F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 10: GP Europe
Goto page Previous  1, 2

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 4 View previous topic
View next topic
Race 10: GP Europe
Author Message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
raic wrote:
Ajmo redom.

Prvo bilo ko bude imao ping preko 100-150 nema pravo ucesca na trci da neki nebi imali problema u trci zbog laga.
Drugo za Mistera kad se sklanja bolidu iza tebe koji te obilazi za ceo kruig obavezno je skloniti se sa staze na bezbednom delu staze gde nemoze doci do incidenta,mister ti si usporio u sred krivine i nisi se skroz sklonio sa idealne putanje. Kazna je +5 mesta na kvalifikaciono vreme na sledecoj trci i neka ti ovo bude na nauk a ne na kritiku.
Trece za Goceta,Goce ja verujem da si popizdeo ali to nije razlog da posle namerno udaris mistera,malo sportsokg duha momci.
Kazna je +5 mesta na kvalifikaciono vreme nasledecoj trci zbog ne sportskog ponasanja.
Bavarac dobija +10 sec na zavrsno vreme zbog konstantnog sirenja putanje na pojedinim krivinama.

Ostali su bez kazne,ako neko jos ima neke zamerke neka ovde napise.
ok prihvatam kaznu i nemam primedbi
Sun Nov 04, 2012 8:20 pm View user's profile Send private message
Mario

Post Reply with quote
raic wrote:
Ajmo redom.

Prvo bilo ko bude imao ping preko 100-150 nema pravo ucesca na trci da neki nebi imali problema u trci zbog laga.
Drugo za Mistera kad se sklanja bolidu iza tebe koji te obilazi za ceo kruig obavezno je skloniti se sa staze na bezbednom delu staze gde nemoze doci do incidenta,mister ti si usporio u sred krivine i nisi se skroz sklonio sa idealne putanje. Kazna je +5 mesta na kvalifikaciono vreme na sledecoj trci i neka ti ovo bude na nauk a ne na kritiku.
Trece za Goceta,Goce ja verujem da si popizdeo ali to nije razlog da posle namerno udaris mistera,malo sportsokg duha momci.
Kazna je +5 mesta na kvalifikaciono vreme nasledecoj trci zbog ne sportskog ponasanja.
Bavarac dobija +10 sec na zavrsno vreme zbog konstantnog sirenja putanje na pojedinim krivinama.

smešno heheheh +10 sec na zavrsno vreme SUPER HEHEHEH znači na sledečoj mogu pola trke na par mestima da sječem i pridobivam ko ludi a na kraju 10 sekundi mi neče znači ništa kad če svako da zaostajo pola minute heheheheh!! a goran nije sjeko raic budi realniji ( svako sjecanje 10 sekundi a ne samo za jedan krug - koliko sjecanja toliko sekundi bar ja mislim da se to tako radi!!!!!
Sun Nov 04, 2012 8:20 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Mario wrote:
raic wrote:
Ajmo redom.

smešno heheheh +10 sec na zavrsno vreme SUPER HEHEHEH znači na sledečoj mogu pola trke na par mestima da sječem i pridobivam ko ludi a na kraju 10 sekundi mi neče znači ništa kad če svako da zaostajo pola minute heheheheh!! a goran nije sjeko raic budi realniji ( svako sjecanje 10 sekundi a ne samo za jedan krug - koliko sjecanja toliko sekundi bar ja mislim da se to tako radi!!!!!

Mario nije smesno,gledao sam snimak i sa tim sirenjem nije dobijao nista,a bavarac je vozio pola trke ispred tebe i sirio putanju na pojedinim krivinama tako da mu nisi mogao prici. Nemogu da kaznim Gorana kad nije non stop sekao,3-4 puta je udario u zid sto ga je izbacilo van staze. Nikog ne branim a mozes pogledati replej pa ako ja gresim ti me ispravi. Goran je imao i lag koji je uzrok njegovog odustajanja tako da mu je to dovoljna kazna.

Last edited by raic on Sun Nov 04, 2012 8:37 pm; edited 1 time in total
Sun Nov 04, 2012 8:29 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote

Posle kazni jedina promena na gridu je:
5. stankoslo
6. Bavariesch man

Sun Nov 04, 2012 8:31 pm View user's profile Send private message
Mario

Post Reply with quote
raic wrote:
Mario wrote:
raic wrote:
Ajmo redom.

Mario nije smesno,gledao sam snimak i sa tim sirenjem nije dobijao nista,a bavarac je vozio pola trke ispred tebe i sirio putanju na pojedinim krivinama tako da mu nisi mogao prici. Nemogu da kaznim Gorana kad nije non stop sekao,3-4 puta je udario u zid sto ga je izbacilo van staze. Nikog ne branim a mozes pogledati replej pa ako ja gresim ti me ispravi. Goran je imao i lag koji je uzrok njegovog odustajanja tako da mu je to dovoljna kazna.

Nema veze raic i kad bi prišao i prestigao desilo bi se da bi se sjebali oboje jer bi on odma preticao čim bi stigao heheheh ja ni nisam prilazio nego samo osmatrao i bavarca i gorana ali izgleda da se isplati tako vozit i to im daješ do znanja i onda je badava tu da se kaže druženje i kolegialnost ili šta več želite!!!! kad čim neko dodje iza nekoga odma prva krivina iako se neda prestič on prestiče a čuvat ga treba onaj ispred što se danas dvaput desilo ovde meni ali np - završila se pa če se još koja!!!!! nadam se
Sun Nov 04, 2012 9:05 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Kad se ovde ne bi prestizalo na silu(ne odnosi se ni na koga, vec generalno gledano), da neko moze da vozi iza nekoga 5 krugova na sekundu a da ne proba da ga prodje na silu to je po meni prava voznja, jer nije fazon uletis u nekoga i prodjes ga neko da gradis priliku i cim dodje neka greska eto prilike.
Ja i nisam bas nesto zadovoljan, jer sam znao kakav sam setup pravio,da nije za trku vec za kvale, veliki under i oversteer zbog ostecenja i bolid je bezao bas sam radio rukama da ostanem na stazi, sve u svemu ok je
Zar ne bismo trebali da vozimo Hokenhajm umesto Nirburgringa?Zato sto se te staze smenjuju

Sun Nov 04, 2012 9:32 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Melo ;P wrote:
Kad se ovde ne bi prestizalo na silu(ne odnosi se ni na koga, vec generalno gledano), da neko moze da vozi iza nekoga 5 krugova na sekundu a da ne proba da ga prodje na silu to je po meni prava voznja, jer nije fazon uletis u nekoga i prodjes ga neko da gradis priliku i cim dodje neka greska eto prilike.
Ja i nisam bas nesto zadovoljan, jer sam znao kakav sam setup pravio,da nije za trku vec za kvale, veliki under i oversteer zbog ostecenja i bolid je bezao bas sam radio rukama da ostanem na stazi, sve u svemu ok je
Zar ne bismo trebali da vozimo Hokenhajm umesto Nirburgringa?Zato sto se te staze smenjuju

trebalo bi ali ni na jednom track packu nema hokenhajm vec samo nirburg ring

ja nisam trazio stazu na netu a ova vec ima na modu tako da bi mogli ovu voziti,ako hocete bas honekhajm onda recite i moracete cekati do sutra uvece kad dodjem kuci da je probam skinuti pa da otvorim server sa njom

Sun Nov 04, 2012 9:34 pm View user's profile Send private message
Mario

Post Reply with quote
raic wrote:
Melo ;P wrote:

trebalo bi ali ni na jednom track packu nema hokenhajm vec samo nirburg ring

ja nisam trazio stazu na netu a ova vec ima na modu tako da bi mogli ovu voziti,ako hocete bas honekhajm onda recite i moracete cekati do sutra uvece kad dodjem kuci da je probam skinuti pa da otvorim server sa njom

hm jedva sam stankoslo sredio stazu za ovu trku i sledeču sad čete da menjate a neznam dal ču preko tjedna da
mu ponovo sredjivam!!
setite se več jednom koje staze čete vozit -- mislim najbolje da počnemo iz rfactora ( toban ili mils pa niko neče imat problema )
Sun Nov 04, 2012 10:00 pm View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Mario, dobio sam krug kazne druze. Very Happy Nemam zamerki inace na odluku. E sad sto se pinga tice, ja tu ne mogu nista da uradim.
Mon Nov 05, 2012 2:57 am View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
cekoski wrote:
ja se izvinjavam sto sam popizdeo na trci ali toliki debil nisam video..... sjebao mi ne samo 2 mesto vec i bolid ja sam morao ili da idem jos jednom u pitu na poravku bolida sto bih izgubio ne samo 2 mesto koje sam gradio citavu sedmicu!!!!!!!!!!! i on stane i ceka me kojoj je svrhi sad ceka da me propusti kad mi sjebao bolid covece..... sjebao mi celu trku ja neznam kako da lakse objasnim da bih bio shvacen u potpunosti
nije fazon da neko ide na posao i nemoze da vozi i to je kao opravdajne ja mislim da nije to za opravdati jer vozimo svi vise godina sve ove staze znamo pravila a neko se pravi lud.... i ja radim i ja imam obaveze ali ako ocu biti konkurentan moram voziti preko nedejle da naucim stazu i setap slozim to mora svako jer se ovo desi
on nepoznaje dobro stazu zasto pitam se a recite miiiii
ako poznaje stazu i malo i vezba u njoj onda nebi onde kocio da me propusti kako on kaze
propustio bi me ili posle tog zavoja ili pre ili kako radi nebojsa pomeri se skroz sa staze
ja to hocu reci ako nemozes da dodes da vozis oko cele nedejle onda skloni se trebas znati da nemozes biti konkurentan na tu stazu I VEZE NEMA MISIRU TO SA TVOJIM CATOM STO SI ODKRIO REKO SAM TI DA SVI ZNAMO DA POSTOI VARAJNE ALI NISI DOKAZAO KO VARA A VARAO JE NEKO SIGURNO TI NISI REKO O KOME SI SUMLJAO!!!!!!!!!! ZATO SI I POKRENUO TU TEMU I NISTA NISI DOKAZAO{NAJBITNIJE KO VARA PO MENI NISI DOKAZAO}TAKO DA TI NISTA TO NE VREDI kako da ti jos vise to pojasnim neznam>>>> ne radi se da te neko mrzi svasta lupetas
dobro covece....prvo ti mene ne bi nikada ni obisao za krug da ja nisam imao toliko pehova na trci.ja sam bre pre toga bio 2 puta u pit. stazu sam poznavao i to sto pricas nema veze, mozda sam pogresio sto te nisam propustio na nekom drugom mestu ali, to opet nije razlog da mi kazes da sam debil.

Last edited by misterx on Mon Nov 05, 2012 6:19 pm; edited 2 times in total
Mon Nov 05, 2012 10:32 am View user's profile Send private message
Bavariesch Mann [SRB]

Post Reply with quote
Goce vs Mister X.

Kvote 3,5 2,5

Ako takmicar pobedi odlukom sudije racuna se kvota 1.

Svoje opklade mozete napisati do pocetka sledece trke.

Sudije su administratori sajta.
Mon Nov 05, 2012 3:11 pm View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 4 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum