F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 17: GP Austria
Goto page Previous  1, 2

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 3 View previous topic
View next topic
Race 17: GP Austria
Author Message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Konacno sam stigao, danas cu da vozim Austriju...a sutra cu instalirati novi mod da probam!

PS. Sad sam malo vozio, da nije 30 krugova malo...brzi ispod 1.10.x ???

Thu May 17, 2012 2:48 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Melo ;P wrote:
Melo ;P wrote:
Uspeo sam samo mi fali onaj update da imam sve bolide a ne samo Lotus, ne treba mi onaj patchovani samo da nema missmatch

Niko??? Samo mi patch za sve bolide treba, nista vise...

http://www.2shared.com/file/Y-Q9NdI5/F1-FriendsLeague_v11part1.html

http://www.2shared.com/file/A5jF4A6T/F1-FriendsLeague_v11part2.html

Last edited by raic on Thu May 17, 2012 5:13 pm; edited 1 time in total
Thu May 17, 2012 5:04 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:
Konacno sam stigao, danas cu da vozim Austriju...a sutra cu instalirati novi mod da probam!

PS. Sad sam malo vozio, da nije 30 krugova malo...brzi ispod 1.10.x ???

pa ja kad sam isao na 50 % trke izbacilo mi 30 krugova mozemo povecati hehehe

npr na 32-34 krugova ako hocete Very Happy

Thu May 17, 2012 5:07 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Zahvaljujem se Raicu i dolazim u Austriju,jel treba da uradim ja neki upgrade high voltage-a, znam da je ranije bilo nekih update-a i da smo na kraju odbijali jedan pa ne znam da li treba mozda neki, posto mi se ne aktivira krilo kada sam na serveru i kada klikem slovo D

Thu May 17, 2012 7:49 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Melo ;P wrote:
Zahvaljujem se Raicu i dolazim u Austriju,jel treba da uradim ja neki upgrade high voltage-a, znam da je ranije bilo nekih update-a i da smo na kraju odbijali jedan pa ne znam da li treba mozda neki, posto mi se ne aktivira krilo kada sam na serveru i kada klikem slovo D

ne treba nista,samo moras podesiti kers i drs u editoru

kad te pita da update-ujes rf high voltage klikni na NO inace ces imati mismatch (svaki put kad dignes klikni na NO)

Thu May 17, 2012 10:07 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
1:06:485

Thu May 17, 2012 10:24 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post pozz Reply with quote
markose izvini sto sam te napao, nisi mte ti uradio nego kimi....a nebojsa kad pretice covek ide u mene..molim da se pogleda snimak, ne trazim kaznu ali ljudi zar se ovako pretice.....

Last edited by misterx on Sun May 20, 2012 7:04 pm; edited 1 time in total
Sun May 20, 2012 7:01 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

sad sam pogledao ...
Sun May 20, 2012 7:07 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

a evo kako pretice nebojsa.......strasno direktno u mene samo mu niste rekoli da nije ovo karting.......
Sun May 20, 2012 7:08 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
snimak je majka Smile
nema problema, ja znam da sam bio unutra...

Sun May 20, 2012 7:12 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Melo ;P

Post Reply with quote
Miister i ti kad pretices ne vrebas priliku, vec odmah cepas, malo se popravljas tako ce i nebojsa sa vremenom, postao si korektan sto vise ne napadas i to mi se svidja Smile
Inace KERS i DRS mi ne rade tako da nisam dolazio na trku jer ne rade... Ne znam zasto valajda cu resiti do Abu Dabija

Sun May 20, 2012 7:34 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post zzz Reply with quote
Melo ;P wrote:
Miister i ti kad pretices ne vrebas priliku, vec odmah cepas, malo se popravljas tako ce i nebojsa sa vremenom, postao si korektan sto vise ne napadas i to mi se svidja Smile
Inace KERS i DRS mi ne rade tako da nisam dolazio na trku jer ne rade... Ne znam zasto valajda cu resiti do Abu Dabija
hm.. kazes,,postao si korektan sto vise ne napadas i to mi se svidja.. ja napadam uvek kad imam priliku, ovo su trke.. ali ne guram nego lepo prodjem... Smile
Sun May 20, 2012 8:20 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Re: zzz Reply with quote
misterx wrote:
Melo ;P wrote:
hm.. kazes,,postao si korektan sto vise ne napadas i to mi se svidja.. ja napadam uvek kad imam priliku, ovo su trke.. ali ne guram nego lepo prodjem... Smile

Kad sam rekao napadas mislio sam na sukob sa nekim kao sa Nebojsom tj svadja, jer si ranije odmah napadao nekoga kad te je udario i sad si se malo ssmirio sto je dobro, a za preticanje to se s tobom ne bih slozio, kadd te preticem ti se branis kao da cu da te ubijem, a kaad napadas odmah pretices ne cekas, ako se secas Singapura ja vozim ne toliko brzo zbog guma i taktike i ti u onoj krivini gde ima dovoljno mesta samo za jedan bolid uleces, iskreno da ti kazem najvise se plasim iincidenata sa tobom, pogotovu od Monaka u prvoj krivini...
Sad dolazi Abu Dabi moja staza gde sam odlicno vozio u prvoj sezoni cini mi se da sam bio cetvrti ispred odlicnog platija

Sun May 20, 2012 9:43 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Re: zzz Reply with quote
Melo ;P wrote:
misterx wrote:
Melo ;P wrote:

Kad sam rekao napadas mislio sam na sukob sa nekim kao sa Nebojsom tj svadja, jer si ranije odmah napadao nekoga kad te je udario i sad si se malo ssmirio sto je dobro, a za preticanje to se s tobom ne bih slozio, kadd te preticem ti se branis kao da cu da te ubijem, a kaad napadas odmah pretices ne cekas, ako se secas Singapura ja vozim ne toliko brzo zbog guma i taktike i ti u onoj krivini gde ima dovoljno mesta samo za jedan bolid uleces, iskreno da ti kazem najvise se plasim iincidenata sa tobom, pogotovu od Monaka u prvoj krivini...
Sad dolazi Abu Dabi moja staza gde sam odlicno vozio u prvoj sezoni cini mi se da sam bio cetvrti ispred odlicnog platija
ok u monaku je bilo i nikad vise.....a naravno da branim poziciju Smile
Sun May 20, 2012 10:04 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 3 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum