F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Sezona 4, rasprava...
Goto page 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 4 View previous topic
View next topic
Sezona 4, rasprava...
Author Message
Marcos84
Site Admin

Post Sezona 4, rasprava... Reply with quote
Znaci rasprava za narednu, cetvrtu sezonu... ko ce voziti, koji mod, termin i sve ostalo...

Last edited by Marcos84 on Tue Feb 05, 2013 1:09 pm; edited 3 times in total
Mon Apr 02, 2012 10:50 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Moj predlog:
Neki manje graficki zahtevan mod, da niko ne bi imao problema, i da nas ima vise
Isti trackpack kao iz aktuelne sezone, sa mozda jednom ili dve izmene, pre svega mislim na nove staze
Termin da ostane isti, ali da bude vise prilagodjavanja (tj. okvirni termin da ostane isti, ali da se dogovaramo za svaku trku)
Ostrija pravila i kazne, veci damage %

Mon Apr 02, 2012 10:54 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
raic
Site Admin

Post Reply with quote
ja sam za to da se u 4 sezoni vozi sad docin mod f1 Super League jer je odlican,malo graficki zahtevan i ima najaci do sada multiplayer engine.

Dmg moze ici na 40 posto ali nebi preko toga i naravno od prve trke da primenjujemo kazne.

Termin je ok sa dan dva + - razmaka....

A pred zimu da vozimo mod sa bolidima iz ove sezone Very Happy

Mon Apr 02, 2012 11:04 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
raic wrote:
ja sam za to da se u 4 sezoni vozi sad docin mod f1 Super League jer je odlican,malo graficki zahtevan i ima najaci do sada multiplayer engine.

Dmg moze ici na 40 posto ali nebi preko toga i naravno od prve trke da primenjujemo kazne.

Termin je ok sa dan dva + - razmaka....

A pred zimu da vozimo mod sa bolidima iz ove sezone Very Happy
i ja se slazem da se za 4 sezonu vozi docin mod super league. mada sam i za to da vozimo neki mod formule iz 80 godine Smile
Tue Apr 03, 2012 10:05 am View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
cekoski wrote:
jebo vas dokin mod ahahahahahahahaaa Very Happy ovaj mod je dobar sta vozimo samo nek ubaci nove bolide od 2012 i to je to ajjjjjj pozdrav kad ozdravim vozim
moze i tako bata goce Smile
Tue Apr 03, 2012 1:02 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Meni je iskreno sve jedno samo da se voze staze iz 2011 ili 2012.Bez ubacivanja laguna seke itd
Mod moze i SuperLeague, dobar je mod

Tue Apr 03, 2012 2:24 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Dajte ljudi predloge... Sezona se zavrsava 10. juna.Trebali bi ranije da odredimo mod da bi krenuli sa pripremama.

Wed Apr 04, 2012 1:16 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Melo ;P wrote:
Dajte ljudi predloge... Sezona se zavrsava 10. juna.Trebali bi ranije da odredimo mod da bi krenuli sa pripremama.

Slazem se...evo da malo `probudim` temu...trebali bi napraviti neki dogovor do npr 10.-15. maja...

Sun Apr 29, 2012 12:23 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Melo ;P

Post Reply with quote
Ja to u folderima u download nemam i gledao sam u recycle binu isto nema.Imam u rfactor folderu ali nije u zip folderu, a i ne znam kako da ti preko skajpa prebacim kada ne znam da li ti trebaju samo bolid ili moraju uz to pluginsi, videcemo sa Docom kad bude bio na serveru ponovo da uploaduje.Ja sam probao i ne moze da se skine

Thu May 03, 2012 8:12 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Nemojte postavljati linkove od drugih 2012 modova,to cemo ostaviti doci,imamo odlican mod koji nismo vozili i vozicemo njega NAJVEROVATNIJE dok doca ne sklopi novi mod sa bolidima iz ove sezone!!!!

Fri May 04, 2012 12:42 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
raic wrote:
Nemojte postavljati linkove od drugih 2012 modova,to cemo ostaviti doci,imamo odlican mod koji nismo vozili i vozicemo njega NAJVEROVATNIJE dok doca ne sklopi novi mod sa bolidima iz ove sezone!!!!

Otkud znas mozda izadje neki dobar mod bolji od Docinog, ne sumljam ja u njega ali otkud znas, od viska glava ne boli.

Fri May 04, 2012 3:20 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Melo ;P wrote:
raic wrote:

Otkud znas mozda izadje neki dobar mod bolji od Docinog, ne sumljam ja u njega ali otkud znas, od viska glava ne boli.

Vrlo jednostavno,zato sto su sve lige pohvalile sve jedan njegov mod i svi su se slozili da su fantasticni!!!!

Ako izadje neki zadovoljavajuci dok ga doca ne prepravi sa imenima i ostalim nalepnicama nema nista od toga!!!!

Svaka prava liga ima svoj mod,taj trend cemo nastaviti tako da ne postavljate svakave modove bez veze.

Kad dodje vreme za mod sa novim bolidima bicete blagovremeno obavesteni.

Fri May 04, 2012 4:44 pm View user's profile Send private message
Doctor

Post Reply with quote
raic wrote:
Melo ;P wrote:
raic wrote:

Vrlo jednostavno,zato sto su sve lige pohvalile sve jedan njegov mod i svi su se slozili da su fantasticni!!!!

Ako izadje neki zadovoljavajuci dok ga doca ne prepravi sa imenima i ostalim nalepnicama nema nista od toga!!!!

Svaka prava liga ima svoj mod,taj trend cemo nastaviti tako da ne postavljate svakave modove bez veze.

Kad dodje vreme za mod sa novim bolidima bicete blagovremeno obavesteni.

Hvala raic na poverenju nadam se da cu ga opravdati...

evo za nestrpljive link za skidanje novog moda f1-2012 premijerno i jedina smo liga koja poseduje svoj moj za trenutnu sezonu
probajte pa iskomentrarisite
eventualne zamerke pokusacemo da otklonimo u narednim patchevima

O modu:

-Mod poseduje hv koji je identican ovom trenutnom -upotreba kao i na starom modu-
-Blage promene u fizici bolida shodno i novim bolidima (odnos na poslednji mod)-potrebno malo navikavanja ,za vozace na tastaturi preporucujem f4 hight-
-Graficki nije opterecen tako da preporucujem hight grafiku texture

O instalaciji:

Na svezu (novu) instalaciju extratovati i zameniti fajlove ,popuniti svoj nik i ono sto vec trazi rfactor,doci do glavnog menija
zatim restartovati rfactor (izaci i ponovo ga pokrenuti)

Trenutno sam zabranio drs , kers je aktivan ali ukoliko se dogovorite drugacije o drs i kersu moze se dozvoliti ili izmeniti
svaki komentar o modu je dobrodosao .

Ugodna voznja
Doca

Link za download

http://www.filehosting.org/file/details/339626/F1-2012_by_Doctor.rar

patch obavezan:
http://www.2shared.com/file/loe47mHo/Doctor_2012_patch_01.html

Last edited by Doctor on Tue May 08, 2012 12:50 pm; edited 1 time in total
Mon May 07, 2012 4:34 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Svaka cast Doco na trudu, cim stignem u Bg skidam i probam.

Sto se tice timova za narednu sezonu, mislim da je najbolje resenje da od najaktivnijih ove sezone napravimo 4-5 timova, pa tek onda ostali...da ne bude da se opet menjaju i popunjavaju timovi u sred sezone.

Mon May 07, 2012 4:47 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
misterx
Site Admin

Post pozz Reply with quote
ljudi posto vozimo novi mod misli da treba da bude i drs i kers jer postoji i u pravoj F1.da vozimo neki stari mod pa ok ali ovo je mod 2012 ne vidim zasto ne bi imao drs i kers???
Mon May 07, 2012 5:21 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 4 All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
Page 1 of 11

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum