F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 5: GP Spain
Goto page Previous  1, 2

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 5 View previous topic
View next topic
Race 5: GP Spain
Author Message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
aj i ja da kazem nesto.. ja sam rekao sebi da se vise nikada ne svadjam sa nikim odavde,,pre jedno mesec dana sam to rekao sebi i stojim iza toga...sto se tice varanja ne mogu da dokazem da neko vara..i zato sam digao ruke, vozim i to je to.. ovo volim da vozim, ali na zalost nemamo vozace...goce vrati se da vozimo ovde..ipak smo ovde od pocetka.. da pocnemo da kazem sve od pocetka.ne vredi da se svadjamo i prepucavamo...a sto se tice varanja,jedino za lorda smem da kazem posle svega da sam skoro siguran da je varao...jer covek je vozio nemoguca vremena. kada se pomenuo cit on se izgubio.on sigurno ovo cita, pa moze da dodje na nas server sada da stavi mod koji vozimo trenutno i sve nas demanuje,neka vozi ispred najbrzeg vremena 2 sekunde, ako mi dokaze da ne vara ja cu mu se izviniti.

Mon Apr 08, 2013 12:12 am View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
cekoski wrote:
i RFT 2012 V2 VAM JE SRAJNE OD MODA NE VAJLA NI ZA KURAC NIJE POPULARAN VEC JE SAMO ON IZASAO OD NOVIIH MODOVA
nije sranje rft 2012 v2..samo je tezak...za tebe je dobar samo mod iz druge sezone..jebo te Branko Crvenkovski Smile .to smo vozili..mozemo rft 2012 sad da vozimo Smile

Mon Apr 08, 2013 12:14 am View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
misterx wrote:
aj i ja da kazem nesto.. ja sam rekao sebi da se vise nikada ne svadjam sa nikim odavde,,pre jedno mesec dana sam to rekao sebi i stojim iza toga...sto se tice varanja ne mogu da dokazem da neko vara..i zato sam digao ruke, vozim i to je to.. ovo volim da vozim, ali na zalost nemamo vozace...goce vrati se da vozimo ovde..ipak smo ovde od pocetka.. da pocnemo da kazem sve od pocetka.ne vredi da se svadjamo i prepucavamo...a sto se tice varanja,jedino za lorda smem da kazem posle svega da sam skoro siguran da je varao...jer covek je vozio nemoguca vremena. kada se pomenuo cit on se izgubio.on sigurno ovo cita, pa moze da dodje na nas server sada da stavi mod koji vozimo trenutno i sve nas demanuje,neka vozi ispred najbrzeg vremena 2 sekunde, ako mi dokaze da ne vara ja cu mu se izviniti.

lord,platy.... to su jednostavno ultra brzi vozaci i ni na pamet mi nebi palo da kazem da varaju...
jednostavno zato sto svaki mod koji smo vozili lord mi je pomagao praviti setap,ucio me kako voziti i postajao sam sve bolji i bolji dok mu nisam dosao na pola sekunde... to je limit tastature prema volanu

i er mod da skinemo i pocnemo voziti opet bi vikali da se cituje....

ko hoce da vozi neka vozi ko nece neka trazi drugu ligu i srecan mu put

Mon Apr 08, 2013 12:19 am View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Raicu dignuces server, u utorak da se vozi trka pa makar ja sam vozio (da pobedim konacno Very Happy )
A ko misli da se vara neka jednostavno ne dolazi, nema potrebe za tim....pored toliko liga i servera...

Sutra cu malo da vezbam posto nemam ni jedan krug, a u utorak na pobedu! Sredicu vas citeri Razz Hahhahahah

Mon Apr 08, 2013 12:24 am View user's profile Send private message Visit poster's website
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:
Raicu dignuces server, u utorak da se vozi trka pa makar ja sam vozio (da pobedim konacno Very Happy )
A ko misli da se vara neka jednostavno ne dolazi, nema potrebe za tim....pored toliko liga i servera...

Sutra cu malo da vezbam posto nemam ni jedan krug, a u utorak na pobedu! Sredicu vas citeri Razz Hahhahahah
jaooooooo necu moci da dodjem na trku,,,idem sutra na nekoliko dana u goste....jbg

Mon Apr 08, 2013 12:46 am View user's profile Send private message
jovans04

Post Reply with quote
I ja cu danas na srvr, odma' s posla za comp i gas čitav dan.....

P.S. Goce, bez uvrede ali preteruješ!

Mon Apr 08, 2013 7:10 am View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
cekoski wrote:
nema kejnana samo istina
opet vam kazem dosta se pravdate resite problem

Ti si rekao da ne dolazis i sad se ponovo vracas... Mi svi vozimo kako vozimo, ko hoce da vozi sa nama nek vozi ko nece niko ga ne tera.

Mon Apr 08, 2013 8:33 am View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
imate fore do 17:00 da dodjete,onda pocinju kvalifikacije

zzzzz

Tue Apr 09, 2013 2:58 pm View user's profile Send private message
Goran-kimi

Post Reply with quote
pozzz svima...opet ja!!!druze Goce...spominjes RAICA DA VARA...a kasnije...U MNOZINI MI VARAMO...TO JEST..ONI..NEKO...!!!A KO TO..AKO SAMO SPOMINJES RAICA DA VARA????KO TO JOS VARA???NEZNAM STA DA KOMENTARISEM!!!??!?!?RAICA NEBRANIM...NORMALNO TAKO ISPADA!!!!SVI CE TAKO RECI!!!Ali sta...kako..gde...ili...ZBOG CEGA SAD RAIC DA VARA..ILI VEC NEKO DRUGI??NEK NEKO OBJASNI???DA PITAM SAMO NESTO..........................DA LI MI VOZIMO\\\R-FACTOR/////..ZA NOVAC...TO JEST ZA...EURO..ILI ZA BILO KOJU NOVCANICU IZ BILO KOJE DRZAVE??????PA AKO SE TAKMICIMO DA POBEDIMO....KAO STO SVI VOLE DA POBEDE...KAO I JA..ALI NEMOGU NIKAD...ILI NEKAD??!?!?!?!?!?!!PA NORMALNO..NEEEEEEVOZIMOOO ZA NOOVAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PA ZASTO SE ONDA SMATRA DA NEKO TOLIKO VARA!!!!!!STA CU JA DA DOBIJEM AKO POBEDIM????????????NISTAA!!!!!BICU SRECAN....I TERAJ DALJE..I NORMALNO DA SE DRUZIMO!!!!VOLEO BIH DA SE SVI VRATE...A KOLIKO IH SAMO IMA BOLJIH VOZACA OD MENE..PA MI NEBI SMETALO!!TERAJ DALJE,STA DA SE RADI!!!!!UVEK IMA NEKOG..KO JE BOLJI OD MENE ILI JA OD NEKOG DRUGOG!!!!!HOCEMO TRKA...NEDELJA ILI UTORAK U 17;00h...DAJ DA SE SKUPIMO SVI, KOJI SU PRIJAVLJENI ZA OVU SEZONU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZ SVIMA!!!!

Thu Apr 11, 2013 11:13 pm View user's profile Send private message
panofanatik

Post Reply with quote
sto se mene tice ja ne vozim zbog toga sto mi se pokvario volan,i sto je doslo do zasicenja rfactora i nemam volju vise ni da ga popravljam,vise mi je svega preko glave.Sto se tice varanja to me u opste ne zanima,jer uvek sam vozio zato sto volim i nisam obracao paznju na druge.Kome je do toga nek izvoli nek vara ako mu je to nesto zanimljivo i ako mu znaci da pobedi.A i ti Goce vozi i cuti ako hoces ,ako neces izadji iz lige i gledaj svoja posla.Toliko od mene na ovu temu

Sat Apr 13, 2013 10:17 am View user's profile Send private message MSN Messenger
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 5 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum