F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 4: GP China
Goto page 1, 2  Next

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 4 View previous topic
View next topic
Race 4: GP China
Author Message
Marcos84
Site Admin

Post Race 4: GP China Reply with quote
Chinese GP - China Shanghai International Circuit, Shanghai
http://en.wikipedia.org/wiki/Chinese_Grand_Prix
Krugova: 28

Mon Sep 17, 2012 2:23 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
misterx
Site Admin

Post pozzzz Reply with quote
zelim da kazem da se ovde secu krivine i to mnogo.....ne razumem cemu onda sluze pravila...??
Tue Sep 18, 2012 3:06 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Ovde se ne ispaliti kratiti prvo zato sto nismo ovde da bi to radili, a i nije po ferpleju i ne isplati se > Trava je klizava a i nema puno mesta najvece mesto gde moze da se skrati i izadje van staze je poslednja krivina, normalno ako se desi jednom ili dvaput ili u duelu nece se kaznjavati ali sad da neko to radi svaki krug plus ako ima nove gume onda penalty

Tue Sep 18, 2012 4:42 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post POZZ Reply with quote
ja sam razocaran....,....ovaj mod je 70 posto u setapu,. imas dobar setap i ti si bog...ja neznam da pravim setap a ne moze niko da ti da jel sam primetio da ne pase svaki setap na svaki bolid a tu je jos i razlicit stil voznje, tako da moras da znas da pravis setap...posto ja neznam da pravim ima da ga pusim celu sezonu.............SRANJE.............MOD JE SRANJE.............
Tue Sep 18, 2012 11:11 pm View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Samo ja da pitam. U poslednjoj krivini, ako se posle skretanja ulevo, izadje sa desne strane van staze, da li je to kaznjivo?
Wed Sep 19, 2012 5:28 am View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Bavariesch Mann [SRB]

Post Re: pozzzz Reply with quote
misterx wrote:
zelim da kazem da se ovde secu krivine i to mnogo.....ne razumem cemu onda sluze pravila...??

Kazi mi jos jedno mesto a da nije poslednja krivina gde moze da se sece, a da se pri tom ne okrenes i izgubis jedno 20s dok se ne vratis na stazu?
Wed Sep 19, 2012 5:32 am View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Doctor

Post Re: POZZ Reply with quote
misterx wrote:
ja sam razocaran....,....ovaj mod je 70 posto u setapu,. imas dobar setap i ti si bog...ja neznam da pravim setap a ne moze niko da ti da jel sam primetio da ne pase svaki setap na svaki bolid a tu je jos i razlicit stil voznje, tako da moras da znas da pravis setap...posto ja neznam da pravim ima da ga pusim celu sezonu.............SRANJE.............MOD JE SRANJE.............

hvala na pohvalama Smile

Wed Sep 19, 2012 9:23 am View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Re: POZZ Reply with quote
Doctor wrote:
misterx wrote:

hvala na pohvalama Smile
ne pogresno si razumeo. nije do tebe...mod je kao mod odlican i svidja mi se ali mi se ne svidja sto je setap mnogo bitan...i sto igra veliku ulogu,, nema veze. vozicu ovu sezonu bicu zadnji a sledecu jebem li ga . verovatno opet zadnji Smile
Wed Sep 19, 2012 9:35 am View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
svi su u obavezi skinuti rft 2011 drs track pack:

http://www.filecrop.com/79862117/index.html part1

http://www.filecrop.com/79862118/index.html part2

Vozi se kina iz rft 2011 rds tack pack-a jer su se neki zalili da im je prethodna staza tamna i da se ne vide tacke kocenja

Wed Sep 19, 2012 10:02 am View user's profile Send private message
Buha

Post mozda... Reply with quote
Ovo vam je jedna prekrasna mala kina s anticut rubnicima, lagana , pregledna i puno realnija od RFT, pa kad već menjate probajte:

https://rapidshare.com/#!download|378p5|218029386|Shanghai.rar|20008|R~2F0895FBFA2451EF87A2A634149C9F6E|0|0
Wed Sep 19, 2012 1:28 pm View user's profile Send private message
Doctor

Post Reply with quote
raic wrote:
svi su u obavezi skinuti rft 2011 drs track pack:

http://www.filecrop.com/79862117/index.html part1

http://www.filecrop.com/79862118/index.html part2

Vozi se kina iz rft 2011 rds tack pack-a jer su se neki zalili da im je prethodna staza tamna i da se ne vide tacke kocenja

raic jebo ga ti kako menjas trake bez ikakve najave?Sad mora da se skida ceo track pack umesto da si uploadovao samo tu 1 traku... to ti nema smisla jel ?

moze se napisati predlog prvo na forum pa da se vidi sta je i kako je a ne odma menjas kako ti se cefne
mislim no coment vise......

Wed Sep 19, 2012 2:26 pm View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Meni staza odgovara i savrseno se vide tragovi kocenja. Ne znam u cemu je problem.
Wed Sep 19, 2012 2:37 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Doctor

Post Reply with quote
Bavariesch Mann [SRB] wrote:
Meni staza odgovara i savrseno se vide tragovi kocenja. Ne znam u cemu je problem.

neznam cekamo na raicovo objasnjenje ali smisla nema definitivno
skidati ceo track pack zbog 1 staze i to bez konsultacije nedeluje mi stvarnost jos pise da je obaveza...
"svi su u obavezi skinuti rft 2011 drs track pack"
raic javi se meni na telefon cim ovo procitas!

Wed Sep 19, 2012 2:40 pm View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Sad sam pokusao da udjem na server, ali me izbacuje, jer je staza promenjena. Ja molim da se sledeci put objavi dali ce ili nece biti menjanja staze i da se glasa, pa neka vecina odluci. Mislim da je to posteno.
Wed Sep 19, 2012 2:49 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
raic
Site Admin

Post Reply with quote
pa bahrein je vec vozen sa ovog track pack-a jer je onaj bagovit

na pocetku je jos pisalo da se trebaju oba track packa skinuti,ali vi niste bili tu prve trke kako da znate...

sad skinite da imate jer ce se jos staza voziti sa rft-a

Wed Sep 19, 2012 3:17 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 4 All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum