F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
PRIJAVE ZA SEZONU 4
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Recycle bin View previous topic
View next topic
PRIJAVE ZA SEZONU 4
Author Message
tifus
Guest

Post hvala Reply with quote
zahvaljujem, mod sam skinio a za stazu je najbolje da mi kažete koja je pa da ju ja sam nađem-osim ako nije baš neka vaša
Thu Jun 07, 2012 11:26 am
Marcos84
Site Admin

Post Re: hvala Reply with quote
tifus wrote:
zahvaljujem, mod sam skinio a za stazu je najbolje da mi kažete koja je pa da ju ja sam nađem-osim ako nije baš neka vaša

Trenutno vozimo Brazil, ali na modu za sezonu 3...to je poslednja trka. A trackpack je napravio Doctor, medjutim ne znam odakle je uzimao staze.
Uglavnom, dok ti ne posaljemo (ili ne nadjemo novi link) ti mozes offline da vezbas, na bilo kojoj stazi, da se upoznas sa modom..Nadam se da cemo sve brzo resiti, sa treninzima sa sezonu 4 pocinjemo posle nedelje, a prva trka je 1. jula.

Thu Jun 07, 2012 11:51 am View user's profile Send private message Visit poster's website
tifus
Guest

Marcos84 wrote:
tifus wrote:

Trenutno vozimo Brazil, ali na modu za sezonu 3...to je poslednja trka. A trackpack je napravio Doctor, medjutim ne znam odakle je uzimao staze.
Uglavnom, dok ti ne posaljemo (ili ne nadjemo novi link) ti mozes offline da vezbas, na bilo kojoj stazi, da se upoznas sa modom..Nadam se da cemo sve brzo resiti, sa treninzima sa sezonu 4 pocinjemo posle nedelje, a prva trka je 1. jula.

onda sam na čekanju do novog moda , do tada pozdrav
Thu Jun 07, 2012 11:57 am
raic
Site Admin

tifus wrote:
Marcos84 wrote:
tifus wrote:

onda sam na čekanju do novog moda , do tada pozdrav

posalji mi tvoj skype da te dodam,poslacu ti track pack preko njega,ustedecu i tebi i sebi vreme dok ne podelim ceo pack na 5 delova i da ih posebno updateujem po 200 mb jer ni jedan upload ne dozvoljava bespaltno vise od toga

Thu Jun 07, 2012 12:50 pm View user's profile Send private message
tifus
Guest

Post Reply with quote
Žao mi je ja ne koristim skype, nema veze, pričekat ću novi mod i novu sezonu
hvala
Thu Jun 07, 2012 12:56 pm
raic
Site Admin

Post Reply with quote
tifus wrote:
hvala

bice danas gotov upload track pack-a I SVI KOJI TO NEMAJU NA RACUNARU NEKA SKINU JER NETRAJU DUGO LINKOVI AKTIVNI A TREBACE VAM I UBUDUCE,sacuvajte negde

Thu Jun 07, 2012 1:17 pm View user's profile Send private message
Paprika

Post Reply with quote
Raicu, imam jedan predlog. Kad ti je vec upload dovoljno jak (50-ak mbit bese, jel?), umesto slanja preko Skajpa mogao bi da dignes kod sebe http server na kom bi drzao aktuelne downloade. Onda ti biras kad ce linkovi da 'umru', nemas ogranicenje u velicini fajla (osim kolicine slobodnog mesta na hard disku), ne moras da se maltretiras sa raznoraznim sharing sajtovima i tako dalje... A ni ne mora stalno da bude aktivan, nego mozes da ga palis 'na zahtev' (na primer sad tifusu ubacis sve sto mu treba/fali, sacekas da ti javi da je skinuo i onda mozes da gasis).

Thu Jun 07, 2012 5:21 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post pozz Reply with quote
raic wrote:
tifus wrote:
hvala

bice danas gotov upload track pack-a I SVI KOJI TO NEMAJU NA RACUNARU NEKA SKINU JER NETRAJU DUGO LINKOVI AKTIVNI A TREBACE VAM I UBUDUCE,sacuvajte negde
sad sam hteo da skimen ali kad kliknem na download sekviju on me stalno vraca na statistike,,, i nikako ne mogu da pristupim download sekciji
Thu Jun 07, 2012 6:08 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Paprika wrote:
Raicu, imam jedan predlog. Kad ti je vec upload dovoljno jak (50-ak mbit bese, jel?), umesto slanja preko Skajpa mogao bi da dignes kod sebe http server na kom bi drzao aktuelne downloade. Onda ti biras kad ce linkovi da 'umru', nemas ogranicenje u velicini fajla (osim kolicine slobodnog mesta na hard disku), ne moras da se maltretiras sa raznoraznim sharing sajtovima i tako dalje... A ni ne mora stalno da bude aktivan, nego mozes da ga palis 'na zahtev' (na primer sad tifusu ubacis sve sto mu treba/fali, sacekas da ti javi da je skinuo i onda mozes da gasis).

vidis to ti nije losa ideja,samo jos da naucim dici http server Very Happy

Fri Jun 08, 2012 6:14 am View user's profile Send private message
Gepard

Post Reply with quote
evo i ja da se prijavim za sezonu 4.tim red bull
Mon Jun 11, 2012 9:16 pm View user's profile Send private message
cuki

Post Reply with quote
Ucestvujem Smile

Fri Jun 15, 2012 7:37 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
cuki wrote:
Ucestvujem Smile

dobro dosao,bilo bi lepo da napises nesto o sebi,odakle si,u kojoj ligi si vozio,koji tim bi ovde zeleo da vozis mada posto je gepard sam u red bulu preporucujem ti taj tim da imamo 7 kompletiranih timova

Sat Jun 16, 2012 5:58 am View user's profile Send private message
VoiVod

Post Reply with quote
Ucestvujem (ako mogu), i trebace mi mali help.poz
Fri Jul 06, 2012 1:58 pm View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Pozdrav narode Reply with quote
Zdravo ljudi. ja sam resio da se ratim u ligu posle duze pauze, nedostajala mi je voznja sa vama. Nadam se da cemo se lepo slagati kao i pre. Jedva cekam da liga pocne. Veliki pozdrav za osovinu sajta. Very Happy
Wed Jul 11, 2012 2:20 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Melo ;P

Post Re: Pozdrav narode Reply with quote
Bavariesch Mann [SRB] wrote:
Zdravo ljudi. ja sam resio da se ratim u ligu posle duze pauze, nedostajala mi je voznja sa vama. Nadam se da cemo se lepo slagati kao i pre. Jedva cekam da liga pocne. Veliki pozdrav za osovinu sajta. Very Happy

OOOOOOO SUPER!!! Dobro dosao nazad Bavarac!!!
Gargamel se vratio,Bavarac, jos da se vrate Nemanja K. i Lord i potpuni smo!

Wed Jul 11, 2012 2:26 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Recycle bin All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum