F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 13: GP Belgium
Goto page Previous  1, 2

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 4 View previous topic
View next topic
Race 13: GP Belgium
Author Message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Ja se izvinjavam MisterX, pokusao sam da te ibegnem ali nisam uspeo Sad
Posle sam te i sacekao da krenes, a onda sam video da ne mozes da skreces. Bas mi je krivo.
Ja cu videti da li cu voziti u nastavku sezone, jer mi bas mnogo baguje i secka, posebno na startu (ali i uvek kad je ispred mene bolid). Cak sam i spustio sva podesavanja na najnize, i zbog toga gubio oko pola sekunde po krugu (bas sam testirao juce).

Sun Nov 25, 2012 8:25 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:
Ja se izvinjavam MisterX, pokusao sam da te ibegnem ali nisam uspeo Sad
Posle sam te i sacekao da krenes, a onda sam video da ne mozes da skreces. Bas mi je krivo.
Ja cu videti da li cu voziti u nastavku sezone, jer mi bas mnogo baguje i secka, posebno na startu (ali i uvek kad je ispred mene bolid). Cak sam i spustio sva podesavanja na najnize, i zbog toga gubio oko pola sekunde po krugu (bas sam testirao juce).
ma nema veze... idemo dalje Smile
Sun Nov 25, 2012 8:28 pm View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
cekoski wrote:
da si isao sa leve strane da me prodes mozda bi i uspeo ali si ti odabrao pogresnu stranu sta da ti radim//// za malo si me sjebo izgurao si me u travu hihihihihhh ali pozdrav i lepo gledaj replae ne sa tvoje prespektive zasto se lepo vidi sta se desilo a u situacii sa ferarijem vidim da te tako od pozadi sto si ti udario u zid i u pravu si ali u nas slucaj niposto nisi pa pogledaj vise puta i priznaj da si sam pogresio... jer ima neke uglove na retrovizore koje ne hvataju bas sve lepo da vidis kad vozis a sve je deo sekunde ali ja to prihvatam kao borba i nije mi problem.... vazno je sto se druzimo pozdrav KONJURINO I NAUCI DA VOZIS AHAHAHHAHAHAAHAHA

Vas dvojica definitivno niste normalni. Moze li da prodje jedna trka a da se na neki nacin ne cuknete? Very Happy
Mon Nov 26, 2012 9:32 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
cekoski wrote:
gledo sam replaj misteru i ti pogledaj to lepo ne kako ti odgovara hteo si da se usujnas sa desne strane gde si se sam zaglavio i desilo se bas obrnuto ti si mene izguro u levo pogledaj molim te vise puta na usporenom i vidjetces pozdrav
pa jebem te nije ti to auto put pa da moram da te obilazim sa leve strane Smile)) hahah konju Smile
Mon Nov 26, 2012 10:57 pm View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
misterx wrote:
cekoski wrote:
gledo sam replaj misteru i ti pogledaj to lepo ne kako ti odgovara hteo si da se usujnas sa desne strane gde si se sam zaglavio i desilo se bas obrnuto ti si mene izguro u levo pogledaj molim te vise puta na usporenom i vidjetces pozdrav
pa jebem te nije ti to auto put pa da moram da te obilazim sa leve strane Smile)) hahah konju Smile

cak ni na autoputu ne moras obilaziti sa leve strane. Za bahate vozace, postoji i zaustavna traka. Very Happy
Mon Nov 26, 2012 11:22 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Da nije vas dvojice, ovde ne bi bilo ovoliko zanimljivo. Very Happy
Tue Nov 27, 2012 11:32 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 4 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum