F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Sezona 5 - timovi
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 5 View previous topic
View next topic
Sezona 5 - timovi
Author Message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:
Neka voze sami bre, nema veze...nije da smo redovni svi pa da budu kompletni timovi!
Bice 4 jaka tima (Doca&Goce, Raic&Goran, Melo&Shalla, Marcos&Lord), a ostali mogu kako hoce, ili zajedno ili sami...
ih nasmejah se...4 jaka tima....videcemo... i da ja farbam bolid...ali radim danas,, zavrsicu ga sutra Smile

Sun Feb 10, 2013 2:15 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Nebojsa wrote:
Marcos84 wrote:
Neka voze sami bre, nema veze...nije da smo redovni svi pa da budu kompletni timovi!
Bice 4 jaka tima (Doca&Goce, Raic&Goran, Melo&Shalla, Marcos&Lord), a ostali mogu kako hoce, ili zajedno ili sami...

AHAHHAHAHA 4 JAKA TIMA KAKVE STE MI BAJE IZVINITE -.-'

Time nisam mislio da smo najbolji ili slicno, nego da su timovi podjednaki, a vas dvojica ste trazili da vozite sami...
Videcemo sta ce biti, kakve su mogucnosti da se napravi tim sa jednim vozacem!

Sun Feb 10, 2013 2:15 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
I ne znam sta je tu smesno `4 jaka tima` ?
Uvek vi imate neki `pametan` komentar!

Sun Feb 10, 2013 2:17 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:
I ne znam sta je tu smesno `4 jaka tima` ?
Uvek vi imate neki `pametan` komentar!
NORMALNO DA SAM HTEO DA VOZIM SAM KAD STE SE VEC PODELILI Smile

Sun Feb 10, 2013 2:31 pm View user's profile Send private message
Goran-kimi

Post Reply with quote
raic wrote:
Nebojsa wrote:
raic wrote:
za sada:

Lions racing
1.Doctor
2.Goce

Monster Racing:
3.Marcos84
4.Lord Mirkov

Transformers racing:
5.Goran-Kimi
6.Raic

Svi ostali koji nisu na listi neka se dogovore kako bi naziv tima i sa kim bi vozili da polako finisiramo mod...

Ja cu da vozim sam sto se tice naziva ne znam niti cu nesto da lupam ...samo bi zeleo da mi bolid bude crne boje ako moze to ikako da se napravi .Toliko od mene

ne mozes sam voziti,mora biti kompletiran tim,oce i mister sam... Mogao bi ja vas dvojicu staviti u jedan tim i nazvati ga tim KALIMERO a logo da vam bude "NEPRAVDA PA TO TI JE" hahahahah

HAHAAHAHAAH..NEBOJSA KALIMERCIC!!!!!! Very Happy

Sun Feb 10, 2013 2:36 pm View user's profile Send private message
Nebojsa

Post Reply with quote
Goran-kimi wrote:
raic wrote:
Nebojsa wrote:
raic wrote:
za sada:

Lions racing
1.Doctor
2.Goce

Monster Racing:
3.Marcos84
4.Lord Mirkov

Transformers racing:
5.Goran-Kimi
6.Raic

Svi ostali koji nisu na listi neka se dogovore kako bi naziv tima i sa kim bi vozili da polako finisiramo mod...

Ja cu da vozim sam sto se tice naziva ne znam niti cu nesto da lupam ...samo bi zeleo da mi bolid bude crne boje ako moze to ikako da se napravi .Toliko od mene

ne mozes sam voziti,mora biti kompletiran tim,oce i mister sam... Mogao bi ja vas dvojicu staviti u jedan tim i nazvati ga tim KALIMERO a logo da vam bude "NEPRAVDA PA TO TI JE" hahahahah

HAHAAHAHAAH..NEBOJSA KALIMERCIC!!!!!! Very Happy

Sta markose sta ti nije jasno pa sta si napisao u postu imamo 4 jaka tima to je dosta , a ovi ostali neka voze sami sta onda , E PA U TOME JE REC TO STO VI SAMO GLEDATE NA VASU KONKURENCIJU I NA JACE VOZACE A MI KOJI SMO SLABIJI ILI SOLIDNI NAS KO JEBE EEEE NE NE NECEMO SE TAKO IGRATI TAJ FILM ZABORAVI , IZMENJALI STE MOD MILION PUTA KOJI JE BIO IZGLASAN , IZMENJALI STE TIMOVE KOJI SU BILI ODLUCENI , IZMENJALI STE SVE PA SAD HAJMO MI STO SMO DOBRI DA VOZIMO A NEK SE OVI PATE SAMI TOGA ME ZAJEBI AKO SAM SISAO VESLO NISAM POJEO CAMAC MSM GLUPOSTI -.-

Sun Feb 10, 2013 2:40 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
ja sebe ne smatram losim vozacem..I vozicu sam.. zavrsavam bolid veceras posto sam sad na poslu...

Sun Feb 10, 2013 3:42 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
a sto se tice tebe raicu moze i moj logo da bude kako ti kazes ..nepravda pa to ti je..I tim da se zove kalimero..ako se tvoj tim zove..tastaturasi..a tvoj logo tima bude...samo stiskaj dumice i tim prvi bice ..gas nije na nozi prstima se vozi..he he

Sun Feb 10, 2013 3:45 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Nebojsa wrote:
Sta markose sta ti nije jasno pa sta si napisao u postu imamo 4 jaka tima to je dosta , a ovi ostali neka voze sami sta onda , E PA U TOME JE REC TO STO VI SAMO GLEDATE NA VASU KONKURENCIJU I NA JACE VOZACE A MI KOJI SMO SLABIJI ILI SOLIDNI NAS KO JEBE EEEE NE NE NECEMO SE TAKO IGRATI TAJ FILM ZABORAVI , IZMENJALI STE MOD MILION PUTA KOJI JE BIO IZGLASAN , IZMENJALI STE TIMOVE KOJI SU BILI ODLUCENI , IZMENJALI STE SVE PA SAD HAJMO MI STO SMO DOBRI DA VOZIMO A NEK SE OVI PATE SAMI TOGA ME ZAJEBI AKO SAM SISAO VESLO NISAM POJEO CAMAC MSM GLUPOSTI -.-

Nebojsa wrote:

Na sta se zalis tacno, kad si sam napisao da ces da vozis sam? Ja sam samo tebi i Misteru uslisio zelju da vozite sami, kako ste trazili, a onda se zalite sto vozite sami? Brate super ako se sastavi jos koji tim, bice lakse i meni a i Doci da napravi.
I nikoga nisam delio na jace i slabije, samo sam konstatovao da imamo 4 jaka tima, a da ste ti i Mister resili da budete zajedno rekao bih da imamo 5 jakih timova. Cista racunica, nista drugo!

Sun Feb 10, 2013 4:12 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:
Nebojsa wrote:

Nebojsa wrote:

Na sta se zalis tacno, kad si sam napisao da ces da vozis sam? Ja sam samo tebi i Misteru uslisio zelju da vozite sami, kako ste trazili, a onda se zalite sto vozite sami? Brate super ako se sastavi jos koji tim, bice lakse i meni a i Doci da napravi.
I nikoga nisam delio na jace i slabije, samo sam konstatovao da imamo 4 jaka tima, a da ste ti i Mister resili da budete zajedno rekao bih da imamo 5 jakih timova. Cista racunica, nista drugo!
markose ja se ne zalim...meni odhovara sam da vozim..prema tome nema potrene da pricas da se zalim...hvala sto ste mi omogucili da vozim sam I lepo mi je tako

Sun Feb 10, 2013 4:27 pm View user's profile Send private message
Nebojsa

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:
Nebojsa wrote:

Nebojsa wrote:

Sve oke markose opusteno Wink Razz

Sun Feb 10, 2013 4:49 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Evo skin za moj tim:
http://www.2shared.com/file/pwybZNs8/MonsterRacing-skin.html

Sun Feb 10, 2013 7:12 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Doctor

Post Reply with quote
skinuo i ubacio predlazem topic now topic gde ce svi da uploaduju svoj skin za predstojecu sezonu

dobar rad markos lep bolid Smile

Sun Feb 10, 2013 9:06 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Martini Racing

7. Shalla
8. Melo

Mon Feb 11, 2013 11:28 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Evo i nas Logo

1. Raic
2. Goran-Kimi

Mon Feb 11, 2013 11:49 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 5 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum