F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 9: GP Great Britain

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 4 View previous topic
View next topic
Race 9: GP Great Britain
Author Message
Marcos84
Site Admin

Post Race 9: GP Great Britain Reply with quote
http://en.wikipedia.org/wiki/British_Grand_Prix
Krugova: 26

Mon Oct 22, 2012 2:57 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Ja ovu trku necu voziti zbog obaveza na fakultetu. Vidimo se na sledecoj. Wink
Mon Oct 22, 2012 5:09 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Je 'l umro neko ovde pa nema nijednog posta vec danima? Very Happy
Fri Oct 26, 2012 11:31 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Melo ;P

Post Reply with quote
Bavariesch Mann [SRB] wrote:

Uveo sam sankcije Very Happy. Posto me nema na serveru ove nedelje zbog obaveza zabranjeno je postovati na forumu dok se ja ne vratim Very Happy

Sat Oct 27, 2012 8:48 am View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
Melo ;P wrote:
Bavariesch Mann [SRB] wrote:

Uveo sam sankcije Very Happy. Posto me nema na serveru ove nedelje zbog obaveza zabranjeno je postovati na forumu dok se ja ne vratim Very Happy
uh i ja sam imao dosta obaveza, kupio sam fokusa pa se odusevljavam Smile) nego ima felne mnogo mocne ali nisu za nese puteve..pa ako neko zeli da mu ih prodam neka se javi...oz racing alu felne 16.sa akoro novim letnjim gumama..215 40 zr16
Sat Oct 27, 2012 8:55 am View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post poz Reply with quote
ljudi ja neznam sta je bilo u pitanju ali mi je toliko seckalo da je bilo nemoguce voziti.. probao sam ali nemoguce je bilo . zakacio sam markosa kasnije i stanka slo....mnogo je seckalo , i izasao sam sam trke...bolje nego da nekom unistim trku...ali toliko je seckalo kod mene da je nemoguce proceniti kada da kocim.. Sad( sad ako moze neki bod moze, ako ne nikom nista., ali nije bilo do mene. bije me meler vec drugu trku za redom ne vozim..Sad( evo sad sam upravo proverio interenet na speed test ..download 5 mb upload 1 mb ping 3 znaci savrsen internet, nije bilo do mene
Sun Oct 28, 2012 6:27 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Re: poz Reply with quote
misterx wrote:
ljudi ja neznam sta je bilo u pitanju ali mi je toliko seckalo da je bilo nemoguce voziti.. probao sam ali nemoguce je bilo . zakacio sam markosa kasnije i stanka slo....mnogo je seckalo , i izasao sam sam trke...bolje nego da nekom unistim trku...ali toliko je seckalo kod mene da je nemoguce proceniti kada da kocim.. Sad( sad ako moze neki bod moze, ako ne nikom nista., ali nije bilo do mene. bije me meler vec drugu trku za redom ne vozim..Sad( evo sad sam upravo proverio interenet na speed test ..download 5 mb upload 1 mb ping 3 znaci savrsen internet, nije bilo do mene

da ti nije skaype ostao upaljen ili fb...torent?.... to ubija net

Sun Oct 28, 2012 7:07 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Re: poz Reply with quote
raic wrote:
misterx wrote:

da ti nije skaype ostao upaljen ili fb...torent?.... to ubija net
ma nije...nema veze kad me nece onda me nece...nadam se i ja nekad nekoj sreci da ce da me pogleda Sad
Sun Oct 28, 2012 7:10 pm View user's profile Send private message
Buha

Post Isprika Reply with quote
Goce pogriješio sam , nisi me ti, nego Raic , tako da oprosti, ti si cist .
Raic ima svoja pravila i to je to.
Sun Oct 28, 2012 7:15 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Re: Isprika Reply with quote
Buha wrote:
Goce pogriješio sam , nisi me ti, nego Raic , tako da oprosti, ti si cist .
Raic ima svoja pravila i to je to.

ja ne razumem kako sam te ja okrenuo????????????/

ti si kasno jako kjocio to se vidi kao suza i ti si mene udario i ja sam otisao van staze,posle si se sa gocetom gurkao i tu si se okrenuo0...

sta sam ti ja sad kriv,pogledaj snimak jos jednom uleteo si kao muva bez glave u krivinu i kako oicekujes da te vidim u retrovizoru kad sam vec bio na ulasku u krivinu????? a ti si uleteo sa unutrasnje strane?

Sun Oct 28, 2012 7:34 pm View user's profile Send private message
Buha

Post Deja Vu Reply with quote
Raic ,vec sam ti to pokusao objasniti pa se necu ponavljati Shocked
Tvoja liga tvoja pravila. Nema frke Laughing
Sun Oct 28, 2012 8:01 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Re: Deja Vu Reply with quote
Buha wrote:
Raic ,vec sam ti to pokusao objasniti pa se necu ponavljati Shocked
Tvoja liga tvoja pravila. Nema frke Laughing

nije da nema frke jer se tako ne druzi a najmanje je moja liga i moja pravila,pravila vaze za sve a ja drzim samo server

posto sam ja ucestvovao u incidentu neka neko drugi pogleda snimak i odredi mi kaznu ako sam kriv

ako jos neko ima neke zalbe neka napise ovde da se podele kazne

ako smo rekli da cemo kaznjavati od monaka onda ce tako i biti

Mon Oct 29, 2012 6:06 am View user's profile Send private message
Buha

Post Reply with quote
Recimo, ja zaslužujem kaznu jer sam se micao prije nego li sam propustio Goran-kimi da prođe. Iako sam se želio maknuti što brže sa putanje da me netko ne pokupi ali jenostavno sam kriv i gotovo.
Raic ako i ti zelis voziti po pravilima prosudi sam o ovome ako već ne želiš priznati da ne gledas u retrovizore

-Za svako NAMERNO i KONSTANTNO secenje sikanA u trci sledi kazna od 10 sekundi,SVAKI UNKNOWN LAP NA STATISTICI TRKE BICE KAZNJEN SA +10 SEC NA ZAVRSNO VREME.
-Pod secenjem staze se podrazumeva ako niste sa bar 2 tocka na stazi (tj unutar bele linije kojom je iscrtana cela staza),zahvatanje staze ce uci u prag tolerancije ali nikako da bolid celom sironom prodje krivinu bez dodira sa stazom! (U STATISTICI JE SVE PODESENO TAKO DA CE SE PO NJOJ DELITI KAZNE)
-Ako ste secenjem sikane usled borbe sa drugim vozacem ostvarili visu poziciju duzni ste ga ODMAH propustiti.
-Ako ste u trci kasno kocili i promasili sikanu dozvoljeno je secenje sa smanjenim gasom i ono se NE KAZNJAVA.

Sto se mene tice Goce je pobjedio Laughing

i još jedna stvar : ja sam dosao u zadnji čas zato što sam obećao da ću doći, nisam imao setap pa sam iskoristio kvalifikacije da nabrzinu sklepam nešto, i nakon 6 krugova ste me počeli upozoravati da ću biti diskvalificiran a piše ovo:

-Kvalifikacije traju 30 minuta i dozvoljeno je odvesti 10 krugova samo,svaki merni krug vam skida gorivo koje posle ne mozete dosuti,bilo je slucajeva da neko vozi po 4-5 krugova zaredom i posle kaze da nema vise goriva za trku,ako odvezete vise od 10 krugova server vam diskvalifikuje sa kvalifikacija sto rezultuje startovanjem sa zadnjeg mesta!!!

Pitanje za ubuduće je - jel 6 krugova ili 10 krugova , i jel mjernih ili instalaciskih ?
Mon Oct 29, 2012 10:30 am View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Buha wrote:
Recimo, ja zaslužujem kaznu jer sam se micao prije nego li sam propustio Goran-kimi da prođe. Iako sam se želio maknuti što brže sa putanje da me netko ne pokupi ali jenostavno sam kriv i gotovo.
Raic ako i ti zelis voziti po pravilima prosudi sam o ovome ako već ne želiš priznati da ne gledas u retrovizore

-Za svako NAMERNO i KONSTANTNO secenje sikanA u trci sledi kazna od 10 sekundi,SVAKI UNKNOWN LAP NA STATISTICI TRKE BICE KAZNJEN SA +10 SEC NA ZAVRSNO VREME.
-Pod secenjem staze se podrazumeva ako niste sa bar 2 tocka na stazi (tj unutar bele linije kojom je iscrtana cela staza),zahvatanje staze ce uci u prag tolerancije ali nikako da bolid celom sironom prodje krivinu bez dodira sa stazom! (U STATISTICI JE SVE PODESENO TAKO DA CE SE PO NJOJ DELITI KAZNE)
-Ako ste secenjem sikane usled borbe sa drugim vozacem ostvarili visu poziciju duzni ste ga ODMAH propustiti.
-Ako ste u trci kasno kocili i promasili sikanu dozvoljeno je secenje sa smanjenim gasom i ono se NE KAZNJAVA.

Sto se mene tice Goce je pobjedio Laughing

i još jedna stvar : ja sam dosao u zadnji čas zato što sam obećao da ću doći, nisam imao setap pa sam iskoristio kvalifikacije da nabrzinu sklepam nešto, i nakon 6 krugova ste me počeli upozoravati da ću biti diskvalificiran a piše ovo:

-Kvalifikacije traju 30 minuta i dozvoljeno je odvesti 10 krugova samo,svaki merni krug vam skida gorivo koje posle ne mozete dosuti,bilo je slucajeva da neko vozi po 4-5 krugova zaredom i posle kaze da nema vise goriva za trku,ako odvezete vise od 10 krugova server vam diskvalifikuje sa kvalifikacija sto rezultuje startovanjem sa zadnjeg mesta!!!

Pitanje za ubuduće je - jel 6 krugova ili 10 krugova , i jel mjernih ili instalaciskih ?

to su pravila od prosle sezone jedina je razlika styo vise nije 10 krugova i pola sata za kvalifikacije vec 15 min ili 6 krugova
kakvio god da su imas samo 6 krugova da odvezes

ja jesam isekao stazu u 10 ak krugova ali mi je bolid bio toliko klimav da nisam mogao drugacije jer sam na tastaturi,to nije opravdanje ali nije ni namerno secenje jer sa tim nisam dobio nista,cak sta vise tada kad sam sekao gubio sam zbog visokih pasica i trave

a ti nauci da ne uleces u druge bolide na sporim krivinama da bi ih obisao pa posle vices kako te ne vidimo u retrovizoru i sto ti ne ostavimo mesta,kako ja nikad nisam imao takav poroblem u preticanju? ili bilo ko iz ove lige???

zato sto samo ti tako pretices i posle se okrenes a sam si kriv

Mon Oct 29, 2012 7:45 pm View user's profile Send private message
Buha

Post Reply with quote
Laughing
daljnja rasprava nema nikakvog smisla,
kao ni prethodna
Laughing
Mon Oct 29, 2012 8:22 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 4 All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum