F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Sezona 4, rasprava...
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 4 View previous topic
View next topic
Sezona 4, rasprava...
Author Message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
cekoski wrote:
daj bre stavite koje cemo staze da skidamo io vezbamo sta je ovo sto spavate proslo leto

Goce pa vec je stavljeno,trebaju oba track pack-a,ima dobrih staza i tamo i vamo,odabracemo tokom seozne najbolje i za sledecu ce biti jedan track pack sa odabranim stazam,samo bih vas zamolio za malo strpljenja Smile

hvala

Fri Aug 24, 2012 9:36 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post pozz Reply with quote
trebalo bi vec da krenu okupljanja , testiranja , da vidimo koliko nas je stvarno a ne samo na papiru,.
Tue Aug 28, 2012 10:41 am View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Re: pozz Reply with quote
misterx wrote:
trebalo bi vec da krenu okupljanja , testiranja , da vidimo koliko nas je stvarno a ne samo na papiru,.

ja cu biti danas oko 6-7 na serveru (tj ako ga bude)..konacno imam malo slobodnog vremena.

Tue Aug 28, 2012 2:24 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Ja cu moci da vozim tek u nedelju, posto sam trenutno u Nemackoj i dolazim avionom u subotu uvece.
Wed Aug 29, 2012 5:16 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Melo ;P

Post Reply with quote
Bavariesch Mann [SRB] wrote:
Ja cu moci da vozim tek u nedelju, posto sam trenutno u Nemackoj i dolazim avionom u subotu uvece.

Ja se juce vratio iz Nemacke Smile

Wed Aug 29, 2012 9:01 pm View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
U kom gradu si bio? Very Happy
Fri Aug 31, 2012 12:24 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Melo ;P

Post Reply with quote
Bavariesch Mann [SRB] wrote:
U kom gradu si bio? Very Happy

Berlin

Fri Aug 31, 2012 9:50 pm View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Daleko rodjace, ja sam bio u Noerdlingenu, to je malo mesto iymedju Minhena i Stutgarta.
Sat Sep 01, 2012 9:53 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
misterx
Site Admin

Post pozz Reply with quote
raicu aj molim te stavi na server DA NE MOZE DA SE VOZE TRKE,,jer ionako imam malo slobodnog vremena i kad resim da treniram malo , pise CURENT SESION CLOSED..
Tue Oct 30, 2012 4:00 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post POZDRAV Reply with quote
drugari ovo pocinje da me nervira. ja sam jedini koji sme ovde da kaze nesto i onda uvek ja najebem ali nema veze.,, reci cu sta mi je na srcu.
1. nije trebao biti zabranjen DRS. ODGOVOR : Zabranjen je jer pojedincima ne ogodovara zbog tastature.
2. ne vidim razlog zasto prepravljate mod .jer smatram da time samo stelujete mod da odgovara vama. mozda i nije tako ali tako izgleda.
3. ja necu voziti sledecu sezonu ako se mod bude prepravljao
4. ne umem da pravim setap a ADMINSTRATOR SAJTA JE RAIC. i mislim da bi bilo korektno da on svima deli setap posto smatram da on najbolje pravi setap. kad trazim od kimija kaze zabranio mi raic da dajem
5. probao sam NAMERNO sa CITOM da igram onile na drugim serverima i NIJE moguce. ODGOVOR JE: ZATO STO LJUDI IMAJU ANTI CIT..KOJI SMATRAM DA TREBA I OVDE DA SE STAVI VEC JEDNOM !!!!!!!!!!

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Thu Nov 15, 2012 8:15 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Re: POZDRAV Reply with quote
misterx wrote:
drugari ovo pocinje da me nervira. ja sam jedini koji sme ovde da kaze nesto i onda uvek ja najebem ali nema veze.,, reci cu sta mi je na srcu.
1. nije trebao biti zabranjen DRS. ODGOVOR : Zabranjen je jer pojedincima ne ogodovara zbog tastature.
2. ne vidim razlog zasto prepravljate mod .jer smatram da time samo stelujete mod da odgovara vama. mozda i nije tako ali tako izgleda.
4. ne umem da pravim setap a ADMINSTRATOR SAJTA JE RAIC. i mislim da bi bilo korektno da on svima deli setap posto smatram da on najbolje pravi setap. kad trazim od kimija kaze zabranio mi raic da dajem
5. probao sam NAMERNO sa CITOM da igram onile na drugim serverima i NIJE moguce. ODGOVOR JE: ZATO STO LJUDI IMAJU ANTI CIT..KOJI SMATRAM DA TREBA I OVDE DA SE STAVI VEC JEDNOM !!!!!!!!!!

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Niko nece najebatl .Podrzavam ja da ljudi iznose stavove.Ja imam odngovor na svako "pitanje"
1. Neko nece zatvoriti DRS pri preticanju(ne kazem da si to ti, to mogu biti i ja , raic, platy tj svako) svojom greskom ili mozda joy to key ne odreaguje i moze doci do karambola. Kers imamo koji po meni daje i vise snage u odnosu na kolko mislim da bi trebao, vidi se na pravcima kolko se dobija i to je dosta.Zato isto mislim da ne treba DRS
2.Svaka liga bi trebala da ima svoj mod.Euroracers ima mod i oni su to pravili po svojim merama za svoju ligu tako i svako pravi.Mi imamo odlican mod koji je i laksi za voznju, cestitke Doci na njemu
3.To je tvoja stvar. u to ne zalazim
4.Imas mislim onaj link koji jeRaic objavio pre nekoliko meseci gde imas detaljno uputsvo na srpskom i otvori to dok ti je rfactor upaljen i citas i stelujes, ja to ponekad uradim kad zaboravim sta je tacno sta, posle ces se uhodati i ici ce lako
5.Mislim da nema potrebe za tim posto vozimo iz zabave, sto se mene tice nemam nista protiv proveri, na vodjama lige je da odluce.

Thu Nov 15, 2012 11:34 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

misterx wrote:

mister ovde se svacije misljenje postuje i rekao sam ti vec da mi posaljes taj cit da ga mogu proslediti doci da napravi anti cit, mod ce uvek biti nas ili prepravljan jer je ovo nasa liga i svaka se raspoznaje po necemu,od nas su 2 lige uzele mod jer je odlican i to nam je ponos. hvala bogu pa imamo coveka u ligi koji se u to razume pa moze da nam obezbedi mod koji je dostupan svima i lagan za voznju. podesavanje bolida i uputstvo za pravljenje istog stoji vec 2 godine na forumu vase je samo da ga skinete i naucite. ni mene niko nije ucio,prvo sam gnjavio danima i nocima lorda da mi objasnjava kako se pravi setap,pomogao mi je puno ali ja nisam bio zadovoljan jer sam bio sporiji od njega dosta,onda sam nasao na engleskom uputstvo i 5 meseci potrosio na prevodjenje istog dok nisam naleteo na f1cro night ligu i od njih uzeo uputstvo i postavio ovde koje je mnogo detaljnije i lepse objasnjeno nego ja sto sam zapisivao u svesku. ako zelite biti brzi izvolite potrudite se malo,nemoze se sve dobiti na gotovo.
ja sam vec par puta poslao posle treke odmah poslao moj setap da bi malo imali uvid u njega ali nemam nameru da vam saljem gotov setap pre trke,pa ja sam potrosio vremena dok ga nisam sklopio i godinama ucio podesavanje za moj stil voznje,zasto bi neko to dopbio na gotovo bez 10 krugova na stazi? cak stga vise jedini covek koji ima slican stil mojoj voznji je lord i platy ostali su tu negde a retko ko zna da se pohvata sa tim,ja gorana vec 3 sezone ucim kako da vozi moj setap i sad je tek poceo kontati.
ako zelite biti brzi morate se potruditi malo,ja mogu pomoci svakome ali niko nece dobiti gotov setap,toliko.

a sto se tice za citovanje ja i dalje cekam da mi ga posaljes pa da sledecu sezonu i to resimo kad vec imas toliko ubedjenje da neko vara.
ova liga je osnovana sa namerom da se ovde druzi i vozi za gust a ne za pare

Fri Nov 16, 2012 3:56 am View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

raic wrote:
misterx wrote:

mister ovde se svacije misljenje postuje i rekao sam ti vec da mi posaljes taj cit da ga mogu proslediti doci da napravi anti cit, mod ce uvek biti nas ili prepravljan jer je ovo nasa liga i svaka se raspoznaje po necemu,od nas su 2 lige uzele mod jer je odlican i to nam je ponos. hvala bogu pa imamo coveka u ligi koji se u to razume pa moze da nam obezbedi mod koji je dostupan svima i lagan za voznju. podesavanje bolida i uputstvo za pravljenje istog stoji vec 2 godine na forumu vase je samo da ga skinete i naucite. ni mene niko nije ucio,prvo sam gnjavio danima i nocima lorda da mi objasnjava kako se pravi setap,pomogao mi je puno ali ja nisam bio zadovoljan jer sam bio sporiji od njega dosta,onda sam nasao na engleskom uputstvo i 5 meseci potrosio na prevodjenje istog dok nisam naleteo na f1cro night ligu i od njih uzeo uputstvo i postavio ovde koje je mnogo detaljnije i lepse objasnjeno nego ja sto sam zapisivao u svesku. ako zelite biti brzi izvolite potrudite se malo,nemoze se sve dobiti na gotovo.
ja sam vec par puta poslao posle treke odmah poslao moj setap da bi malo imali uvid u njega ali nemam nameru da vam saljem gotov setap pre trke,pa ja sam potrosio vremena dok ga nisam sklopio i godinama ucio podesavanje za moj stil voznje,zasto bi neko to dopbio na gotovo bez 10 krugova na stazi? cak stga vise jedini covek koji ima slican stil mojoj voznji je lord i platy ostali su tu negde a retko ko zna da se pohvata sa tim,ja gorana vec 3 sezone ucim kako da vozi moj setap i sad je tek poceo kontati.
ako zelite biti brzi morate se potruditi malo,ja mogu pomoci svakome ali niko nece dobiti gotov setap,toliko.

a sto se tice za citovanje ja i dalje cekam da mi ga posaljes pa da sledecu sezonu i to resimo kad vec imas toliko ubedjenje da neko vara.
ova liga je osnovana sa namerom da se ovde druzi i vozi za gust a ne za pare
rekoh ti da cu ti poslati..stavljao sam ti na skajp ali ti nisi preuzeo...evo stavicu ti na skajp sada.
Fri Nov 16, 2012 10:48 am View user's profile Send private message
jovans04

Post Reply with quote
E sad smo gotovi! Bjezace nam jos sekundu-dve.... ahahahah... Laughing
Fri Nov 16, 2012 11:15 am View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
jovans04 wrote:
E sad smo gotovi! Bjezace nam jos sekundu-dve.... ahahahah... Laughing

hahahaha nece mi biti interesantno Smile

Fri Nov 16, 2012 11:53 am View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 4 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Page 10 of 11

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum