F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 11: GP Italy
Goto page Previous  1, 2, 3

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 2 View previous topic
View next topic
Race 11: GP Italy
Author Message
El Maestro

Post Reply with quote
Meloman wrote:
Kompjuter nije ponistio krug znaci krug je validan

Meni je prosle sezone u Koreji ponusten krug, i kaznu sam popio, jer sam iseko stazu. Mislim da bi trebao Melu ostati krug.

Wed Nov 09, 2011 4:25 pm View user's profile Send private message MSN Messenger
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Meloman wrote:
Samo nije fer da me neko optuzuje za nesto sto nisam uradio...

http://www.youtube.com/watch?v=kaHMNBdPPrk&feature=youtu.be

evo,ako sam pogresio izjasnite se i vraticu ti brzi krug

Wed Nov 09, 2011 9:03 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Gleda se sta je zapisano, meni stoji krug da nije ponisten, bag je u modu i nisam nista dobio za secenje.Postoji video na netu da je Turcin iz Reprenzetacije zgazio liniju ali niko to nije video i dali su im poen i posle je to obkav;jeno ali nikom nista igrali su u finalu.Vidim znaci ti mnogo taj jedan bod...
Inace ako ste primetili bio sam dosta korektan prema svima,Legendi sam popustao a mogao sam da ga profjem jedno 100 puta na kasnom kocenju ali nisam jer nisam hteo kontakt, isti slucaj sa tobom Raicu menjas pravac 3 puta ootisao si desno da me zatvoris pa posle levo i mogao sam na kasno kocenje i da te cvrknem ali nisam bio sam fer i ja dobio udarac od pozadi.Sledecu trku hvatam kasno kocenje i ako se sudarim sudarim se jer me vise boli ku''c najkorektniji sam ovde a mene zajebavate najvise,nikog ove sezzone nisam presao na kasno kocenje a meni to radite prosla trka dal je markov kocio kasno ja sam otisao levo da ne bi bio sudar i on me je pretekao i to mi je za korektnost mogao sam desno da idem i da me cvrkne on i da dobije kaznu ja neko ostecenje,od Spanije cepam drugu filozofiju i videcemo ko ce zadnji da se smeje.

Wed Nov 09, 2011 10:13 pm View user's profile Send private message
Ross Brawn
Guest

Post Reply with quote
Meloman wrote:
Gleda se sta je zapisano, meni stoji krug da nije ponisten, bag je u modu i nisam nista dobio za secenje.Postoji video na netu da je Turcin iz Reprenzetacije zgazio liniju ali niko to nije video.....

druze ovdje se sve vidi ...
Wed Nov 09, 2011 10:22 pm
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Meloman wrote:
Gleda se sta je zapisano, meni stoji krug da nije ponisten, bag je u modu i nisam nista dobio za secenje.Postoji video na netu da je Turcin iz Reprenzetacije zgazio liniju ali niko to nije video i dali su im poen i posle je to obkav;jeno ali nikom nista igrali su u finalu.Vidim znaci ti mnogo taj jedan bod...
Inace ako ste primetili bio sam dosta korektan prema svima,Legendi sam popustao a mogao sam da ga profjem jedno 100 puta na kasnom kocenju ali nisam jer nisam hteo kontakt, isti slucaj sa tobom Raicu menjas pravac 3 puta ootisao si desno da me zatvoris pa posle levo i mogao sam na kasno kocenje i da te cvrknem ali nisam bio sam fer i ja dobio udarac od pozadi.Sledecu trku hvatam kasno kocenje i ako se sudarim sudarim se jer me vise boli ku''c najkorektniji sam ovde a mene zajebavate najvise,nikog ove sezzone nisam presao na kasno kocenje a meni to radite prosla trka dal je markov kocio kasno ja sam otisao levo da ne bi bio sudar i on me je pretekao i to mi je za korektnost mogao sam desno da idem i da me cvrkne on i da dobije kaznu ja neko ostecenje,od Spanije cepam drugu filozofiju i videcemo ko ce zadnji da se smeje.

pogresno si me shvatio,nije meni do boda,iovako ih imam previse,ovde se radi samo o fer pleju,sta da je neko u kvalifikacija isto tako isekao stazu i uzeo pol?

dobices najbrzi krug,nije problem,inace se secenje staze kaznjava sa 5 sec samo da se zna za ubuduce.

u balkan ligi lordu je oduzeta pobeda zbog preko minut zaostatka u odnosu na redovno vreme jer je svako dobijao 5 sec na bilo kakvo secenje staze a to se podrazumeva secenje sa vise od pola bolida vise nego sto je pasica

nemoj se ljutiti samo ti je to jedna skola koju smo svi mi jednom platili,pre toga si 2 kruga zaredom sekao istu tu sikanu da bi stigao Legendamena....i nista nisam rekao...

imas najbrzi krug i bod za njega

samo za ubuduce da znate da ide kazna za secenje

i ovako nas je malo tako da je prag tolerancije malo veci

a sto se tice promene voznje imas pohvale od mene,popravio si se puno i samo tako nastavi Smile

Wed Nov 09, 2011 10:27 pm View user's profile Send private message
Paprika

Post Reply with quote
au bre oko cega se vi raspravljate :]

Thu Nov 10, 2011 12:30 am View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Bruka.
Thu Nov 10, 2011 10:55 am View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Paprika

Post Reply with quote
Mada moram i ja da primetim da se Melo dosta disciplinovao sto se tice direktnih okrsaja. Svaka cast!

Thu Nov 10, 2011 3:43 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 2 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum