F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 4: GP Turkey
Goto page 1, 2  Next

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 5 View previous topic
View next topic
Race 4: GP Turkey
Author Message
Marcos84
Site Admin

Post Race 4: GP Turkey Reply with quote
Krugova: 29

http://en.wikipedia.org/wiki/Turkish_Grand_Prix

Tue Mar 19, 2013 6:43 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
raic
Site Admin

Post Reply with quote
cekoski wrote:
ej ne mogu da vjerujem ja se ubih od voznje 70 kruga udete i sekund ste brzi jel sam ja neki moron sta vam je bre ljudi zato su svi napustili ligu pa morat cu i ja
pozdrav i sve najlepse vam zelim kad naucim da vozim mozda se vratim

goce pa poslao sam ti setap za kinu sa istim tim setapom sam ja to vreme odvezao samo sam pomerio menjac da ima manji top speed i da brze ubrzava...

ne znam sta da ti kazem ali glupo je da zbog toga napustas ligu

Wed Mar 20, 2013 8:02 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
cekoski wrote:
ma zelim vam sve najbojle vozite momci nisam ja od juce pozdrav....i da znas da su svi otisli zbog toga ali nece da ti kazu u lice a i ja necu da pomijnem imena ali stvarno su se granice vec promenile izdali su te oni vozaci koji nisu znali da voze do tek pre 2 meseca
odjednom su postali profe stvarno badava sajles setape nije u tome stos
ima ih puno zato svejedno mi jE vise ne vozim sve dok ne vidim da je ovo stvarno postena liga
pozdrav jos jednom mozda se nekad i opet druzimo ko zna A OSECAO SAM OVU LIGU KO MOJU ALI STVARNO NE IDE kad si stavio gume da su ti crvene izdao si se moje su bili jos zute pa kako si postao brzi mi objasni
danas pravim setap jedan sat jedva sam stigo do 1.25
ulazi markos trt 1.24
ode ulazis ti 1.24 ma dajte bre necu da pricam stvarno dosta je vozite vi zelim vam srece u svemu JA SE NEKRIJEM KO NEKO I NAPISEM SVE STO MISLIM
A DA ZNAS DA SVI STO SU OTISLI MISLE I ZNAJU ISTO OVO ZATI I NEMA NIKO NA LIGI

srecan ti put

Wed Mar 20, 2013 8:42 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Ja ne znam Goce u cemu je problem sto sam brzi od tebe na jednoj stazi, koja mi najbolje ide od svih. Na skoro svim ostalim imas bolja vremena pa se ja ne zalim i ne kazem da varas, isto kao sto je Raic na svakoj stazi brzi od mene pa se opet ne zalim. Covek zna da napravi setap i to je OGROMNA razlika!

Evo samo jedan video, od pre vise od 3 godine, moja voznja u Turskoj protiv moram reci majstora rFactora, koji imaju mnogo vise iskustva od svih nas ovde!

Eto zasto sam odmah postavio tako dobro vreme, znam svaku krivinu napamet kako se prolazi. A isto kao i Raicu, setap mi je iz Kine sa promenjenim menjacem.

Wed Mar 20, 2013 9:00 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Svaka dalja rasprava je besmislena, ti cvrsto verujes da svi odjednom varaju zato sto su brzi od tebe!
Hvala ti na lepom druzenju, ali ja stvarno nemam vremena za dalju raspravu, ako si odlucio da nas napustis to je to, necemo nikoga terati da vozi na silu!
Pozdrav!

Thu Mar 21, 2013 3:18 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Melo ;P

Post Reply with quote
I meni lezi Istanbul, evo prvi krug 0,5 sporiji od Goceta. Ne vidim da je Markovo vreme ne legalno( mislim na cit)

Thu Mar 21, 2013 5:53 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Daj mi link od moda goce ip od servera njihovog ja ću instalirati mod i tamo ću biti brži od tebe a to ću ti i dokazati. Svi Su vozili kinu i ako je neko imao vise potrošene gume od onih mojih posle 18 krugova koja i stoji na forumu moces reci da sam varalica.

Thu Mar 21, 2013 6:23 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
da li neko vidi uopste bilo koji server na rfactoru????????

meni nece uopste da ucita listu servera.....

Fri Mar 22, 2013 7:46 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
raic wrote:

Nece ni meni

Fri Mar 22, 2013 7:56 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
Melo ;P wrote:
raic wrote:

Nece ni meni

nece ni meni da ucita ni jedan server....

Fri Mar 22, 2013 11:46 pm View user's profile Send private message
Nebojsa

Post Reply with quote
cekoski wrote:
ja vozim jos od pre 5-6 godina f1 2002 zajedno sa platyjem ricko danasni doktor pa panofanatikom i tako nisam od juce. sad je raic brzi od platyja a goran a i nebojas hahahaha ti jel verujes u to..pitam odgovora nema objasnejna nema srecno vam stvarno ne zelim se vise raspravljati
samo vi uzivajte nije kraj sveta pozdrav. ali kad vratite ostale clanove u ligu koji su vas napustili ti est ne voze sa namea vec evo druga sezona onda se mozda i ja vratim
pozdrav. ILI ODGOVORITE NA PITAJNE NEMOJ OKO;LISATI KAKO JE BRZI RAIC SA CRVENE GUME A MENI SU BILE JOS ZUTE I KOD MENE SAMO JEAN KRUG MOZE BRZI KRUG ZA DOBRO VREME POSLE GUBI SE BRZINA JER SE I GUME TROSE AKO NE VARA OBJASNITE MI TO MOLIM VAS SAM JE STAVIO CRVENE NA SLICI DA VIDIMO KAKO BI DOKAZAO DA JE ISPRAVAM I NJEMU SE KAO TROSE GUME>>>>> ALI NIJE ZNAO DA SU MOJE JOS ZUTE A JURILI SE ISTO KRUGOVE KOLIKO ON TOLIKO JA
I KAKO BI ISLI SA ISTIM SETAPOM KAD SU KOD MENE DRUGA PODESEJNA NA VOLANU AKOD RAICA DRUGA
ON PODESI NA RATES TASTATUR
JA TU NEME NISTA
SA VOLANOM SE NE PODESAVA TAMO OK JOS JEDNOM POZDRAV I MOZDA SE CUJEMO
A AKO OCETE DA VAM DOKAZEM DA VARATE
ONDA SKINITE OD INTERNACIONALE MOD BEZ KERSA I DRS
UDIMO KOD NJIH NA SER VER PA DA VIDIMO KAKO RAICU VOZIS 2 SEKUNDE BRZE OD MENE
POZDRAV
RFT 2012 IM JE SAD MOD
PA PRAVI SETAP DO JUTRA
A NE SETAP NAMESTIS SAMO STO UDES NEMAS NI SETAP 1.24
BRAVO MAJSTORI

Cekaj makedonac sad si mi nejasan majke mi ??? Shocked PA GDE TI VIDIS DA SAM JA BRZI OD PLATY-A PA JA SE SAMO TRUDIM DA SVAKU TRKU NE BUDEM ZADNJI !!!!!???? PA CEKAJ STA SI TI ????? PA I JA SAM COVEK KO TI I JA MOGU SVE ISTO KAO TI STO SI TI POSEBAN ILI BILO KO DRUGI OD MENE , PA MOZES DA POSTIGNES BOLJE REZULTATE , A JA NE ???? SA OVIM STO SI SAD REKAO SI SE PONEO KAO OBICNO DETE , KOD MENE IMAS VELIKI MINUS ! TOLIKO POZDRAV I SRECAN TI PUT
Rolling Eyes

Sat Mar 23, 2013 1:19 am View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Mogli bi da se skupimo par nas jedno 4,5 i da dodjemo u tu ligu gde je sve ravnopravno gde se vozi rft2012, da vidimo ko ce biti brzi Wink

Sat Mar 23, 2013 8:53 am View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Melo ;P wrote:
Mogli bi da se skupimo par nas jedno 4,5 i da dodjemo u tu ligu gde je sve ravnopravno gde se vozi rft2012, da vidimo ko ce biti brzi Wink

cim prorade serveri....

jos ne rade Sad

Sat Mar 23, 2013 9:44 am View user's profile Send private message
Nebojsa

Post Reply with quote
raic wrote:
Melo ;P wrote:

cim prorade serveri....

jos ne rade Sad

Mislim da bi bilo to oke , naravno ako i mene racunate u tome . Pozdrav

Sat Mar 23, 2013 7:18 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Nebojsa wrote:
raic wrote:
Melo ;P wrote:

cim prorade serveri....

jos ne rade Sad

Mislim da bi bilo to oke , naravno ako i mene racunate u tome . Pozdrav

Sto ne bi? svi smo ravnopravni

Sat Mar 23, 2013 8:38 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 5 All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum