F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 5: GP Spain
Goto page 1, 2  Next

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 5 View previous topic
View next topic
Race 5: GP Spain
Author Message
Marcos84
Site Admin

Post Race 5: GP Spain Reply with quote
Krugova: 33

Tue Mar 26, 2013 6:05 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Ja sam druga smena ove nedelje tako da necu moci da vozim!

Mon Apr 01, 2013 11:33 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:
Ja sam druga smena ove nedelje tako da necu moci da vozim!
ja se nadam da dolazim Smile

Tue Apr 02, 2013 12:08 am View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post pozz Reply with quote
na trku smo dosli samo ja i shala.....i naravno trke nije bilo..

Tue Apr 02, 2013 4:14 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Ako hocete mozemo sutra odvesti ja nisam bio kuci nedelju dana,sutra dolazim

jbg

Tue Apr 02, 2013 6:07 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Niste vozili? Ja sam danas posle 6 slobodan pa ako budete mogli, bar jos 3-4 da dodju da se to odveze! Iako nemam ni jedan krug u Spaniji.

Thu Apr 04, 2013 12:52 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
jovans04

Post Reply with quote
Iskreno, mislim da se gubi smisao voznje 3-4 vozača (bez obzira, ja ću uvijek voziti kad god to mogu), nego mozda nebi bilo loše da se krene sa RFT2012 zbog eventualnog dolaska drugih...
Primjetio sam da mnogo ljudi pokušava da udje na server (bar kad sam ja bio)..i ako to i ne mora nista da znači ali mislim da treba pokušati jer je RFT2012 sad naj aktuelniji mod....

Thu Apr 04, 2013 1:42 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
jovans04 wrote:
Iskreno, mislim da se gubi smisao voznje 3-4 vozača (bez obzira, ja ću uvijek voziti kad god to mogu), nego mozda nebi bilo loše da se krene sa RFT2012 zbog eventualnog dolaska drugih...
Primjetio sam da mnogo ljudi pokušava da udje na server (bar kad sam ja bio)..i ako to i ne mora nista da znači ali mislim da treba pokušati jer je RFT2012 sad naj aktuelniji mod....
nazalost..ali sve je tako Sad

Thu Apr 04, 2013 3:52 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
ok, onda cemo voziti rft...meni nije bitno, samo da se vozi kad god se ima slobodnog vremena.

Thu Apr 04, 2013 4:00 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Živi bili pa videli,možemo i rft voziti ali ako niste primetili od tih sto dolaze i sa kojima sam vozio nije do fer vožnje,lupa se,gura,votuje bez veze.... To sam prvenstveno otvorio da dodje novih vozača i da nam se procuje mod. Ne marim ionako skoro nikog nema na serveru .....

Thu Apr 04, 2013 7:56 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Po meni trenutno rft12 je dobar, neka odluce glavni i ovi sto su redovni, da ne bude ja da forsiram nesto, a nisam siguran da cu moci da dodjem

Fri Apr 05, 2013 1:23 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
mene ako pitate rft su kolica na 4 tocka u odnosu na nas mod

a kao sto je marcos rekao vozicemo ubuduce rft

ja cu ugasiti nas server za par dana i vozice se rft

dobicete to sto ste trazili,bice mi zadovoljstvo da vam ispunim tu zelju Very Happy

Fri Apr 05, 2013 7:27 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Nemoj samo zbog mene, nije moza zelja nego predlog Smile

Fri Apr 05, 2013 7:45 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Kad se vozio ER, bilo najbolje drustvo i najvise na bilo.. I nije bilo kenjanja o citu..

Sun Apr 07, 2013 7:45 pm View user's profile Send private message
Goran-kimi

Post Reply with quote
POZZZ SVIMA...OVAKO..NEMOGU VISE DA CUTIM!!!...PROSTO NEMOGU DA VERUJE O CEMU SE TO PRICA!!!...ZASTO VI LJUDI ILI DRUGARI,SMATRATE, DA..JA RAIC I NEBOJSA KORISTIMO- CIT-..POSTO SE OSECAM PROZVANIM..IZVINJAVAM SE AKO GRESIM...BIO SAM PROZVAN!!...JA NEBIH SMEO DA SE BUNIM..JER STE VI OSNOVALI LIGU...ALI ZASTO SE TO DESAVA SAD?..KAD JE NEKO NAUCIO DA VOZI.. I ODMAH SE SMATRA DA SE KORISTI- CIT- ILI VEC DA NEZNAM STA..GUME SE NETROSE, GORIVO SE NETROSI,VEROVATNO SE MISLI, KAKO JA ILI NEBOJSA SMETAMO NAMERNO DRUGIMA..SAMO DA BI RAIC DA POBED!!!!.I JA BIH NEKAD BOLJE DA VOZIM ILI DA POBEDIM,ALI SAM SVESTAN TOGA DA NEMOZES UVEK PA NETREBA DA PIZDIM..ILI DA ODMAH KAZEM DA SE VARA!!!..PA NEMAM JA DZABE PO HILJADU KRUGOVA ZA JEDNU STAZU..ALI NEEEEE MI KORISTIMO\\\CIT///!!!JA NEVOZIM SAMO JEDNU SEZONU,PA DA NEZNAM KAKO JE BILO PRE!!!ZA- CIT- NISAM CUO DO PRE NEKIH POLA GODINE..I ZNA SE OD KOGA SE TO SAZNALO..DA SE MOZE KORISTITI!!IIIII I ODMAH PO RAICU..JER NORMALNO, ON JE SERVER..PA MU SE MOZE KAKO HOCE..I NORMALNO I MI SMO TU\\\\\ALI JE VRLO INTERESANTNO,CIM SE POCEO SPOMINJATI-CIT-ODMAH PO RAICU..KAKO SE NIJE RAIC PRE SPOMINJAO A SAD SE SPOMONJE,ZBOG-CITA..ZASTO NIJE NEKO DRUGI SPOMENUT...MOLIM VAS OBJASNITE MI??!!PA DAJTE ONDA DA SE SASTAVI NEKA DRUGA LIGA ILI MOD..KAKO VI HOCETE!!!!!!!PA DA SE VOZI..STVARNO JE BEZVEZE DA SE SVADJAMO I PREPUCAVAMO!!! I JOS SAMO OVO DA PITAM!!!!!!!!!!!!.AKO SE OPET DESI U NOVOJ LIGI, DA JA I NEBOJSA..KOLIKO TOLIKO DOBRO VOZIM,ILI DA NEKAZEM ZA RAICA..STA ONDA NECE VALJATI,KO CE OPET BITI KRIV ILI KOJI SAD- CIT- POSTOJI?AJDE DA SE NESVADJAMO VISE PA DA VOZIMO..AJMO U UTORAK U 17h,AKO NE DAJTE DA SE DOGOVORIMO DRUGI DAN..KAKO SVIMA ODGOVARA!!!!

Sun Apr 07, 2013 11:15 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 5 All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum