F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 1: GP Australia
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 5 View previous topic
View next topic
Race 1: GP Australia
Author Message
Melo ;P

Post Reply with quote
Nasao sam dobar setup za osnovu, sad sam postavio ispod 1;23 icice to i ispod 1;22 Smile

Sun Feb 17, 2013 3:11 pm View user's profile Send private message
Nebojsa

Post Reply with quote
misterx wrote:
raic wrote:
SAMO ZA GOCETA!!!!!!!!!!!!!!

http://youtu.be/QB1_sFCOndU
ma mozes ti da se plezis do sutra,,,,brate kad kupis volan onda cu da kazem svaka cast,,,ovako...mogu da kazem samo...pa sto onda i sebastin vetel ne ugradi dugmice u bolid...kupi volan pa vozi...bez ljutnje.. jer kola se voze volanom,,,a dugmicima se kucaju poruke Wink

Mora ovaj mister nesto da kenja uvek , i uvek on ima suvisan komentar i uvek se buni nesto kad je neko bolji od njega , i nikad coveku da kazem bravo svaka ti cast odlicno si odvezao ili slicno ne nego on mora da svoje izjave glupe izbacuje jer mu je krivo , misteru kako ti nije palo na pamet da mi mozda nemamo para za volane da kupimo ? A i da vozi na volanu i na tome bi te on oduvao , malo pokazi respect prema tastaturi jer je nama teze za voznju kao sto je u necijem postu to vec naglaseno ! pozdrav

Sun Feb 17, 2013 3:35 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
nebojsa ja ne kenjam..samo sam covek koji ima misljenje..i ne ulizujem se nikome..ja kazem ono sto mislim a verujm i vecina koja nece da kaze..meni nije krivo nista.ja nisam hteo nikoga da uvredim ..ovo je cisto drugarska provokacija..veruj mi..a da pokazem respekt prema tastaturi..smesan si..pa gde su noge..gde je gas kocnica..kakav crni respekt...ja i da sam najbrzi tastaturom ja bi opet vozio volanom..to je draz igre..a to da li bi me oduvao na volanu to nismo videli..videcemo da li ce me uopste oduvati ove sezone..ali znam da me ti neces oduvati nikada..I neznam zasto se svadjas odmah...
hvali tebi malo kuture osnovne....molim admine da skrenu paznju ovom coveku na ponasanje.nemam nameru da se svadjam ovde sa nikim nikada..obecao sam sebi.
.a ti raicu ako sam te uvredio izvini...nije mi to bila namera.

Sun Feb 17, 2013 4:30 pm View user's profile Send private message
Nebojsa

Post Reply with quote
misterx wrote:
nebojsa ja ne kenjam..samo sam covek koji ima misljenje..i ne ulizujem se nikome..ja kazem ono sto mislim a verujm i vecina koja nece da kaze..meni nije krivo nista.ja nisam hteo nikoga da uvredim ..ovo je cisto drugarska provokacija..veruj mi..a da pokazem respekt prema tastaturi..smesan si..pa gde su noge..gde je gas kocnica..kakav crni respekt...ja i da sam najbrzi tastaturom ja bi opet vozio volanom..to je draz igre..a to da li bi me oduvao na volanu to nismo videli..videcemo da li ce me uopste oduvati ove sezone..ali znam da me ti neces oduvati nikada..I neznam zasto se svadjas odmah...
hvali tebi malo kuture osnovne....molim admine da skrenu paznju ovom coveku na ponasanje.nemam nameru da se svadjam ovde sa nikim nikada..obecao sam sebi.
.a ti raicu ako sam te uvredio izvini...nije mi to bila namera.

Pa normalno da cu se pobuniti jer si prozvao sve ljude koje voze na tastaturi sa tim komentarima !

Sun Feb 17, 2013 4:48 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
jbg sta cu....istina je cesto surova. Laughing

Sun Feb 17, 2013 4:55 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
misterx wrote:
raic wrote:

ma mozes ti da se plezis do sutra,,,,brate kad kupis volan onda cu da kazem svaka cast,,,ovako...mogu da kazem samo...pa sto onda i sebastin vetel ne ugradi dugmice u bolid...kupi volan pa vozi...bez ljutnje.. jer kola se voze volanom,,,a dugmicima se kucaju poruke Wink

ako mislis da je lakse na tastaturi ti vozi na tastaturi....

volan je oduvek bio brzi od tastature Smile

a meni nije draz volan vec tastatura bas zato sto je tesko voziti na njoj Very Happy

Sun Feb 17, 2013 10:15 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Nebojsa wrote:
misterx wrote:
raic wrote:

Mora ovaj mister nesto da kenja uvek , i uvek on ima suvisan komentar i uvek se buni nesto kad je neko bolji od njega , i nikad coveku da kazem bravo svaka ti cast odlicno si odvezao ili slicno ne nego on mora da svoje izjave glupe izbacuje jer mu je krivo , misteru kako ti nije palo na pamet da mi mozda nemamo para za volane da kupimo ? A i da vozi na volanu i na tome bi te on oduvao , malo pokazi respect prema tastaturi jer je nama teze za voznju kao sto je u necijem postu to vec naglaseno ! pozdrav

nebojsa tebe bih zamoslio da obuzdas jezik i budes malo kulturan sa komentarima... svi mi lako mozemo biti prosti na recima....

Sun Feb 17, 2013 10:16 pm View user's profile Send private message
Doctor

Post Reply with quote
raic wrote:
Nebojsa wrote:
misterx wrote:
raic wrote:

nebojsa tebe bih zamoslio da obuzdas jezik i budes malo kulturan sa komentarima... svi mi lako mozemo biti prosti na recima....

nista on nije mistera uvredio ....
nebojsa je dao svoje misljenje
i to treba postovati!

Mon Feb 18, 2013 1:50 am View user's profile Send private message
Nebojsa

Post Reply with quote
Doctor wrote:
raic wrote:
Nebojsa wrote:
misterx wrote:
raic wrote:

nista on nije mistera uvredio ....
nebojsa je dao svoje misljenje
i to treba postovati!

Izgleda da je jedini doca shvatio sta sam zeleo da kazem , ne zato sto me je opravdao da je to moje misljenje (kao sto jeste) nego je logicno i ocigledno da je to tako .

Tue Feb 19, 2013 3:52 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Kad se pogleda Nebojsa je kao sto je Doca rekao izneo svoje misljenje, izargumentovao je njegov post sto je dozvoljeno
Ali da se vratimo trkanju,,trka je za 4 dana

Wed Feb 20, 2013 12:47 am View user's profile Send private message
panofanatik

Post Reply with quote
ma da nisi ovo ti Goce

Wed Feb 20, 2013 4:43 pm View user's profile Send private message MSN Messenger
Doctor

Post Reply with quote
panofanatik wrote:
ma da nisi ovo ti Goce

hahaaaaahahahhaahahahahhahah

Wed Feb 20, 2013 6:58 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
panofanatik wrote:
ma da nisi ovo ti Goce

buuuaaaahahahahahahaha aaaa jesi ga lol

Wed Feb 20, 2013 10:23 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
cekoski wrote:
jesam jesam JEBAO TE MISTERX LICNO ahahahha
]
licno ....nego sta Laughing

Thu Feb 21, 2013 10:01 am View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
misterx wrote:
cekoski wrote:
jesam jesam JEBAO TE MISTERX LICNO ahahahha
]
licno ....nego sta Laughing

Nije vam ovo parada sunce vam vase! Very Happy

Thu Feb 21, 2013 11:38 am View user's profile Send private message Visit poster's website
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 5 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum