F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 12: GP Hungary
Goto page 1, 2  Next

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 4 View previous topic
View next topic
Race 12: GP Hungary
Author Message
Marcos84
Site Admin

Post Race 12: GP Hungary Reply with quote
Hungarian GP - Hungary Hungaroring, Budapest
http://en.wikipedia.org/wiki/Hungarian_Grand_Prix
Krugova: 35

Sun Nov 11, 2012 8:08 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
raic
Site Admin

Post Reply with quote
cekajte stazu da nadjem neku.... od rft-a je ocajna,docina je bagovita...

http://www.mediafire.com/?pepnvttzjcg

Sun Nov 11, 2012 8:31 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Nasao sam odlican Hungaroring i probao, meni se svidja pregledna je!
http://www.mediafire.com/?g2px5n9dgu9zt9g

Sun Nov 11, 2012 8:39 pm View user's profile Send private message
Mario

Post Reply with quote
više niste ozbiljni ( najbolje da se povuče sve staze koje postoje i tako da svako ima sve sve što postoji da se
možete izabirati koja kome odgovara ) jebeš track packe koje upotrebljava liga!!!!čovjek ni kad ima minut
vremena nemože napravit kruga jer mora prvo da se jebe sa raspakovanjem !!!!
Sun Nov 11, 2012 9:30 pm View user's profile Send private message
Nebojsa

Post Reply with quote
Mario wrote:
više niste ozbiljni ( najbolje da se povuče sve staze koje postoje i tako da svako ima sve sve što postoji da se
možete izabirati koja kome odgovara ) jebeš track packe koje upotrebljava liga!!!!čovjek ni kad ima minut

Mario mnogo si poceo da zanovetas i da ruzis nesto sto se moze i sme ..... Prvenstveno zato sto si slabo aktivan , postujem tvoje misljenje ali brate sto je mnogo mnogo je msm da tebi nije bitno dal se raspakuje ili se pakuje kad svejedno nisi odvezao 9 trka msm da na tvom mestu takve komentare ne bih postavljao iz postovanja prema drugima ( Opet kazem postujem to jer svako ima svoje misljenje da kaze naravno ) . Bez uvrede toliko ..... Pozdrav
Sun Nov 11, 2012 10:04 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Mario wrote:

Platy je prosle sezone naleteo na taj bug kad se slupao i tu prosirio stazu,nije mu se racunao taj krug vec sam ja na kraju racunao njegova vremena da mogu namestiti konacni grid trke a sad sam naleteo na to pa sam se setio i zato se menja staza. rft madjarska ima problem sa preglednosti,ucitava stazu na 15 metara ispred bolida i izgleda kao da se vozi pod farovima i to jako smeta.

zbog svega toga je ova staza sad sto je i opna ce biti.

hvala na razumevanju

Sun Nov 11, 2012 11:59 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
Nebojsa wrote:
Mario wrote:

Mario mnogo si poceo da zanovetas i da ruzis nesto sto se moze i sme ..... Prvenstveno zato sto si slabo aktivan , postujem tvoje misljenje ali brate sto je mnogo mnogo je msm da tebi nije bitno dal se raspakuje ili se pakuje kad svejedno nisi odvezao 9 trka msm da na tvom mestu takve komentare ne bih postavljao iz postovanja prema drugima ( Opet kazem postujem to jer svako ima svoje misljenje da kaze naravno ) . Bez uvrede toliko ..... Pozdrav
dobro nebojsa, nije mario nista lose mislio....covek je rekao misljenje,..nije bitno ko je koliko trka odvezao. mozda covek nema vremena..nemoj odmah da se svadjas sa ljudima. a ako cemo iskreno ti si sebi malo vise dao za pravo da se deres ljudima i da se pravis pametan, nemoj da se ljutis na mene samo sam rekao svoje misljenje ne bih da se sada raspravljamo niti da se svadjamo. to sto ti je raic drugar mislim da ne treba da bude nikakav podstrek da mislis da si vise bitan od bilo koga ovde Smile))
Mon Nov 12, 2012 12:26 am View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
naravno da se postuje svacije misljenje ali sa tom yemom je zavrseno svaki sledeci post na tu temu bice obrisan,

Mon Nov 12, 2012 12:36 am View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post pozz Reply with quote
ova staza je dobra, bolja je od rft track pack, sad je uprvo vozim...ima dosta gripa.. Smile
Mon Nov 12, 2012 12:45 am View user's profile Send private message
Nebojsa

Post Reply with quote
misterx wrote:
Nebojsa wrote:
Mario wrote:

dobro nebojsa, nije mario nista lose mislio....covek je rekao misljenje,..nije bitno ko je koliko trka odvezao. mozda covek nema vremena..nemoj odmah da se svadjas sa ljudima. a ako cemo iskreno ti si sebi malo vise dao za pravo da se deres ljudima i da se pravis pametan, nemoj da se ljutis na mene samo sam rekao svoje misljenje ne bih da se sada raspravljamo niti da se svadjamo. to sto ti je raic drugar mislim da ne treba da bude nikakav podstrek da mislis da si vise bitan od bilo koga ovde Smile))

Misteru em nisi razumeo moj post em sto si pokrenuo temu koja nije pokrenuta i em nisam sebi dao za prava nego i ja govorim svoje misljenje toliko i na nikog se ja ne derem , kako vi imate prava na svoja misljenja tako imam i ja Wink

Usput procitaj ponovo POST od maria i moj post gde sam lepo naglasio DA BUDE BEZ UVREDE I DA POSTUJEM NJEGOVO MISLJENJE I NAGLASIO SAM TO U ZAGRADIO PROCITAO SI ONO SAMO STO TI SE SVIDJA STO JE LOSE A ONO STO JE DOBRO NAPISANO TO NIJE BITNO ..... gluposti
Mon Nov 12, 2012 1:32 am View user's profile Send private message
jovans04

Post Reply with quote
Koju stazu da skinem? Sa Raicevog ili Melovog linka?
Mon Nov 12, 2012 11:32 am View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
jovans04 wrote:
Koju stazu da skinem? Sa Raicevog ili Melovog linka?

sa mog linka

Mon Nov 12, 2012 11:40 am View user's profile Send private message
Mario

Post Reply with quote
raic wrote:
Mario wrote:

Platy je prosle sezone naleteo na taj bug kad se slupao i tu prosirio stazu,nije mu se racunao taj krug vec sam ja na kraju racunao njegova vremena da mogu namestiti konacni grid trke a sad sam naleteo na to pa sam se setio i zato se menja staza. rft madjarska ima problem sa preglednosti,ucitava stazu na 15 metara ispred bolida i izgleda kao da se vozi pod farovima i to jako smeta.

hvala na razumevanju

Jeste tako raicu u pravu si ja sam to zaboravio ali ipak to bi trebalo na početku da se promeni one staze koje zajebavaju ali jbg tako je to!!!

Nebojša nisam ja kriv što imam dete i puno puno posla sa njim a i posao sa kojim radim za život!!! nisam ja dečko od 18 godina i da živim uz komp!!!a i meni nije neki problem to sredit ali ima ih u ligi koji se jebu oko toga!!!!
volio bi učestvovati na više trki ali neide jbg!!!
A kako radit u ligi mislim da sam i to probao kao admin i održivač servera a uz to i sve ostalo sa malo malo pomoči!!!
Tako da imam pravo na svoje mišljenje!!!
Mon Nov 12, 2012 3:42 pm View user's profile Send private message
Nebojsa

Post Reply with quote
Mario wrote:
raic wrote:
Mario wrote:

hvala na razumevanju

Jeste tako raicu u pravu si ja sam to zaboravio ali ipak to bi trebalo na početku da se promeni one staze koje zajebavaju ali jbg tako je to!!!

Nebojša nisam ja kriv što imam dete i puno puno posla sa njim a i posao sa kojim radim za život!!! nisam ja dečko od 18 godina i da živim uz komp!!!a i meni nije neki problem to sredit ali ima ih u ligi koji se jebu oko toga!!!!
volio bi učestvovati na više trki ali neide jbg!!!
A kako radit u ligi mislim da sam i to probao kao admin i održivač servera a uz to i sve ostalo sa malo malo pomoči!!!
Tako da imam pravo na svoje mišljenje!!!

Kazem ti mario i opet se ponavljam postujem tvoje misljenje nema ljutnje nikakve i razumem te sve je oke samo sam i ja rekao svoje misljenje nema zamerki . Wink
Mon Nov 12, 2012 4:37 pm View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Ja molim da mi neko ovo namesti, posto ja ne znam. Smile
Mon Nov 12, 2012 6:26 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 4 All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum