F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 10: GP Europe
Goto page 1, 2  Next

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 4 View previous topic
View next topic
Race 10: GP Europe
Author Message
Marcos84
Site Admin

Post Race 10: GP Europe Reply with quote
European GP - Spain Valencia Street Circuit, Valencia
Krugova: 28

http://en.wikipedia.org/wiki/European_Grand_Prix

Sun Oct 28, 2012 8:59 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Odmah da kazem da necu voziti sigurno ovu trku, a mozda i neke naredne. Selim se u novi stan, net nije uveden, tako da dok se to ne resi nema me.

Sun Oct 28, 2012 9:10 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Ja cu pokusati da stignem na sledecu trku.
Sun Oct 28, 2012 9:19 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
raic
Site Admin

Post Reply with quote
cekoski wrote:
sto mi vadi mic mac conekcija lost i izbaci me

zato sto je to valencija iz rft 2012 track pack-a

prosle godine ona nasa iz dopcinog track packa je imala bag kad odes u boks da ti taj krug ne racuna vec bukvalno ti racuna 2 kruga kao jedan

ja cu je staviti a vi proverite to danas kad dodjem kuci uvece da vidimo sta cemo

ako ne valja i dalje onda cete morati skinuti rft track pack

Mon Oct 29, 2012 5:50 am View user's profile Send private message
jovans04

Post Reply with quote
raic wrote:
cekoski wrote:
sto mi vadi mic mac conekcija lost i izbaci me

zato sto je to valencija iz rft 2012 track pack-a

prosle godine ona nasa iz dopcinog track packa je imala bag kad odes u boks da ti taj krug ne racuna vec bukvalno ti racuna 2 kruga kao jedan

ja cu je staviti a vi proverite to danas kad dodjem kuci uvece da vidimo sta cemo

ako ne valja i dalje onda cete morati skinuti rft track pack

Vozio sam sinoć i bilo je sve OK!
Mon Oct 29, 2012 7:49 am View user's profile Send private message
Buha

Post Reply with quote
Manje loša je RFT verzija pa ako može da se stavi ta natrag...
Mon Oct 29, 2012 10:40 am View user's profile Send private message
Buha

Post Reply with quote
cekoski wrote:
ja sam nasao track pac rft2012 u mojoj zbirci pa sam resio problem BUHA ako nemas moj je skype >>> gocegoce32 pa se javi i poslacu ti
pozdrav

Imam Goce, hvala !
Sad je ova druga tracka svejedno na serveru Smile
Mon Oct 29, 2012 12:01 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Neki rade,neki se sele tako da je opravdano,onaj ko ima vise vremena taj je i cesce na serveru.

Fri Nov 02, 2012 7:27 am View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Od kad treba sifra za ulazak na server?
Sun Nov 04, 2012 4:29 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
misterx
Site Admin

Post ccc Reply with quote
sta ja da kazem,...prvo sam imao lag na startu i napravio sam prerani start zbog toga....i malo udario nebojsu, izvinjavam se za to. a onda sam se mucio celu trku da nesto uradim. jer sam imao kaznu prodji kroz, i kad sam se ponadao da sam uspeo nekako da obidjem stanaka slo i poceo da se priblizavam nebojsi goce me je obilazaio za ceo krug...ja sam se sklonio . ali covek se zakucao u mene...ja sam opet stao da ga pustim ali se on zaleteo i udario u mene....raicu ako sam ja kriv kaznite me , ali te molim da pogledas snimak i da jasno vidis da sam usporio bolid da goce prodje ali one je udario u mene i to nije moja krivica , a odmah je potom udario u mene namerno...ovo polako gubi smisao...ja sam izgleda postao omrazen ovde i mozda treba da odem iz lige. a sve je to ZATO STO NIKOME NISAM HTEO DA DAM JEBENI CIT...ja nikad nisam hteo da koristim to i nikome nisam dao....samo sam dokazao da postoji....ali nekome to nije odgovarao....... evo slika pa pogledajte.
Sun Nov 04, 2012 6:50 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post pozz Reply with quote
a evo ge me je udario namerno.
Sun Nov 04, 2012 6:58 pm View user's profile Send private message
Mario

Post Reply with quote
poz;

nisam vozio par staza uopšte ne napravih ni kruga i eto danas napokon nekako nadjem vreme i za to i hvala raicu na pomoči bar malo sa setupom - ali trka hihiihihih - neznam kde je nekima sportski duh i da neznaju da treba vozit po stazi a i preticanje nije bez glave kako neki to rade!!!

vozite kako treba po stazi a i preticanje nek bude tada kada se to pokaže a ne odma kad uletiš iza nekoga!!!
neka si raic pogleda voznju gorana i baverisha i mislim da bi trebali dobiti 1 minut na svoje vreme il kako več pravilo
kaže za vožnju van staze hihihihh!!!!
nije sve u bodovima nego u druženju a i goce i mister mislim da bi bar oni stari trebali da znaju da se na trci ne piše
nego ovde ako treba nešto da se kaže!!!! šta ste imali nemam pojma a i nebi vam to trebalo!! jer ste bili na dobrim pozicijama i ako bi vozili jedan za drugim i pametno nebi se svadjali !!!!

na kraju još jednom ( sportski i društveni duh vam treba )!!!
poz...
Sun Nov 04, 2012 7:28 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post pozz Reply with quote
sve je to lepo ali moras da shvatis da nemamo svi vrememna da non stop treniramo.....imamo posao i vozimo kad stignemo...goce ja nisam imao nameru da ti upropastim trku ti se zalices kao i uvek ali nema veze...za razlku od tebe ja vozim i kada sam zadnji i zavstim trku ,a ti bi samo medju prva tri...u tome se vidi ko je ovde da se druzi a ko da leci komplekse.
Sun Nov 04, 2012 7:53 pm View user's profile Send private message
Mario

Post Reply with quote
to da se malo vozi po serveru preko tjedna bilo i prošlu sezonu a biče i nadalje tako ali pročitajte si gore šta je bitno
što sam napisao i ja osobno bi više vozio goce ali nemogu pošto žena ide radit popodne a ja sa malim detetom od godinu i po kako da sjednem i da vozim heheehhehee!!!! čim sjednem za komp i kad su svi kuči ona dodje kod mene na koljena i ajmo po teletubies i sličnim stvarima heheheheh il bi bilo najbolje da je več sada učim volana hehehheeheh!!!!!
Sledeču trku opet neču moč vozit a za dalje neznam a ako budem koju mogao doči ču kao danas pa makar startujem poslednji i poštenom vožnjom vidite šta se može postič! - pa iako i bio na kraju na začelju samo da je fer
preko cele trke!!!!!!
Sun Nov 04, 2012 8:02 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Ajmo redom.

Prvo bilo ko bude imao ping preko 100-150 nema pravo ucesca na trci da neki nebi imali problema u trci zbog laga.
Drugo za Mistera kad se sklanja bolidu iza tebe koji te obilazi za ceo kruig obavezno je skloniti se sa staze na bezbednom delu staze gde nemoze doci do incidenta,mister ti si usporio u sred krivine i nisi se skroz sklonio sa idealne putanje. Kazna je +5 mesta na kvalifikaciono vreme na sledecoj trci i neka ti ovo bude na nauk a ne na kritiku.
Trece za Goceta,Goce ja verujem da si popizdeo ali to nije razlog da posle namerno udaris mistera,malo sportsokg duha momci.
Kazna je +5 mesta na kvalifikaciono vreme nasledecoj trci zbog ne sportskog ponasanja.
Bavarac dobija +1 lap na zavrsno vreme zbog konstantnog sirenja putanje na pojedinim krivinama. (1 lap je da kazna bude realna i da nebi dobijao kaznu za sledecu trku)
Nebojsa startuje sledecu trku sa zacelja zbog jezivog secenja staze.

Ostali su bez kazne,ako neko jos ima neke zamerke neka ovde napise.

Last edited by raic on Sun Nov 04, 2012 8:38 pm; edited 3 times in total
Sun Nov 04, 2012 8:13 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 4 All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum