F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 18:GP Abu Dhabi
Goto page Previous  1, 2, 3, 4

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 1 View previous topic
View next topic
Race 18:GP Abu Dhabi
Author Message
Palac

Post čestitke ! Reply with quote
cong to winner ... !
ja sam ispo ... slupo se... propala taktika... ascari me pobjedio - čestitke !
Mon Aug 08, 2011 10:14 pm View user's profile Send private message
Nemanja Kovacevic

Post Reply with quote
sorry sto se nisam pojavio na trci, odjurio sam sa drugarima, a nisam bio pri kompu da vam se javim sorry Sad
Mon Aug 08, 2011 10:16 pm View user's profile Send private message MSN Messenger
raic
Site Admin

Post Reply with quote
JUUUUUUUUHHUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!

Momci nemate pojma koliko sam srecan Smile)))

Zao mi je sto Lord nije bio u mogucnosti da vozi jer bi on osvojio titulu Sampiona jer je i zasluzio,najbrzi je ima 8 pobeda i definitivno titula treba da ide njemu,ja sam samo imao srecu da ucestvujem na svim trkama i solidno sam vozio dok su drugi gresili,ima ovde jako dobrih i brzih vozaca!!!!

Zelim svima da se zahvalim na cestitkama i druzenju,ucestvovanju na trkama,polako nam se siri liga i dobija na jacini!!!!!!

p.s Paprika druze aj molim te napravi video ove trke,zasluzila je,bilo je jako puno borbi i neizvesno do samoga kraja!!!!!

Zasluzuje da se najde na youtube-u!!!!

Cestitke novom clanu i na prvoj pobedi AXEVIBO,nice driving mate,excelent,congratc for Victory!!!!
Mon Aug 08, 2011 10:30 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Cestitke i Meklarenu na konstruktorskoj tituli!!!

Mon Aug 08, 2011 10:33 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
El Maestro

Post Reply with quote
Da upozorim sve, prekoracenje brzine u boksu vam donosi stop & go kaznu, zato pazite.

Mon Aug 08, 2011 11:36 pm View user's profile Send private message MSN Messenger
Bojan

Post Reply with quote
Samo me zanima otkud novi vozac u Ferariju, ja kad sam dosao mogao sam birati izmedju Fors Indije i Lotusa, nije u tome problem, nego u tome sto nisam mogao imati kolegu.
Tue Aug 09, 2011 9:20 am View user's profile Send private message MSN Messenger
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Bojan wrote:
Samo me zanima otkud novi vozac u Ferariju, ja kad sam dosao mogao sam birati izmedju Fors Indije i Lotusa, nije u tome problem, nego u tome sto nisam mogao imati kolegu.

I ja sam to pitao! Trebalo je da se kaze liku da uzme neki drugi bolid, ali sta je tu je sad. Ja sam mu poslao poruku i objasnio da je Ferari kompletan.

Tue Aug 09, 2011 11:36 am View user's profile Send private message Visit poster's website
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 1 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum