F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 10: GP Valencia
Goto page Previous  1, 2, 3

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 3 View previous topic
View next topic
Race 10: GP Valencia
Author Message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Doco izvini priznajem gresku,stvarno nisam primetio i kad sam dizao server nisam gledao mislio sam da je sve namesteno.

Obraticu paznju za ubuduce!!!!

Izvinite momci Sad

Sat Mar 31, 2012 6:33 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
Mario wrote:
misterx wrote:
znam brate raicu,.nisam nista cackao,,,jer to mi je bio drugi pit , u prvom su mi zamenili gume i sve je bilo ok...ali posle nekog vremena mozda krug ili 2 upalio mi se stop ang go semafor....odradeo sam kaznu iako sam je dobio bez razloga ali mi je i dalje stajalo stop ang go....i nije hteo da skine,,....mnozes da pogeldas replay da me vidis kako stojim 10 sekunde u boksu ako mi ne verujes...posle toga sam odusatao jer nije imalo svrhe da vozim.....Sad(( gume su bile potrosene,,, a moji mehanicari nisu imali volju da menjaju Smile .postujem doktora i njegov mod ali nije on kriv zbog ovliko baga na modu, da se ne uvredi...jer ne kritikujem njega vec mod,...mod je u startu bagovit on ga je doterao ali nije uspeo da mu skine bagove,,,,na prethodnom modu nikada nisam imao ni jedan problem Sad

Pogledao sam repley -- Jes odradio kaznu alli kad si izašao iz boksa opet si prebrzo gasio limiter i opet dobio kaznu!!
Tako da mod nema bag nego si prebrzo gasio limiter ( trebao bi ga gasit posle prvog samofora a ne posle crte koja je urisana !!!

Treniraj boks tako češ bar znati !!! jbg ( ja sam probao ) tako da sam prokužio kako gasit!!!
ok.... Sad((( izgubljena trka za mene ...a mogao sam do dobrih bodova Sad
Sat Mar 31, 2012 6:38 pm View user's profile Send private message
Doctor

Post Reply with quote
Mario wrote:
misterx wrote:
znam brate raicu,.nisam nista cackao,,,jer to mi je bio drugi pit , u prvom su mi zamenili gume i sve je bilo ok...ali posle nekog vremena mozda krug ili 2 upalio mi se stop ang go semafor....odradeo sam kaznu iako sam je dobio bez razloga ali mi je i dalje stajalo stop ang go....i nije hteo da skine,,....mnozes da pogeldas replay da me vidis kako stojim 10 sekunde u boksu ako mi ne verujes...posle toga sam odusatao jer nije imalo svrhe da vozim.....Sad(( gume su bile potrosene,,, a moji mehanicari nisu imali volju da menjaju Smile .postujem doktora i njegov mod ali nije on kriv zbog ovliko baga na modu, da se ne uvredi...jer ne kritikujem njega vec mod,...mod je u startu bagovit on ga je doterao ali nije uspeo da mu skine bagove,,,,na prethodnom modu nikada nisam imao ni jedan problem Sad

Pogledao sam repley -- Jes odradio kaznu alli kad si izašao iz boksa opet si prebrzo gasio limiter i opet dobio kaznu!!
Tako da mod nema bag nego si prebrzo gasio limiter ( trebao bi ga gasit posle prvog samofora a ne posle crte koja je urisana !!!

Treniraj boks tako češ bar znati !!! jbg ( ja sam probao ) tako da sam prokužio kako gasit!!!

Da slazem se sa mariom pregledao sam takodje i to je ta greska koja ga je kostala plasmana Sad
(i ja sam dobio kaznu takodje posto sam ugasio limiter posle prvog semafora umesto drugog nisam imao vremena preko nedelje da probam to :S )

Doca

Sat Mar 31, 2012 6:45 pm View user's profile Send private message
Doctor

Post Reply with quote
raic wrote:
Doco izvini priznajem gresku,stvarno nisam primetio i kad sam dizao server nisam gledao mislio sam da je sve namesteno.

Obraticu paznju za ubuduce!!!!

Izvinite momci Sad

bitno je da se greske ne ponavljaju
Ziveli
Doca

Sat Mar 31, 2012 6:47 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Jedno pitanje:
Zasto kad udjem u box mogu samo da mi stave onu vrstu guma sa kojima sam krenuo trku.Uopste mi na onom nzm kako da ga nazovem meniju(gde pise da promenim krila gume da li da srede damage) ne mogu da na strelice idem dole gore...U controls je sve podeseno i kad udjem u box trebao bi da bude selektovano(kao da je u nekom pravougaoniku) barem nesto, pa da mogu da biram.Ovako mi pise samo koje gume ce da stave i sta ce da se odradi od kazni.Tj sve isto pise samo ne mogu da biram po tom meniju sta hocu, kao da je zaledjen...

Sat Mar 31, 2012 6:55 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
Melo ;P wrote:
Jedno pitanje:
Zasto kad udjem u box mogu samo da mi stave onu vrstu guma sa kojima sam krenuo trku.Uopste mi na onom nzm kako da ga nazovem meniju(gde pise da promenim krila gume da li da srede damage) ne mogu da na strelice idem dole gore...U controls je sve podeseno i kad udjem u box trebao bi da bude selektovano(kao da je u nekom pravougaoniku) barem nesto, pa da mogu da biram.Ovako mi pise samo koje gume ce da stave i sta ce da se odradi od kazni.Tj sve isto pise samo ne mogu da biram po tom meniju sta hocu, kao da je zaledjen...
koliko sam ja primetio nikad ne sredjuje damage. bar meni ne .
Sat Mar 31, 2012 6:57 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
misterx wrote:
Melo ;P wrote:
Jedno pitanje:
koliko sam ja primetio nikad ne sredjuje damage. bar meni ne .

Meni uvek.Mada to nije bitno.Bitno je sto ne mogu da idem gore dole po meniju i da biram sta hocu.

Sat Mar 31, 2012 6:59 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Uspeo sam da sredim

Sat Mar 31, 2012 7:30 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Melo ;P wrote:
Jedno pitanje:

ne moze ni meni tako je kako je,koje gume izaberes za start trke te samo mozes i menjati do kraja

Sat Mar 31, 2012 7:40 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
jel moze neko da mi objasni kako da sredim da mi u pitu sredjuju damage???
Sun Apr 01, 2012 12:36 am View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
misterx wrote:
jel moze neko da mi objasni kako da sredim da mi u pitu sredjuju damage???

srede ti dmg samo ti na onom desno panelcicu i dalje ostanu one boje kad udaris negde bolid,nemoj to da te buni...

Sun Apr 01, 2012 7:26 am View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Raicu stavi practise na serveru....Na serveru stoje kvale pa ne moze da se udje

Sun Apr 01, 2012 12:44 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 3 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum