F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 12: GP Hungary
Goto page Previous  1, 2, 3, 4

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 3 View previous topic
View next topic
Race 12: GP Hungary
Author Message
Mario

Post Reply with quote
Nebojša - kad voziš moraš znat kde si i ko i kako ti prilazi zato gledaj i retrovizore koje imaš a možeš si podesit i dugme da pogledaš iza sebe!!!!To jest ne tada kad je neko tačno iza tebe nego na kojoj dužoj ravnini da vidiš koliko je ko iza!!!Plava zastava se ne pojavi kad je neko baš iza tebe nego mnogo prije!!! tako da gledaj šta se dešava oko tebe!!!!
Zbog takvih gluposti ljudi odlaze iz lige i pokušavaju u drugim ligama ( zato što manje takvih gluposti i što više uživancije )

Prvi put aj desi se ali po drugi put ja to smatram da je namerno JBG!!!!!!

Pogledaj si repley kako je Goran propustio prolaz !!!!
Mon Apr 16, 2012 8:31 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Ja sam par poslednjih krugova vozao mnogo sporije jer sam imao veliku prednost, i propustio i Legendu i Platyja...ali ne znam da li bi bio Platy ispred mene da mu se nije desio bag, nisam obratio paznju na vremena...ali nije mi ni vazno 2 boda manje ili vise, jedino za ekipnu borbu.

Mon Apr 16, 2012 10:49 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Pretpostavljam da je bag servera za taj jedan krug sto je ukrao Platy-u bilo Melovo ulazenje na server u toku warm-up a. Zakljucacu i to da skroz otklonim ovakve i slicne probleme.

Posto se vecina izjasnila oko poretka objavio bi konacan poredak i nadam se da ce svima biti u redu:

1. Raic
2. Mario
3. Marcos84
4. Platy
5. Melo
6. Doctor
7. LegendaMan
8. Goran-Kimi
9. Nebojsa
10. MisterX

Tue Apr 17, 2012 8:00 am View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Mene je sever zajebao u Spaniji i nisam bobio ni jedan bod.Sledece ja jesam usao u warm upu ali vi ste pustili kvalifikacije 10,15 min ranije tako da je problem u tome sto ste vi pustili kvalifikacije ranije!U Spaniji sam ja dvaput odradio kaznu i drugi put kad sam odradjivao i odradim je ja sam dobio DQ.Tako da vec kad delite bodove dajte i meni neki bod za Spaniju.
Ja sam znao da cim sam imao najbolju poziciju u sezoni na trci ne moze biti nesto dobro...

Tue Apr 17, 2012 1:17 pm View user's profile Send private message
Mario

Post Reply with quote
Pa kolko sam ja pogledao dobio si jedan bod jer si završio na 10 mjestu!!! Trebao bi dobiti 2 jer je goran pisan na 9 mestu koji nije regularan jer je napravio samo 12 krugova to znači da ti pripada još jedan bod ali to mora admin popravit..
Zaostao si 2 kruga al ti nije ukraden krug od servera kao ovde platyu..
Tue Apr 17, 2012 2:51 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Meni nije ukraden krug, ali sam dobio DQ nakon odradjene kazne.Mada menio je iskreno sve jedno, nek' se samo vozi.Onaj mod(SuperLeague) mi vise lezi tako da cemo videti tamo kako ce se odvijati situacija Smile

Tue Apr 17, 2012 3:46 pm View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
bice bodova melo i za tebe Very Happy nemas brige

Tue Apr 17, 2012 9:23 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 3 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum