F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 11: GP Germany
Goto page Previous  1, 2, 3

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 3 View previous topic
View next topic
Race 11: GP Germany
Author Message
Doctor

Post Reply with quote
ljudi no nervose
slazem se da netreba biti rest ali kada 1000 chat slovaa ispada ja jednostavno nemogu voziti 30 lapa
raica sam ne namerno udario u 1 startu (gledajuci graktanje chata) izvinjavam se raicu
Mislim da bi se trebalo pridrzavati pravila pogotovo -No chat- u race i qual

-Pregled 1-og starta trke-

u prvom startu trke se desilo sledece:
Nebojsa prevremeno krece i zabija se u Legendu ,samim time Legendu pomera sa starta i dobija kaznu za prerani start
Nebojsa istog trenutka izlazi i pocinje da chatuje za restart Legenda startuje , vidi da je kaznjen i automatski izlazi misleci da je neki bag . pridruzuje se chatanju sa Nebojsom za restart
postoji snimak situacije imate ga svi.
Zao mi je sto je sve tako ali nemoze se za svakakve greske (ljudskog faktora) pripajati nekom "bagu" Mora se paziti
po meni Legenda je bio zrtva Nebojsa malo nepazljiv Sad ostalima malo poljuljana koncetracija
Misteru cenim te kao coveka i dobar si drug ali vredjanje nevodi nikuda pogotovo na javnom chatu sa onako krupnm uvredama
Ljudi budite na 1 mestu Ljudi pa sve ostalo (zao mi je ako si se iznervirao zbog plasmana Sad evo ja ti daajem moje poene MOLIM ADMINE DA DAJU MOJE BODOVE MISTERU ) nije nista u bodovima oni su tu da pruze takmicarski duh Smile --(baar po meni )
jbg nezgode se desavaju i svima nama se desilo nesto pa opet cuti otresi prasinu nasmej se i teraj dalje
aj ziveli drugari budite mi slozni lepi i veseli
S'postovanjem
Doca

Sun Apr 08, 2012 10:08 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post pozz Reply with quote
ma u pravu si ti doktore, ali nije sve u bodovima....jednostavno posle tog restarta sam izgubio koncentraciju i nisam bio u stanju da vozim...bio sam treci i odjednom sve ponovo... a i rekao sam odma cim je restartovao raic da sam video u retrovizoru da je nebojsa posao prerano i zabio se u goceta....a sto se tice vredjanja sto sam rekao nebojsi to ne povlacim...decko me ionako non stop provocira bez razloga, kaze tako svi misle o meni...pa me decko ne voli od pocetka njegov problem, samo od sad mu necu cutati i tolerisati nego cu mu uzvacati uvredama.!!!
Sun Apr 08, 2012 11:02 pm View user's profile Send private message
Mario

Post Reply with quote
Doctor wrote:
ljudi no nervose
slazem se da netreba biti rest ali kada 1000 chat slovaa ispada ja jednostavno nemogu voziti 30 lapa
raica sam ne namerno udario u 1 startu (gledajuci graktanje chata) izvinjavam se raicu

Nebojsa prevremeno krece i zabija se u Legendu ,samim time Legendu pomera sa starta i dobija kaznu za prerani start
Nebojsa istog trenutka izlazi i pocinje da chatuje za restart Legenda startuje , vidi da je kaznjen i automatski izlazi misleci da je neki bag . pridruzuje se chatanju sa Nebojsom za restart
Zao mi je sto je sve tako ali nemoze se za svakakve greske (ljudskog faktora) pripajati nekom "bagu" Mora se paziti
po meni Legenda je bio zrtva Nebojsa malo nepazljiv Sad ostalima malo poljuljana koncetracija
Misteru cenim te kao coveka i dobar si drug ali vredjanje nevodi nikuda pogotovo na javnom chatu sa onako krupnm uvredama
Ljudi budite na 1 mestu Ljudi pa sve ostalo (zao mi je ako si se iznervirao zbog plasmana Sad evo ja ti daajem moje poene MOLIM ADMINE DA DAJU MOJE BODOVE MISTERU ) nije nista u bodovima oni su tu da pruze takmicarski duh Smile --(baar po meni )
jbg nezgode se desavaju i svima nama se desilo nesto pa opet cuti otresi prasinu nasmej se i teraj dalje
S'postovanjem
Doca

Eto pridružujem se doctorovom mišljenju!!!Više što čemo se upoznat u vožnji pojedinca bolje čemo se pazit!!!
Mon Apr 09, 2012 11:18 am View user's profile Send private message
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Doctor wrote:
ljudi no nervose

S'postovanjem
Doca

bravo doco,slazem se

Mon Apr 09, 2012 7:09 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Doco, ubaci statistiku kad stignes!

Wed Apr 11, 2012 9:12 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Nebojsa

Post Re: pozz Reply with quote
misterx wrote:
ma u pravu si ti doktore, ali nije sve u bodovima....jednostavno posle tog restarta sam izgubio koncentraciju i nisam bio u stanju da vozim...bio sam treci i odjednom sve ponovo... a i rekao sam odma cim je restartovao raic da sam video u retrovizoru da je nebojsa posao prerano i zabio se u goceta....a sto se tice vredjanja sto sam rekao nebojsi to ne povlacim...decko me ionako non stop provocira bez razloga, kaze tako svi misle o meni...pa me decko ne voli od pocetka njegov problem, samo od sad mu necu cutati i tolerisati nego cu mu uzvacati uvredama.!!!

ahahhahahahaah misteru samo cu ti reci za onolike uvrede da je sve U REDU jednostavno si nisko pao .....

Izvinjavam se legendi na neugodnosti toliko Wink misteru ziveo i jos gore vozio al od ovoga gore ne moze Wink
Fri Apr 13, 2012 4:26 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post zzzz Reply with quote
nebojsa za tebe sam magistar za voznju Wink
Fri Apr 13, 2012 4:26 pm View user's profile Send private message
Nebojsa

Post Re: zzzz Reply with quote
misterx wrote:
nebojsa za tebe sam magistar za voznju Wink

Video sam svaka cast magistre Wink
Fri Apr 13, 2012 4:29 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post zzzzzzz Reply with quote
sve se videlo, tvojim udarcem i laganjem kako je bio bag, a lepo sam rekao da sam video da si prerano posao i udario u goceta...posle nisam ni hteo da vozim....jer sam bio treci u trenutku tvog plakanja za restart. tako da ja tvrdim da ti nisi za ovu ligu i da nemas pojima ali neka lepo je biti zadnji...mora da uzivas u tome Smile kad si zadnji
Fri Apr 13, 2012 4:32 pm View user's profile Send private message
Doctor

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:
Doco, ubaci statistiku kad stignes!

ubacena statistika -race 12-

Izvinjavam se nisam stigao ranije Sad

Doca

Sat Apr 14, 2012 9:19 am View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 3 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum