskreno razocaran...cekam pola godine da se skupimo da vozimo i vi izaberete mod koji nema veze sa zivotom..ja neznam raicu brate odakle ti inspiracija za ove modove, gde nalazis to djubre...pored toliko moda.

Tue Sep 17, 2013 8:05 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
mister kers radi,meni,doci,goranu,markosu a i shalli cu namestiti

ne znam sta bih ti rekao

Tue Sep 17, 2013 8:20 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Meni je mod super, pravi trkacki. Mozda neke stvari nisu najbolje odradjene ali to su sitnici.
Ja sam pratio ovo upustvo za instalaciju i nisam imao problema. Rade mi i KERS i DRS.

Tue Sep 17, 2013 8:43 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
eto markosu radi i kers i drs ,,,a vama ne radi drs.. meni ne radi nista...ali nema veze, i sad zamisli meni ne radi drs a marskosu radi...i ko ce da ga stigne ???

Tue Sep 17, 2013 9:56 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
raic wrote:
mister kers radi,meni,doci,goranu,markosu a i shalli cu namestiti

ne znam sta bih ti rekao
recimo da mi kazes sta te je nateralo za taj mod...kod ima golila modova,,zasto??

Tue Sep 17, 2013 9:59 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
misterx wrote:
eto markosu radi i kers i drs ,,,a vama ne radi drs.. meni ne radi nista...ali nema veze, i sad zamisli meni ne radi drs a marskosu radi...i ko ce da ga stigne ???

resicemo nekako sve probleme. nego pade mi na pamet, jel imas instalirane one dodatke net framework i sl... imas nesto u ERRC data/tools.rar

takodje pazi ono sto sam vec napisao, da ti u kontrols polja koja koristis za drs i kers ne budu zauzeta...

a drs ne znam dal mi radi u trci, nisam probao...trebalo bi da radi samo u drs zonama...i to moramo da proverimo

Tue Sep 17, 2013 10:27 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:
misterx wrote:

resicemo nekako sve probleme. nego pade mi na pamet, jel imas instalirane one dodatke net framework i sl... imas nesto u ERRC data/tools.rar

takodje pazi ono sto sam vec napisao, da ti u kontrols polja koja koristis za drs i kers ne budu zauzeta...

a drs ne znam dal mi radi u trci, nisam probao...trebalo bi da radi samo u drs zonama...i to moramo da proverimo

radi drs u trci,moras biti u 2 sekunde iza vozaca ispred tebe u zoni detekcije kad izadjes na pravac cuje se klik kao kers kad pritiskas i mozes onda koristiti drs

NE RADI U PRVA 2 KRUGA I AKO NISI U 2 SEKUNDE IZA VOZACA ISPRED SEBE,ISTO TAKO KAD POCNE TRKA GUME NE RADE SKORO 2 KRUGA KAKO TREBA DOK SE NE ZAGREJU

Tue Sep 17, 2013 10:46 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
To za gume sam primetio, u prvom krugu su uzas. Da li moze da se stavi formation lap?

Tue Sep 17, 2013 11:02 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
jovans04

Post Reply with quote
Sinoć smo Raić i ja čačkali ali dzaba, imam isti problem kao Mister x...moraćemo ponovo instalirati sve...

Wed Sep 18, 2013 7:40 am View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
jovans04 wrote:
Sinoć smo Raić i ja čačkali ali dzaba, imam isti problem kao Mister x...moraćemo ponovo instalirati sve...
mene samo jedna stvar pogadja...kad se ja zalim niko se ne obazire..zar mora jos neko da se zali da bi se intervenisalo....mod sam probao da instaliram jedno 30 puta...i svaki put ispada...mislim da nemam resenja

Wed Sep 18, 2013 8:06 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
misterx wrote:
jovans04 wrote:
mene samo jedna stvar pogadja...kad se ja zalim niko se ne obazire..zar mora jos neko da se zali da bi se intervenisalo....mod sam probao da instaliram jedno 30 puta...i svaki put ispada...mislim da nemam resenja

a gde si na skype da ti resim to????

uzgred i shali je proradio kers hehehe
i platiju sam danas namestio mod ti onda mister imas neki bag na sistemu
probacemo sutra opet

Wed Sep 18, 2013 8:48 pm View user's profile Send private message
Reply to topic    F1 Friends League Forum Index » Download Mods All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum