F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 2: GP Bahrain
Goto page Previous  1, 2, 3

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 3 View previous topic
View next topic
Race 2: GP Bahrain
Author Message
misterx
Site Admin

Post poz Reply with quote
ma niko se ne osvrce... ko nas jebe.......u prevodu..to znaci ja vozim a za tebe me boli kurac.. nazalost ali je tako Sad((
Sun Feb 05, 2012 8:14 pm View user's profile Send private message
Iceman

Post Re: :( Reply with quote
Melo ;P wrote:
misterx wrote:
a posebno me pogadja nedrugarstvo...svako misli samo na svoje dupe...ice man prica nema pola grafike ali nkog nije briga , ja sam probao da vozim ali nemam retvrovizore nemam kers nemam nikakav pregled ali ja nisam bitan...samo vi vozite....i naravno da sam izasao posle prvog udesa jer necu da napravim jos mnogo njih, jer opet kazem nemam retrovizore...ali opet ja nisam bitan..ja sam mozda nekad nekom nesto rekao mozda se neko nekad naljtuio na mene ali sam uvek bio drugar pre svega i nikad ni nije bila namera da nekog uvredim. ,, ne verujem da cu voziti vise. jer se sve vrti oko nekoliko coveka . a ja i vecina nismo bitni Sad POZDRAV Sad(((

I ja sam imao problem sa grafikom i nemoguce je voziti, mnogi se ne osvrcu...

u isto vreme smo imali problem..tman pred race...pocelo da mi skace sve oko mene....ne nzm ni ja ocu li vise voziti

Sun Feb 05, 2012 8:15 pm View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Pa nije ni meni radilo do pre par dana, pa sam ulozio 200 evra u novi komp..samo da bi ovu ligu igrao..
ja ne mogu da vam pomognem, mod jeste odlican ali je i dosta zahtevniji od drugih..server je bio odlican kod Raica, ali ocigledno treba i dobar komp i dobar net svakog pojedinacno...trudili smo se svakog da ispostujemo i sacekamo...

Sun Feb 05, 2012 8:50 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Melo ;P

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:
Pa nije ni meni radilo do pre par dana, pa sam ulozio 200 evra u novi komp..samo da bi ovu ligu igrao..
ja ne mogu da vam pomognem, mod jeste odlican ali je i dosta zahtevniji od drugih..server je bio odlican kod Raica, ali ocigledno treba i dobar komp i dobar net svakog pojedinacno...trudili smo se svakog da ispostujemo i sacekamo...

Prva trka nista se nije desilo, drygi put odem na server nista i tako vise puta i na kraju se sjebala grafika.

Sun Feb 05, 2012 8:59 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

prijatelju ja imam racunar od 800 eura i net brz kao metak .. a da pojasnim sta je drugarstvo...kad se desi peh a trka nije ni pocela normalno da treba da ide restart...to je frends liga . ne ovo.. da sam ja admin i da neko kaze da mu nema pola grafike pa morao bih da restartujem...sramota Sad(
Sun Feb 05, 2012 9:01 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

and phenom x4 black edition 7 mb kes, grafika AMD Radeon 6870 Gigabyte OC 1GB/DDR5 sa specijalnim kulerima, internet 4 mb upload 1.5 mb...pa ako mislis da je ovo slabo .........
Sun Feb 05, 2012 9:08 pm View user's profile Send private message
El Maestro

Post Reply with quote
Imao sam i ja neki problem sa grafikom u Australiji, a komp mi je jak, net isto. Naime, kad je trka restartovana, hteo sam da ocitam setap, i ekran mi je poludeo, podelio se na neke nepregledne linije, i skroz je bilo nepregledno... Posle toga me je izbacilo. Kasnije na Doktorovom serveru sve je bilo normalno. Nisam pisao o ovome, jer sam mislio da je problem bio do servera.

Sun Feb 05, 2012 9:32 pm View user's profile Send private message MSN Messenger
raic
Site Admin

Post Reply with quote
kad vam se to desi morate resetovati komplet rfactor,mod je malo zahtevniji i bahrein kao staza je malo bagovita,sve ostale su dobre i nece biti problema. Jos na pocetku je Doca rekao da staza ima bagova zato smo je hteli zameniti ali nismo... Ocigledno je da server dobro radi na sp3 tako da ce ubuduce biti na drugom racunaru i da cemo resiti problem oko toga.

Istina nekima je grafika poludela. Proverite da li vam je graika na desktopu i refresh rate isto podesena u igri kao i na desktopu,da bi se resili problema to mora biti identicno i ja sam na win 7 imao problema dok to nisam namestio da mi je identicno.

To sto vam se desilo nije do servera vec do vas i glupo je da odustajete zbog toga. Na serveru niko nije imao sad zadnji put ping preko 50 i na vas 12 meni je samo 40% uploada vukao a 5% downloada tako da mogu pun grid podrzati sa ovim netom.

Proverite kao ste podesili grafiku windowsa i igre. MORA BITI ISTO A POSEBNO REFRESH RATE JER SE RFHIGHVOLTAGE GUBI AKO NIJE ISTO. IMAO SAM TAJ PROBLEM A PLATY MI JE POMOGAO DA GA RESIM.

Sun Feb 05, 2012 10:27 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Ja ne odustajem,daleko je od toga, nego ovih dana cu da namestim to sto si rekao

Sun Feb 05, 2012 11:02 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

citao sam vas chat posle trke....smejali ste mi se, gile je pisao pogledajte forum puci cete od smeha sto i nije bas lepo.,ali nije za smejanje, jer neko je celu nedelju trenirao ,,recimo ja i bio sam konkurentan a sad mogu samo da placem Sad
Mon Feb 06, 2012 12:02 am View user's profile Send private message
Doctor

Post Re: :( Reply with quote
misterx wrote:
citao sam vas chat posle trke....smejali ste mi se, gile je pisao pogledajte forum puci cete od smeha sto i nije bas lepo.,ali nije za smejanje, jer neko je celu nedelju trenirao ,,recimo ja i bio sam konkurentan a sad mogu samo da placem Sad

Mister niko se tebi nije od njih smejao .A gile je moj dugogodisnji prijatelj i nikada nebi nikoga spustao nije mislio lose nista to je 100%.
a da se smeje mora pa makar od muke posto nas je veceras teralo sve kako netreba :S nazalost Sad
Staza je bila veliki problem uzas i napravila je to sto se desilo.
Svi se moramo malo pretrpeti i stegnuti da se stvari postave na svoje mesto i da se vise nedesavaju ,situacije slicne ovim i da ispastaju pojedini vozaci ni krivi ni duzni Sad

MORAMO SE SVI ZAJEDNO POTRUDITI TO JE NEIZBEZNO! NEMOZE PAR LJUDI DA ODRADI SVE I DA PAR LJUDI VOZI 15-20 BOLIDA ODJEDNOM KAKO BI TESTIRALI TRACK I SERVER Sad

Preko nedelje (u toku nedelje) predlazem ADMINIMA da se pred svaku trku ORGANIZUJE- NAPRAVI test race i provere anomalije.Ukoliko ih ima iste da se isprave za glavnu race.

Za test servera nije dovoljno 10-11 ljudi potrebno je 15 i vise inace nema rezultata i svrhe...

Veliko postovanje Drugari
Doca

Mon Feb 06, 2012 1:00 am View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post poz Reply with quote
Ma ok...jbg bas sam se bio spremao za bahrein Sad( nista nije licno..razumite me Sad(
Mon Feb 06, 2012 1:17 am View user's profile Send private message
El Maestro

Post Reply with quote
Na testiranja ne mogu da dodjem, jedva iskombinujem i za trku. Ja i Paprika kad smo testirali CDTP 2006, pustili smo botove da voze s nama, zar ne mozete i vi to?

@ MisterX

Gledaj to sa vedrije strane, sledece sezone osvajas Bahrejn Very Happy

Mon Feb 06, 2012 4:41 am View user's profile Send private message MSN Messenger
JosipF1

Post Reply with quote
Mene najviše muči to što se ne poštuje vrijeme početka trke i nažalost ako se ovo nastavi ja ču vas morati napustiti.

Mon Feb 06, 2012 4:21 pm View user's profile Send private message MSN Messenger
platy

Post Reply with quote

Tue Feb 07, 2012 5:02 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 3 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum