F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Season 6 mod
Goto page Previous  1, 2

Reply to topic    F1 Friends League Forum Index » Download Mods View previous topic
View next topic
Season 6 mod
Author Message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
raic wrote:
misterx wrote:
jovans04 wrote:
Sinoć smo Raić i ja čačkali ali dzaba, imam isti problem kao Mister x...moraćemo ponovo instalirati sve...
mene samo jedna stvar pogadja...kad se ja zalim niko se ne obazire..zar mora jos neko da se zali da bi se intervenisalo....mod sam probao da instaliram jedno 30 puta...i svaki put ispada...mislim da nemam resenja

a gde si na skype da ti resim to????

uzgred i shali je proradio kers hehehe
i platiju sam danas namestio mod ti onda mister imas neki bag na sistemu
probacemo sutra opet
ja sam danas oborio sistem,,,tako da nema ni jednog baga na sistemu

Wed Sep 18, 2013 10:04 pm View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Probao sam race mode. Ne radi mi DRS, a na test modu, radi. Dalje, kada startujem trku, imam jedan poveci prozor koji mi zauzima pola ekrana na kome se nalazi svih 24 vozaca. Kako to da sredim?
Sat Sep 28, 2013 11:52 am View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Bavariesch Mann [SRB] wrote:
Probao sam race mode. Ne radi mi DRS, a na test modu, radi. Dalje, kada startujem trku, imam jedan poveci prozor koji mi zauzima pola ekrana na kome se nalazi svih 24 vozaca. Kako to da sredim?

DRS na trci radi nakon drugog kruga, i to kad si ispod sekunde od vozaca ispred.
Sto se tice dzidza-midza na ekranu, kad izadjes na stazu stisnes alt+space, pa enter na prvo...i tu biras koje ces da ti prikazuje (na enter palis-gasis) a misem ih pomeras (kad su obelezeni).

Sat Sep 28, 2013 12:04 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:

DRS na trci radi nakon drugog kruga, i to kad si ispod sekunde od vozaca ispred.
Sto se tice dzidza-midza na ekranu, kad izadjes na stazu stisnes alt+space, pa enter na prvo...i tu biras koje ces da ti prikazuje (na enter palis-gasis) a misem ih pomeras (kad su obelezeni).

Hvala puno. Very Happy
Sat Sep 28, 2013 12:06 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:

Hvala puno. Very Happy

A, da li mogu ta sranja nekako da se obrisu?
Sat Sep 28, 2013 12:14 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Samo ih na enter pogasis, sve sto ti smeta i ne treba. Imas show-hide za sve vidzete.

Sat Sep 28, 2013 12:29 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:
Samo ih na enter pogasis, sve sto ti smeta i ne treba. Imas show-hide za sve vidzete.

Hvala, uspeo sam. Very Happy
Sat Sep 28, 2013 1:14 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Reply to topic    F1 Friends League Forum Index » Download Mods All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum