F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 5: GP Turkey
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 4 View previous topic
View next topic
Race 5: GP Turkey
Author Message
Buha

Post Nije zabavno Reply with quote
Lap 3 , zavoj 8 - Doctor !
Nakon toga šteta auta da sam bio na vagi odustati ili ne..
Lap 17 me je dokrajcio Stankoslo sto me je pod plavom Z zatvorio u zadnjem trenutku, ne vjerujem da je namjerno ali tu sam popušio štetu po drugi put ...
inače do 1. boxa sam vozio 1-33x, a poslije 2. 1-32x bez frke.
Zao mi je zato sto ovako nije zabavno ni malo, a briga me koji ću biti da budem iskren, nego da bude ferplej.
Inače je to Mad Max.
Poštujem svakoga ali ako postoje pravila onda po pravilima.
Sun Sep 30, 2012 7:55 pm View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
U tom slucaju trazim da se detaljno pregleda duel izmedju Gorana i mene. Ako sam ga kojim slucajem nenamerno udario ili blokirao pa je zbog toga par puta skoro sasvim izasao na travu, hocu da mi napisete kaznu.
Sun Sep 30, 2012 8:26 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Doctor

Post Re: Nije zabavno Reply with quote
Buha wrote:
Lap 3 , zavoj 8 - Doctor !
Nakon toga šteta auta da sam bio na vagi odustati ili ne..
Lap 17 me je dokrajcio Stankoslo sto me je pod plavom Z zatvorio u zadnjem trenutku, ne vjerujem da je namjerno ali tu sam popušio štetu po drugi put ...
inače do 1. boxa sam vozio 1-33x, a poslije 2. 1-32x bez frke.
Zao mi je zato sto ovako nije zabavno ni malo, a briga me koji ću biti da budem iskren, nego da bude ferplej.
Inače je to Mad Max.
Poštujem svakoga ali ako postoje pravila onda po pravilima.

ti buha resi problem sa lagom ili vec sa "necim" sto te muci pre nego okrivis druge... jednostavno ti auto treponuo u sekundi si se stvorio tu i to je to

poz doca

Mon Oct 01, 2012 12:13 am View user's profile Send private message
Buha

Post Reply with quote
Doctore, radije priznaj.
Ako sam ja sa tvoje lijeve strane u lijevom zavoju,onda moras ostaviti prostor a ne lag, nego moras gledati u retrovizor...
...mislim ne moraš, ali jebeš onda to.

Mene je ovde strah obići bilo koga. Svakom se može dogoditi greška ali u tom slućaju bi trebalo računati s kaznom, jer u protivnom je bezveze.
Mon Oct 01, 2012 6:50 am View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Pogledao sam snimak.

Pa najiskrenije ovakvi slucajevi su se vec desavali i nisu kaznjavanji,to je mrtav ugao za retrovizor,osim ako nema upaljene one retrovizore od gore,tacnije ona 3 sto imaju ja ih licno ne koristim zbog preglednosti.

Najvise se kaznjavalo udaranje od nazad i kasno kocenje pa da pokupi pola ljudi ispred sebe,gurkanja je bilo uvek samo u vasem slucaju se desio lag i umesto da se okrenete buha je odleteo,na snimku ste mi u jednom momentu bili skroz bolid u bolidu...

Ovo bi okarakterisao kao trkacki incident a mogao je doca i da ostavi malo vise mesta,bilo bi smesno dati kaznu za to jer to spada u prag tolerancije. nije resenje ni kaznjavati svasta.

Mogli bi ubuduce obratiti paznju svi na bolid iza sebe i nacin na koji ulaze u krivinu.

Proslu trku smo se nas dvoje buha u 2 krugu ako se ne varam isto udarili i okrenuli,ja sam cutao jbg takve stvari se desavaju...

Ako nista drugo na pravcu se najlakse obilazi bez bojazni da ces se udariti sa nekim u krivini pa se malo strpite dok ne prodje sklop krivina,nemoze se bas na svakoj ni obici.

Mon Oct 01, 2012 3:40 pm View user's profile Send private message
Buha

Post Reply with quote
raic wrote:
Pogledao sam snimak.

Proslu trku smo se nas dvoje buha u 2 krugu ako se ne varam isto udarili i okrenuli,ja sam cutao jbg takve stvari se desavaju...

Ako nista drugo na pravcu se najlakse obilazi bez bojazni da ces se udariti sa nekim u krivini pa se malo strpite dok ne prodje sklop krivina,nemoze se bas na svakoj ni obici.

Ja bih rekao da sam ja šutio, jer si ti Raicu napravio identičan prekršaj kao i Doctor.
To nije trkački incident nego nepoštivanje izgubljene putanje !

I u 1. i 2. slučaju ja sam čisto ušao u slobodan prostor koji ste vi promašili, držeći čisto svoju putanju, međutim vi i dalje vozite kao da mene nema u tom prostoru, te ulazite u mene da nema šanse da ja izbjegnem sudar ni na koji način jer koristim maximalnu inerciju da zadržim svoju putanju.

A što se tiče zaobilaženja u zavoju, i čekanja da se zaobiđe na ravnini, tu se moram nasmijati Laughing

Ja sam za pravila ako postoje (F1 kao što si mi rekao) da ih se pridržavate

Kad ja napravim prekršaj sam ću tražiti da me se kazni

Evo objasni mi zašto ti je volan ulevo i ideš ravno u mene ?
A obrati pažnju i na svoj levi retrovizor u kojem sam ti već vidljiv do zadnjeg krila !

Mon Oct 01, 2012 4:22 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post pozz Reply with quote
pa iskreno mislim da je buha u pravu 100 posto...na slici i na situacijama koje sam pogledao definitivno je buha u pravu, ako cemo da budemo fer.
Mon Oct 01, 2012 6:15 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Buha wrote:
raic wrote:
Pogledao sam snimak.

Ja bih rekao da sam ja šutio, jer si ti Raicu napravio identičan prekršaj kao i Doctor.
To nije trkački incident nego nepoštivanje izgubljene putanje !

I u 1. i 2. slučaju ja sam čisto ušao u slobodan prostor koji ste vi promašili, držeći čisto svoju putanju, međutim vi i dalje vozite kao da mene nema u tom prostoru, te ulazite u mene da nema šanse da ja izbjegnem sudar ni na koji način jer koristim maximalnu inerciju da zadržim svoju putanju.

A što se tiče zaobilaženja u zavoju, i čekanja da se zaobiđe na ravnini, tu se moram nasmijati Laughing

Ja sam za pravila ako postoje (F1 kao što si mi rekao) da ih se pridržavate

Kad ja napravim prekršaj sam ću tražiti da me se kazni

Evo objasni mi zašto ti je volan ulevo i ideš ravno u mene ?
A obrati pažnju i na svoj levi retrovizor u kojem sam ti već vidljiv do zadnjeg krila !

U tom momentu ja sam isao siroko i namestio sam se za skrecanje tj vec sam poceo ulaziti u krivinu i u jednom momentu si se ti pojavio ispred mene i nije bilo sanse da te izbegnem,pola lige je na tastaturi i nezgodnjo je skrecati na njoj.

Bice dodato u pravila da su gornja dva retrovizora obavezna da se ubuduce nebi desavala ovakva cukanja.

I dalje stojim iza toga da su oba puta trkacki incident,ako pogledate proslu sezonu hamiltona i mase,masa je u vecini slucajeva ivukao deblji kraj jer je hamilton na silu pokusavao uci u krivine i proci masu,pravilo ostavljanja prostora je u pravu f1 uvedeno tek ove godine...

A vi se sad izjasnite da li to zelite i ovde.
Do sada ga nije bilo.

Tue Oct 02, 2012 6:02 am View user's profile Send private message
Buha

Post Reply with quote
Raic, gledaj ,
da si rekao,zao mi je kriv sam, teško je s tastaturom itd, bilo bi sve OK, jer ja razumijem da je teško,
ali ako ideš široko moraš računati s tim da onaj od kojeg se braniš može ići usko, te pratiti u retrovizor situaciju
( mrtvi kut, iznenadno pojavljivanje itd. je šaljivo dosta)
Jer bilo kad, bilo gde, oduvek, od kada je trka, ovo je ulazak u auto a ne samo u prostor,jer si ti taj prostor u ovom slučaju izgubio odnosno prepustio,kako oš ,
i ne možeš ga vratiti tako da prođeš kroz mene. Možeš ići uz mene i zatvarati desnu stranu od moje putanje
ako te ja ne uspijem obići do izlaska iz zavoja za dužinu bolida, te onda pokušati nešto u sledećem zavoju ili do njega.

Pokušaj to da shvatiš, jer je to jednostavno tako ako su pravila trkanja u pitanju, ne samo pravila F1, ove ili bilo koje druge sezone, nego pravila trkanja općenito.
To je abeceda.

Inače trkanje po pravilima je višestruko interesantnije nego silovanje, jer nakon određenog vremena otkriješ kako postoji puno zanimljivijih detalja u dvoboju
zbog kojih trkanje i je ono što je. U sjećanju su mi uvijek draže borbe s nekim vozačima koje su znale trajati skoro celu trku nego sva 1. mjesta što sam ih ikada
osvojio.
Tue Oct 02, 2012 9:39 am View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post POZZ Reply with quote
ja mislim da zajebemo raspravu i smislimo kako da imamo pun grid. LJUDI NAMA FALE VOZACI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sad
Tue Oct 02, 2012 10:00 am View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Re: POZZ Reply with quote
misterx wrote:
ja mislim da zajebemo raspravu i smislimo kako da imamo pun grid. LJUDI NAMA FALE VOZACI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sad

Reklame, reklame i samo reklame, treba uzimati i postovati linkove na svim forumima za f1 u regionu...

Tue Oct 02, 2012 2:04 pm View user's profile Send private message
Mario

Post Reply with quote
HM.
Vrlo je težko skupiti ljude za pun grid! a kad bi i bio bilo bi još više incidenata i još više svadja--.
Ne pričam to na pamet ali tako to je u ovom svjetu...

Stalno novi i novi modovi nove staze ( neznaju se svi brzo prilagodit na vožnje a i na pažnju oko kolega )a i neki imaju probleme uopšte da si instaliraju nešto od toga kamoli još i kers hehehehe!

Borbe oko kojih sada diskutirate je bez veze jer čete se samo posvadjati a i jedan i drugi ima želju bit prvi tako da
se zna kad ima ponekad sitnica koja je prljava a posle toga puno puno pisanja!!!

Strpljenje u preticanju to je najača vrlina!!!

poz!!
Tue Oct 02, 2012 5:59 pm View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Misteru, sto se brzih krugova tice, dovoljno je 6 a evo i zasto. Kada izvezes prvi krug u kome se ne meri vreme, imas jos 5 brzih. E sad, kada proklizas ili izletis sa staze, ne vracaj se u boks, nego nastavi dalje, ne obaziri se na taj sjebani krug, nego misli o sledecem.
Wed Oct 03, 2012 1:10 am View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
misterx
Site Admin

Post poz Reply with quote
Bavariesch Mann [SRB] wrote:
Misteru, sto se brzih krugova tice, dovoljno je 6 a evo i zasto. Kada izvezes prvi krug u kome se ne meri vreme, imas jos 5 brzih. E sad, kada proklizas ili izletis sa staze, ne vracaj se u boks, nego nastavi dalje, ne obaziri se na taj sjebani krug, nego misli o sledecem.
nije izvezao sam ali nisam dop kraja...i ije mi obracunao vreme..a racunao i je 3 lapa Sad
Wed Oct 03, 2012 9:07 am View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Pa moras svaki do kraja da odvezes da bi mogao da postavis 5 brzih krugova.
Thu Oct 04, 2012 6:33 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 4 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum