F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 10: GP Valencia
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 3 View previous topic
View next topic
Race 10: GP Valencia
Author Message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
ja sam razocaran ovom trkom, bez razloga sam dobio kaznu stop and go ... i odradeo sam je,, ali opet stoji stop and go i ne mozae da se odradi, nece da mi zameni gume i izasao sam....previse bagova ima ovaj mod,,,SRANJE
Sat Mar 31, 2012 5:43 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
verovatno si prerano iskljucio limiter,limiter se gasio iza semofora tek na onom drugom,sto ne probas da vidis gde se gasi limiter pa nemoze ti sve covek dati na tacni moras malo i razmisljati,sto se tice broja krugova nisam primetio da je na dedi bilo 25 krugova jer nisam vozio izvinjavam se zbog toga ali je receno pre kvalifikacija da treba 115 litara.

Sat Mar 31, 2012 5:49 pm View user's profile Send private message
panofanatik

Post Reply with quote
misterx wrote:
ja sam razocaran ovom trkom, bez razloga sam dobio kaznu stop and go ... i odradeo sam je,, ali opet stoji stop and go i ne mozae da se odradi, nece da mi zameni gume i izasao sam....previse bagova ima ovaj mod,,,SRANJE

od svih modova uvek je najbolji rft bio on rft 2009,2010,2011 ili 2012.mada ni on nije savrsen ali uvek najbolje radi od svih koji su uglavnom njegova kopija

Sat Mar 31, 2012 5:50 pm View user's profile Send private message MSN Messenger
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Kocnice su bile bas kriticne, poslednji stint sam morao da kocim lagano i gubio 2-3 sekunde po krugu, ukupno 10-15 s.
U svakom slucaju zadovoljan sam drugim mestom i dvostrukom pobedom za tim.

E sad malo da kritikujem...prvo za Quali, treba ograniciti na 10 min., i smanjiti max broj krugova (sad je 15)..jer nije fora izlaziti po deset puta dok se ne odvozi cist krug...
Sto se tice trke, par puta mi se desilo da u poslednjem sektoru, u ona 2 brza zavoja na desno, vozac ispred mene izlazi skroz siroko (ni blizu staze) i vraca se tacno na moju putanju.

Sat Mar 31, 2012 5:55 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
RAICU BRATE,, NISAM PREKORACIO BRZINU... A I ODRADEO SAM KAZNU ALI KAO DA NISAM, NON STOP MI STOJI SEMAFOR ZA STOP ANG GO....I NECE DA MI ZAMENI GUME....A TI SAD MOZES DA MI KAZES DA SAM PREKORACIO...ALI NISAM....JEDNOSTAVNO MOD JE DJUBRE Sad(( I TO JE REALNOST . ODLICAN JE ZA VOZNJU ALI MNOGO MNOGO BAGOVA Sad(( I SAMO DA DODAM JOS STOP ANG GO MI JE UPALIO U TRENUTKU KADA SAM ODAVNO BIO IZASAO IZ BOGSKA.. MOZDA KRUG POSLE TOGA...ILI DVA, BEZ IKAKVOG RAZLOGA,,

Last edited by misterx on Sat Mar 31, 2012 6:02 pm; edited 1 time in total
Sat Mar 31, 2012 5:56 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
misterx wrote:
RAICU BRATE,, NISAM PREKORACIO BRZINU... A I ODRADEO SAM KAZNU ALI KAO DA NISAM, NON STOP MI STOJI SEMAFOR ZA STOP ANG GO....I NECE DA MI ZAMENI GUME....A TI SAD MOZES DA MI KAZES DA SAM PREKORACIO...ALI NISAM....JEDNOSTAVNO MOD JE DJUBRE Sad(( I TO JE REALNOST . ODLICAN JE ZA VOZNJU ALI MNOGO MNOGO BAGOVA Sad((

ne znam sta da ti kazem....

jednostavno na svakoj sledecoj uzmi sam probaj vozati trku i ako ti izadje bug neki reci da ga resimo...

ja sam znao samo za problem na red bulu proslu trku...

provericu sutra nirburgring skroz ili veceras jos...

zaista mi krivo sto je ovoliko odustajanja bilo na trci i treba je zaboraviti sto pre

Sat Mar 31, 2012 6:01 pm View user's profile Send private message
Mario

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:
Kocnice su bile bas kriticne, poslednji stint sam morao da kocim lagano i gubio 2-3 sekunde po krugu, ukupno 10-15 s.

E sad malo da kritikujem...prvo za Quali, treba ograniciti na 10 min., i smanjiti max broj krugova (sad je 15)..jer nije fora izlaziti po deset puta dok se ne odvozi cist krug...
Sto se tice trke, par puta mi se desilo da u poslednjem sektoru, u ona 2 brza zavoja na desno, vozac ispred mene izlazi skroz siroko (ni blizu staze) i vraca se tacno na moju putanju.

Trka završena i čestitke!!
da se i ja pridružim kritici za ona dva brza zavoja ( tamo me i raic prešao van staze ) nema problema ionako je to zabava ali neka bude poštena!! a po repleyu kojem sam gledao raic svaki drugi krug van staze!!!
Svejedno čestitke na pobjedi!! unatoč da sam se okrenuo u prvom krugu se izvinjavam i doci jer je naišao na mene
sorryy!! a posle toga mislim da sam puno pridobio ionako ne volim ovu stazu nikako hihihihih!!!!

Idemo dalje!!!za iste pare hehehehehe
Sat Mar 31, 2012 6:01 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
MOGU SAMO DA DODAM DA U MOMENTU KADA MI SE TO DESiloO IMAO SAM TReCU POZICIJU......I NAGLO SAM POCEO DA IH GUBIM JER SU MI GUME OTISLE A NE MOGU DA ZAMENIM,,tesko prihvatam ovakve stvari jer sam trenirao vredno ....i verujem da bih bio medju prvih 4 vozaca Sad((
Sat Mar 31, 2012 6:07 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Mario wrote:
Marcos84 wrote:

Trka završena i čestitke!!
da se i ja pridružim kritici za ona dva brza zavoja ( tamo me i raic prešao van staze ) nema problema ionako je to zabava ali neka bude poštena!! a po repleyu kojem sam gledao raic svaki drugi krug van staze!!!
Svejedno čestitke na pobjedi!! unatoč da sam se okrenuo u prvom krugu se izvinjavam i doci jer je naišao na mene
sorryy!! a posle toga mislim da sam puno pridobio ionako ne volim ovu stazu nikako hihihihih!!!!

Idemo dalje!!!za iste pare hehehehehe

jesam isao siroko ali sam se maksimalno trudio da to nebude svaki drugi krug,jako je klizava staza a meni je na tastaturi jako tesko odvesti tu krivinu jer je vid jako blizu i kad nisam otisao malo presiroko obavezno sam udarao u zid jer je samo teme krivine uz zid... potrudicu se da se ne ponovi ni na jednoj drugoj stazi...

Sat Mar 31, 2012 6:07 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
misterx wrote:
MOGU SAMO DA DODAM DA U MOMENTU KADA MI SE TO DESiloO IMAO SAM TReCU POZICIJU......I NAGLO SAM POCEO DA IH GUBIM JER SU MI GUME OTISLE A NE MOGU DA ZAMENIM,,tesko prihvatam ovakve stvari jer sam trenirao vredno ....i verujem da bih bio medju prvih 4 vozaca Sad((

zao mi je sto se to desilo da nisi slucajno cackao onaj panel sa desne strane gde biras koje ces gume u boksu i za prednje krilo???

da nisi slucajno stavio no change ( za gume )????

u svakoj trci se mogu dobiti 2 kazne:
stop and go ima semafor gore levo (odradjuje se tako sto se stane kod mehanicara)
prodji kroz gore levo budu 2 crvene strelice u desno (dovoljno je samo proci kroz boks bez zaustavljanja)

Sat Mar 31, 2012 6:11 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
znam brate raicu,.nisam nista cackao,,,jer to mi je bio drugi pit , u prvom su mi zamenili gume i sve je bilo ok...ali posle nekog vremena mozda krug ili 2 upalio mi se stop ang go semafor....odradeo sam kaznu iako sam je dobio bez razloga ali mi je i dalje stajalo stop ang go....i nije hteo da skine,,....mnozes da pogeldas replay da me vidis kako stojim 10 sekunde u boksu ako mi ne verujes...posle toga sam odusatao jer nije imalo svrhe da vozim.....Sad(( gume su bile potrosene,,, a moji mehanicari nisu imali volju da menjaju Smile .postujem doktora i njegov mod ali nije on kriv zbog ovliko baga na modu, da se ne uvredi...jer ne kritikujem njega vec mod,...mod je u startu bagovit on ga je doterao ali nije uspeo da mu skine bagove,,,,na prethodnom modu nikada nisam imao ni jedan problem Sad
Sat Mar 31, 2012 6:16 pm View user's profile Send private message
Doctor

Post Reply with quote
Poz drustvbo
Misteru imas 2 vrste kazne
1.stani - kreni
2.Prodji kroz
Moras obratiti paznju sta ti je kazna i odraditi je po tome
_(ja sam licno imao stani kreni u trci i odradio sam je)_
dok ne odradis kaznu pravilno mehanicari kuliraju Wink

a ovako sada za druga raica posto on kombinuje i drzi server
Dogovor je bio da se server za trening namesta identicno kao i za race server
To cak postoji i dokumentovano na ovom forumu mislim da je to mario skrenuo paznju i da je to bilo odmah po kritici reseno.
Medjutim trka u valensiji cele nedelje stoji na 25 lapa (Server za trening) i onda se najednom za race server stavi 28 lap
to u redu ...?
jednostavno nema se vremena ici po home page da se bulji kolko lapa ima race kada jevec dogovoreno kakav trening server takav race server
matori smo ljudi (vecina ) i obaveza je puno
pa bas sa tim u vezi ako je jednom nesto dogovoreno i receno molim da se pridrzava istog!
Ovde sam platio cenu poverenja u dogovor i sipao za 25 lapa ....
no nisam nesto ni srece imao ...

toliko od mene
Pozz
DOca

Last edited by Doctor on Sat Mar 31, 2012 6:22 pm; edited 1 time in total
Sat Mar 31, 2012 6:21 pm View user's profile Send private message
Mario

Post Reply with quote
raic wrote:
misterx wrote:

zao mi je sto se to desilo da nisi slucajno cackao onaj panel sa desne strane gde biras koje ces gume u boksu i za prednje krilo???

da nisi slucajno stavio no change ( za gume )????

u svakoj trci se mogu dobiti 2 kazne:
stop and go ima semafor gore levo (odradjuje se tako sto se stane kod mehanicara)
prodji kroz gore levo budu 2 crvene strelice u desno (dovoljno je samo proci kroz boks bez zaustavljanja)

Ne sekiraj se raic! Prošlo hehehe!!

Mister x i ostali!! Svi možete napravit Race wikend i trku odvozit sa AI ali oni nisu bitni NEGO svaki krug u boks da
vidiš kde se limiter uklapa i gasi!! i netreba cela trka nego bar da napraviš par pit stopa!!!
Tako sam ja radio kad sam uopšte počeo sa trkama - i još uvjek mogu pogrešit!!! i još uvjek kad tad to probavam!! Zavisi od staze jer nisu sve isto odradjene....!!!!
Sat Mar 31, 2012 6:21 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
Doctor wrote:
Poz drustvbo
Misteru imas 2 vrste kazne
1.stani - kreni
2.Prodji kroz
Moras obratiti paznju sta ti je kazna i odraditi je po tome
_(ja sam licno imao stani kreni u trci i odradio sam je)_
dok ne odradis kaznu pravilno mehanicari kuliraju Wink

a ovako sada za druga raica posto on kombinuje i drzi server
Dogovor je bio da se server za trening namesta identicno kao i za race server
To cak postoji i dokumentovano na ovom forumu mislim da je to mario skrenuo paznju i da je to bilo odmah po kritici reseno.
Medjutim trka u valensiji cele nedelje stoji na 25 lapa (Server za trening) i onda se najednom za race server stavi 28 lap
to u redu ...?
jednostavno nema se vremena ici po home page da se bulji kolko lapa ima race kada jevec dogovoreno kakav trening server takav race server
matori smo ljudi (vecina ) i obaveza je puno
pa bas sa tim u vezi ako je jednom nesto dogovoreno i receno molim da se pridrzava istog!
Ovde sam platio cenu poverenja u dogovor i sipao za 25 lapa ....
no nisam nesto ni srece imao ...

toliko od mene
Pozz
DOca
znam doco....imao sam stop and go...stajao sam kod mehanicara i odradeo kaznu, ali niko mi ne veruje....a dobio sam kaznu bez razloga, sta god vi rekli Sad ne vozim od juce, vec sigurno 6 meseci i naucio sam sve sto treba , pravila ,.kazne,,,gde se sta pali gasi..........ali ja nikad nisam u pravu Sad ali gledacu da zaboravim sto pre ovo, posto drugog izbora nema...idemo dalje..
Sat Mar 31, 2012 6:25 pm View user's profile Send private message
Mario

Post Reply with quote
misterx wrote:
znam brate raicu,.nisam nista cackao,,,jer to mi je bio drugi pit , u prvom su mi zamenili gume i sve je bilo ok...ali posle nekog vremena mozda krug ili 2 upalio mi se stop ang go semafor....odradeo sam kaznu iako sam je dobio bez razloga ali mi je i dalje stajalo stop ang go....i nije hteo da skine,,....mnozes da pogeldas replay da me vidis kako stojim 10 sekunde u boksu ako mi ne verujes...posle toga sam odusatao jer nije imalo svrhe da vozim.....Sad(( gume su bile potrosene,,, a moji mehanicari nisu imali volju da menjaju Smile .postujem doktora i njegov mod ali nije on kriv zbog ovliko baga na modu, da se ne uvredi...jer ne kritikujem njega vec mod,...mod je u startu bagovit on ga je doterao ali nije uspeo da mu skine bagove,,,,na prethodnom modu nikada nisam imao ni jedan problem Sad

Pogledao sam repley -- Jes odradio kaznu alli kad si izašao iz boksa opet si prebrzo gasio limiter i opet dobio kaznu!!
Tako da mod nema bag nego si prebrzo gasio limiter ( trebao bi ga gasit posle prvog samofora a ne posle crte koja je urisana !!!

Treniraj boks tako češ bar znati !!! jbg ( ja sam probao ) tako da sam prokužio kako gasit!!!
Sat Mar 31, 2012 6:33 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 3 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum