F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Sezona 4, rasprava...
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 4 View previous topic
View next topic
Sezona 4, rasprava...
Author Message
misterx
Site Admin

Post pozz Reply with quote
Melo ;P wrote:
cekoski wrote:
pa onda nemojte da kazete da liga pocine na 9 nego daj prvo da se okupio pa dogovorimo kad cemo poceti i koji mod i sve Daj nam taj mod misiru da probamo da skinemo pa cemo da odlucimo ima vremena ali kazem da nema niko ni na serveru a ni ovde danima stoi ono sto sam napisao.... I ZA MISIRA UKLUCI BRE MEKAD SKAJP KAKO DA TE KONSULTIRAM NADEM KAD NISI NIKAD UKLUCEN

MOd je vec izabran, to su Raic i Marko potvrdili i rekli su da pocinje sezona u septembru, dzabe testirate i gubite vreme, kad je mod izabran, jedino ako volite da testirate modove..
mod je ok, samo sam reko da menjamo staze...
Wed Aug 08, 2012 11:07 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Re: pozz Reply with quote
misterx wrote:
Melo ;P wrote:
cekoski wrote:
pa onda nemojte da kazete da liga pocine na 9 nego daj prvo da se okupio pa dogovorimo kad cemo poceti i koji mod i sve Daj nam taj mod misiru da probamo da skinemo pa cemo da odlucimo ima vremena ali kazem da nema niko ni na serveru a ni ovde danima stoi ono sto sam napisao.... I ZA MISIRA UKLUCI BRE MEKAD SKAJP KAKO DA TE KONSULTIRAM NADEM KAD NISI NIKAD UKLUCEN

MOd je vec izabran, to su Raic i Marko potvrdili i rekli su da pocinje sezona u septembru, dzabe testirate i gubite vreme, kad je mod izabran, jedino ako volite da testirate modove..

Dobro onda, sto se mene tice moze, jam bih da imamo Indiju, umesto Austrije(nemam nista protiv Austrije-volim stazu) , ali kad vec vozimo 2012 onda bi tebala Indije da bude i kasnije Ostin(umesto Turske)

Thu Aug 09, 2012 8:20 am View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

misterx wrote:
Melo ;P wrote:
cekoski wrote:

ni meni se ove staze ne svidjaju, predlozio sam jos davno da se promene...

Thu Aug 09, 2012 9:27 am View user's profile Send private message Visit poster's website
Melo ;P

Marcos84 wrote:
misterx wrote:
Melo ;P wrote:
cekoski wrote:

ni meni se ove staze ne svidjaju, predlozio sam jos davno da se promene...

Dajte dogovorite se ti i Raic, da se odmah menjaju dok ima vremena, ima nesto manje od mesec dana do pocetka taman da se promene i da ljudi vezbaju Australiju.

Thu Aug 09, 2012 12:19 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
ko zna link od track packa rft 2011 neka posta pa cemo skinuti,ja sam trazio i nemogu da nadjem

Fri Aug 10, 2012 6:29 am View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
raic wrote:
ko zna link od track packa rft 2011 neka posta pa cemo skinuti,ja sam trazio i nemogu da nadjem

evo ovde http://www.rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=F1RFT%202011%20Final

Fri Aug 10, 2012 9:08 am View user's profile Send private message Visit poster's website
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Probao sam Australiju iz RFT2011 i prvi utisak je izuzetno pozitivan!

Fri Aug 10, 2012 10:33 am View user's profile Send private message Visit poster's website
misterx
Site Admin

Marcos84 wrote:
Probao sam Australiju iz RFT2011 i prvi utisak je izuzetno pozitivan!
pa kazem ja da su staze iz RFT extra i konacno da probate. Smile)) nema proklizavanja, prijanjanje odlicno, preglednost savrsena, ja sam vozio skoro sve staze iz RFT i verujte sve su vrh Smile
Fri Aug 10, 2012 11:29 am View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
A da ne postoji slucajno drugi link za skidanje staza, posto sam potrosio besplatam download na tom sajtu? Very Happy
Fri Aug 10, 2012 12:51 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Melo ;P

Post Reply with quote
Bavariesch Mann [SRB] wrote:
A da ne postoji slucajno drugi link za skidanje staza, posto sam potrosio besplatam download na tom sajtu? Very Happy

http://www.multiupload.nl/EQXHWXTTKT
http://uploaded.to/file/rtxt0m9w
OStala dva linka na rfcentral odmah skidaju, a samo ova dva idu na sajt tj ne krece odmah download, mislim da su ovo part 1 i 2

Fri Aug 10, 2012 12:54 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
http://www.general-files.com/download/gs53262501h32i0/F1_2011_DRS_TrackPack_2.rar.html

Fri Aug 10, 2012 2:29 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

ja imam sve staze. ako nekom treba neka mi ostavi skajp da mu dam Smile
Fri Aug 10, 2012 3:59 pm View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Jankins6, to je moje ime na skajpu. Ako nadjes vremena slobodno mi posalji staze. Pozdrav. Smile
Fri Aug 10, 2012 6:16 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
misterx
Site Admin

Post POZZ Reply with quote
pozdrav,,, ljudi ajde dodjite da vozimo malo.. sezona pocinje jos malo....JEDVA CEKAM Smile
Wed Aug 22, 2012 6:07 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Ja navratim koji put kad ima vremena, retko kad ima nekoga, pre neki dan bio Goran i Nebojsa

Wed Aug 22, 2012 7:17 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 4 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
Page 9 of 11

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum