F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Sezona 4 pravila
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 4 View previous topic
View next topic
Sezona 4 pravila
Author Message
Doctor

Post Reply with quote
misterx wrote:
ljudi a sta mislite da izbacimo KERS I DRS .....VOZNJA BI BILA MNOGO POSTENIJA I REALNIJA. MOD JE ODLICAN I BEZ TOGA , JA MISLIM DA GLASAMO O TOME??

Misteru tebi uvek nesto smeta?
na ovo sto si napisao ja nemam komentar....

Thu Dec 29, 2011 6:58 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
BRATE NE SMETA MENI NISTA SAMO MISLIM DA TREBA DA SE DOGOVARAMO OKO PRAVILA, A NE DA IH TI DONOSIS,, OK TI BOLJE VOZIS OD MENE, ALI TO TI NE DAJE ZA PRAVO DA SVE TI ODLUCUJES, STA I KAKO...JER AKO PRATIS F1 ONDA TREBA DA ZNAS DA JE SUMAHER BIO NAJBOLJI BIO JE TOLIKO DOMINANTAN DA SU SE ZBOG NJEGA MENJALA PRAVILA...JA JEDNOSTAVNO NE ZELIM DA TI BUDES DOMINANTAN NEGO DA SVI BUDEMO BLUZU..JER AKO SAMO TI POBEDJUJES PRAVO DA TI KAZEM I NIJE ZANIMLJIVO.JA SAM SIGURAN DA CE SE I OSTALI SLOZITI SAMNOM, SAMO NARAVNO NEKAD NESTO TREBA DA SE STAVI NA GLASANJE,,,SAD ZAMISLI JA VOZIM,,,DESNOM RUKOM MENJAM U VISU A LEVOM U NIZU BRZINU , PALIM DRS PRED KRIVINU MORAM DA GA UGASIM INACE CU IZGUBITI KONTROLU, A MORAM DA GA UGASIM RUCNO NA DRUGO DUGMR, JER NE GASI MI NA KOCNICU, A UZ SVE TO MORAM DA PRETISKAM I KERS...PA BRATE NISAM JA CAK NORIS...A NEMA POTREBE DA SE LJUTIS, SVAKO IMA PRAVA NA SVOJE MISLJENJE, NA KRAJU MI POSTAJE JASNO ZASTO NA OVOJ LIGI IMA TOLIKO MALO VOZACA,, BRATE PA NISI TI BERNIE EKLESTON Smile) ,
Thu Dec 29, 2011 7:26 pm View user's profile Send private message
Doctor

Post Reply with quote
misterx wrote:
BRATE NE SMETA MENI NISTA SAMO MISLIM DA TREBA DA SE DOGOVARAMO OKO PRAVILA, A NE DA IH TI DONOSIS,, OK TI BOLJE VOZIS OD MENE, ALI TO TI NE DAJE ZA PRAVO DA SVE TI ODLUCUJES, STA I KAKO...JER AKO PRATIS F1 ONDA TREBA DA ZNAS DA JE SUMAHER BIO NAJBOLJI BIO JE TOLIKO DOMINANTAN DA SU SE ZBOG NJEGA MENJALA PRAVILA...JA JEDNOSTAVNO NE ZELIM DA TI BUDES DOMINANTAN NEGO DA SVI BUDEMO BLUZU..JER AKO SAMO TI POBEDJUJES PRAVO DA TI KAZEM I NIJE ZANIMLJIVO.JA SAM SIGURAN DA CE SE I OSTALI SLOZITI SAMNOM, SAMO NARAVNO NEKAD NESTO TREBA DA SE STAVI NA GLASANJE,,,SAD ZAMISLI JA VOZIM,,,DESNOM RUKOM MENJAM U VISU A LEVOM U NIZU BRZINU , PALIM DRS PRED KRIVINU MORAM DA GA UGASIM INACE CU IZGUBITI KONTROLU, A MORAM DA GA UGASIM RUCNO NA DRUGO DUGMR, JER NE GASI MI NA KOCNICU, A UZ SVE TO MORAM DA PRETISKAM I KERS...PA BRATE NISAM JA CAK NORIS...A NEMA POTREBE DA SE LJUTIS, SVAKO IMA PRAVA NA SVOJE MISLJENJE, NA KRAJU MI POSTAJE JASNO ZASTO NA OVOJ LIGI IMA TOLIKO MALO VOZACA,, BRATE PA NISI TI BERNIE EKLESTON Smile) ,

misteru caps lock si "zaboravio" da iskljucis a na ovo sve sto si napisao ja nemam komentar nikakav .... Molio bih te da me neprozivas nije fer ni korektno.Izmedju ostalog imas marcosa 84 i Raica pa se njima zali oni vode ovu ligu a ne ja ukoliko to nisi primetio....

Thu Dec 29, 2011 7:31 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
ma brate ne prozivam te, nije mi to namera,, zasto se svi ljute ovde????zar ne moze nikakav dogovor u vezi igre, ili samo cista diktatura.......
Thu Dec 29, 2011 7:34 pm View user's profile Send private message
Iceman

Post Reply with quote
meni je svejedno..kako odlucite ja cu se sloziti meni je svejedno !

Thu Dec 29, 2011 7:40 pm View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Doctor

Post Reply with quote
misterx wrote:
ma brate ne prozivam te, nije mi to namera,, zasto se svi ljute ovde????zar ne moze nikakav dogovor u vezi igre, ili samo cista diktatura.......

misteru prozivas me i to debelo... svako ko procita sta si trucao ovde to ce da vidi! ja sam svakome pomogao koliko sam god mogao pa cak i tebi mnogo puta a ti pricas o nekim glupostima (bez uvrede nije mi zelja da te vredjam)
a o kakvoj ti dominaciji pricas ja stvarno neznam .... naravno je da ti nemozes da se poredis samnom kao "vozac" posto je iskustvo na mojoj strani ali ja se trudim da pomognem svima ,kakva crna dominacija pa na netu ima ljudi koji me jedu za dorucak....
a ti ako mislis da se ja izjednacim sa tobom u online voznji nije problem, uzecu default set up i odbacicu sve pomoci cak i auto clutch ,necu paliti kers i drs pa izvoli ako zelis da dokazes nesto mozes to na stazi bez problema
i stvarno te iskreno molim procitaj sve prvo pre nego sto stavis ovde , da bude bez prozivke i korektno sa tvoje strane

Doca

Thu Dec 29, 2011 7:48 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
ok...bicu bolji od tebe,,,samo polako Wink a za drs i kers i dalje kazem da treba da glasamo, pa da vidimo ko je za a ko nije? imopet kazem,, ne prozivam te i nisam te prozivao i nisam trucao nego sam pisao Smile poz
Thu Dec 29, 2011 7:52 pm View user's profile Send private message
El Maestro

Post Reply with quote
misterx wrote:

Treba cvrsta ruka, jer ako bude demokratija necemo moci da se dogovrimo, svadjacemo se... Sam kazes da je Doktor bolji od tebe, pa onda on, Raic i Markos bi trebali da odluce o svemu, pa kome se svidja nek vozi, kome ne, ima na hiljade liga, pa ce naci neku koja mu odgovara.

Fri Dec 30, 2011 1:02 am View user's profile Send private message MSN Messenger
Paprika

Post Reply with quote
Evo i ja da se oglasim...
Prvo, ako liga i ljudi koji je voze ne valjaju, kako mislis da je stigla do trece sezone?
Dalje, sto se tice svih pomagala u voznji, koje ti je zadovoljstvo da racunar prakticno vozi umesto tebe, i da si pritom dosta sporiji nego sto bi ustvari mogao da budes, samo kad bi probao?
Ja sam ovde medju najsporijim vozacima, ali gasim sve pomoci iz jednog jednostavnog razloga - tako mi je daleko zabavnije.
Jeste, vozio sam ja kao mladji Microprose-ov F1GP (da, to je direktni prethodnik cuvenom GP4) gde sam kocio na f1 (brake assist) i trke pobedjivao tako sto ukljucim neunistivost pa skucam protivnika... ali sam tad jos bio glupi klinac... (sad vise nisam klinac, za ono glup ne garantujem Razz ).

Ono sto hocu da kazem je da mislim da je pogresno sto ti je zgodnije da ligu/auto prilagodis sebi umesto da samo malo prilagodis sebe i svoje navike. Pa tebi prvom ce zabavnije da bude. I bices brzi.
Ovako sa silnim pomocima ni 100 setupa ti ne moze pomoci.

I za kraj (jbg, pukla me nostalgija Very Happy ):

Sad definitivno odo' da spavam. :]

Fri Dec 30, 2011 2:15 am View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
U pocetku je uvek bilo glasanje i dogovor. Ali to nije urodilo plodom jer ima 100 ljudi 100 cudi.

Sve odluke sto se donesu realizuju se da budu zlatna sredina.
Hocemo da napravimo profesionalnu ligu koja ce biti najslicnija F1.

DRS je dobar u pravoj formuli ali ovde bolid gubi 50% stabilnosti kad se koristi sto ce dovesti do mnogobronih udesa koje zelimo da smanjimo a ne da ih povecamo.

Ne odlucuje Doca o svemu,pre tih odluka smo sve isprobali,testirali i doneli odluku. mod je testiran 2 dana pre nego sto je link objavljen,doca i ja smo visili non stop na posebnom serveru,probali smo pune bolide i usaglasili se da mogu ici puni bolidi za celi trku).

Nemojte pokusavati varati sa gorivom jer statistika belezi sve,ako se na njoj vidi da ste startovali sa mnogo manje goriva i dosipali u pit stopu kazna ce biti na svaki dosipan krug + 1 lap na konacnom poretku.

Ako zelis da budes brz sto manje pomoci koristis to si brzi,samo moras prilagiditi sopstveni stil voznje modu.

Jedino za sta se ne slazem to je da DMG bude veci od 20% jer puno ostecuje bolid.

Last edited by raic on Fri Dec 30, 2011 7:26 pm; edited 1 time in total
Fri Dec 30, 2011 7:22 am View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Slazem se sa MAestrom, PAprikom i RAicem.Nemam sta da dodam.

Fri Dec 30, 2011 8:51 am View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
ok,. nisam reko da mi ljudi ne valjaju, cak mislim i da je doca dobar lik jer mi je uvek odgovorio sta sam ga pitao..sto se moje voznje tice ona nije slaba nego je slabija nego sto ja mislim da bi trebala da bude, a i tek vozim ovo dva meseca nema ni toliko..i necu vise nista da pitam, kako resite tako ce biti. sto bi rekli ,, MOZE A I NE MORA BIT Wink) . jedva cekam da pocnem da vas derem. poz drugari Smile doco tebi izvinjenje ako sam bio nepristojan ponekad Smile
Fri Dec 30, 2011 1:28 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
misterx wrote:
ok,. nisam reko da mi ljudi ne valjaju, cak mislim i da je doca dobar lik jer mi je uvek odgovorio sta sam ga pitao..sto se moje voznje tice ona nije slaba nego je slabija nego sto ja mislim da bi trebala da bude, a i tek vozim ovo dva meseca nema ni toliko..i necu vise nista da pitam, kako resite tako ce biti. sto bi rekli ,, MOZE A I NE MORA BIT Wink) . jedva cekam da pocnem da vas derem. poz drugari Smile doco tebi izvinjenje ako sam bio nepristojan ponekad Smile

nemogu a da ne pohvalim ove reci,svaka cast Smile

nista mi lose ne zelimo nikom,nekom neke stvari ne odgovaraju ali se trudimo da bar delimicno udovoljimo svima i da ne napravimo iste greske 2x

bice ova 3 sezona odlicna Smile

Fri Dec 30, 2011 7:20 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Kao sto vec rekose neki iskusniji clanovi, neko mora da donosi odluke...verujte, mnogo bih vise voleo da nisam jedan od tih, ali kao jedan od osnivaca lige moram da budem.
Najvise bih voleo kad bi svim bili u istoj poziciji (da svi vozimo na volanima, da imamo svi dobre setape i tako dalje...), ali to jednostavno nije moguce isto kao sto u pravoj F1 nemaju svi vozaci iste bolide!
Trenutno Doca i Raic malo vise odlucuju od mene zbog toga sto ne mogu valjano da probam novi mod (posto mi je volan u CG), i za sada sam veoma zadovoljan njihovim radom, a mislim i da su svi ostali.

Mon Jan 02, 2012 8:12 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
sky

Post Reply with quote
Voleo bih da pitam par stvari oko ovih pomoci

Da se odmah razumemo ja NE koristim pomoci osim tc low... ali mi je ipak ovo cudno

Braking help: MED Mislim da je ovo kranje nepotrebno jel ovo unistava osecaj za voznju i koci ti bolid 200 metara pre nego sto bi iko kocio...

Anti-lock brakes: HIGH Ako je stabilty on on sam vuce i ABS da se pali jel? (probajte u rfactoru ako ne verujete) A kada je ABS na low i Stabilty na low sam rfactor prebacuje ABS na HIGH iz nekog razloga Smile

Znaci odmah da se razumemo ja ne insistiram da se bilo sta menja oko pravila i tome slicno pre svega zato sto sam nov ovde ...Napisem sta mislim i tome i kapiram da je to OKET(sto bi rekao smrda iz Posetilaca)

Niko me ne namecem nista jel znam da nemamo iste volane i mogucnosti ...

I da, Kojim danom se vozi ovo cudo ? Jel poznata neka satnica ?

Cheers
Sun Jan 08, 2012 12:20 am View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 4 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum