F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Sajt
Goto page 1, 2, 3  Next

Reply to topic    F1 Friends League Forum Index » Other View previous topic
View next topic
Sajt
Author Message
Marcos84
Site Admin

Post Sajt Reply with quote
Napravio sam neke promene u dizajnu sajta, nadam se da vam se svidja!

Fri Dec 02, 2011 12:02 am View user's profile Send private message Visit poster's website
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Odlicno Sefe,sad lici na sajt Formule 1 xixixi

Jedino ako moze nebi bilo lose neki pristojniji i pregledniji kalendar trka da imamo...

Fri Dec 02, 2011 7:03 am View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Ok, pokusacu nesto da nadjem..

Fri Dec 02, 2011 11:55 am View user's profile Send private message Visit poster's website
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Ubacio sam na naslovnoj strani sajta linkove ka Fejsbuk i Tviter stranicama lige!

Ajmo malo da se aktiviramo, ako imate neke ideje za sajt pisite...

Wed Dec 07, 2011 6:40 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Melo ;P

Post Reply with quote
Znam da je komplikovano ali moze da se napravi od svakog vozaca po profil kao koliko trka je vozac imao, koliko je zavrsio bodovi pobede najbolji plasman(za one koji nemaju pobedu) pa koliko puta je ostvario taj najbolji plasman bolide sa kojim je vozio u kojoj poziciji je zavrsio predhodne sezone.
Ali ne moze Marko ili Raic da traza sa svakoga vec da taj koji zeli da ima kao profil da da sve potrebne podatke i samo oni da upisu to.
Ovo je samo predlog.

Wed Dec 07, 2011 7:48 pm View user's profile Send private message
Doctor

Post Reply with quote
Meloman wrote:
Znam da je komplikovano ali moze da se napravi od svakog vozaca po profil kao koliko trka je vozac imao, koliko je zavrsio bodovi pobede najbolji plasman(za one koji nemaju pobedu) pa koliko puta je ostvario taj najbolji plasman bolide sa kojim je vozio u kojoj poziciji je zavrsio predhodne sezone.
Ali ne moze Marko ili Raic da traza sa svakoga vec da taj koji zeli da ima kao profil da da sve potrebne podatke i samo oni da upisu to.
Ovo je samo predlog.

melo imas li ti mozda skype?

Wed Dec 07, 2011 7:52 pm View user's profile Send private message
El Maestro

Post Reply with quote
Meloman wrote:
Ovo je samo predlog.

Super predlog. Najbolje da svako sam napise, ostavi podatke pa Markos da ubaci kad ima vremena Smile

Wed Dec 07, 2011 8:10 pm View user's profile Send private message MSN Messenger
raic
Site Admin

Post Reply with quote
ljudi za to treba prvo napraviti jednu lepu tabelu "NEGDE" pa tek ondau nju upisivati te podatke i jos je pitanje dali ta tabela moze da se zakaci na sajt.

Voleo bih i ja to ali jos nigde nisam video neku pristojnu i preglednu tabelu sa svim tim...

Wed Dec 07, 2011 8:23 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Odlican predlog, kad budem imao vremena pokusacu nesto da napravim.. Racunali bi se samo rezultati u ovoj ligi, profil vozaca, broj trka, najbolji plasman, omiljena staza i sl...
Dobro bi bilo da se do pocetka S3 to napravi!

PS. mislim da bih mogao da napravim nesto slicno ovom kao sto sada pravim na sajtu...znaci slika vozaca, i kad se klikne na nju izlaze podaci..

Wed Dec 07, 2011 8:28 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:
Odlican predlog, kad budem imao vremena pokusacu nesto da napravim.. Racunali bi se samo rezultati u ovoj ligi, profil vozaca, broj trka, najbolji plasman, omiljena staza i sl...
Dobro bi bilo da se do pocetka S3 to napravi!

PS. mislim da bih mogao da napravim nesto slicno ovom kao sto sada pravim na sajtu...znaci slika vozaca, i kad se klikne na nju izlaze podaci..

+1

Wed Dec 07, 2011 8:39 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Doctor wrote:
Meloman wrote:
Ovo je samo predlog.

melo imas li ti mozda skype?

Da andreja.djuric videces nema nas mnogo.

Wed Dec 07, 2011 8:48 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Evo primera:

http://img16.imageshack.us/img16/7386/marcos84.png

Last edited by Marcos84 on Wed Dec 07, 2011 10:04 pm; edited 1 time in total
Wed Dec 07, 2011 9:29 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Melo ;P

Post Reply with quote
Taj fazon.

Wed Dec 07, 2011 9:44 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
http://www.f1sim.grupapoint.com/index.php?option=com_tracks&view=projectindividuals&p=2&Itemid=214
Kao ovo i svaki vozac ima cak svoju licnu kacigu, dobija se kad se uclani u ligu oni mu naprave, koliko sam shvatio kako to oni rade.

Wed Dec 07, 2011 9:48 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Meloman wrote:
http://www.f1sim.grupapoint.com/index.php?option=com_tracks&view=projectindividuals&p=2&Itemid=214
Kao ovo i svaki vozac ima cak svoju licnu kacigu, dobija se kad se uclani u ligu oni mu naprave, koliko sam shvatio kako to oni rade.

To je super ko zna da napravi!

Wed Dec 07, 2011 10:08 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Reply to topic    F1 Friends League Forum Index » Other All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum