F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 5: GP Turkey
Goto page Previous  1, 2

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 3 View previous topic
View next topic
Race 5: GP Turkey
Author Message
Melo ;P

Post Reply with quote
Gde je novi mod od Doctora?

Sun Feb 26, 2012 7:50 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:
misterx wrote:
LJUDI,,,IMAM PROBLEM....i na prosloj trci i sada, meni kasni semafor..i ja kasnim sa startom, tako da ispada da dzabe vozim kvalifikacije Sad((( na startu trke sam izgubio volju da vozim...jer imao sam trece startno mesto......a svi su me skoro obisli na startu...............zasto kasni ??

nemam ideju zbog cega, probaj da resis to u toku nedelje na serveru...probne trke

brate mnogo mi je krivo......jednostavno na startu vise nisam imao volju da vozim....3 pol pozicija....a kasni mi semafor....Sad((((( i rezlitat je da me svi obidju, zasto sam toliki maler, zasto me nece Sad((
Sun Feb 26, 2012 7:51 pm View user's profile Send private message
Doctor

Post sta reci Reply with quote
Ovako drugari
nov mod ce biti postavljen u 22 casa veceras
nalazice se u download sekciji http://f1-friends.co.cc/
sastoji se od 6 rarova koje treba po redu extratovati i zameniti u rfactor
ko bude hteo moze probati...

a sto se tice trke u turskoj mogu reci da je licno meni upropascena
ne savesnom i ne fer voznjom naseg drugara markosa Crying or Very sad
To mozete videti na repleyu vase igre ili u ovom insertu koji sam ubacio.
ovo je primer kako ne treba raditi . Slika govori sama za sebe

Cestitam pobednicima
S'postovanjem
Doca

Sun Feb 26, 2012 8:24 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
i ja sam dosta izgubio jer sam tada naleteo na tebe doco i nikako nisam mogo da te izbegnem Sad
i da kazem jos da mi je ostalo goriva 23 litara,, a sipao sam tacno za 29 lapa
Sun Feb 26, 2012 8:35 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Ja nisam imao nijedan kontakt na startu prosto nisam hteo da se borim da ne ostetim bolid.Mozete videti kako zaobilazim mesto zlocina Very Happy
Mene je iskreno uvek zao kad se neko slupa pogotovu na pocetku jer ostecenja nosi celu trku.Ja sam lose prosao u boxu jer sam se na ulazu slupao da je i mene zabolelo.Nisam vezbao jer nisam bio tu plus medium gume koje su spore i odlicno 5 mesto Smile

Sun Feb 26, 2012 9:03 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
22h a nema linka Very Happy

Sun Feb 26, 2012 10:04 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Re: sta reci Reply with quote
Doctor wrote:

Cestitam pobednicima
S'postovanjem
Doca

Nemoj da se vredjamo..pogresio sam i to sam priznao, ali ne mozes da kazes da je nesavesno i nekorektno! Vecina clanova ovde me zna odavno, i svi znaju da nisam takav. Nikad se ni sa kim nisam svadjao pa necu ni sa tobom. Bilo je udaranja i do sada, pre ovoga, bice i posle ovoga. Meni je iskreno zao sto sam ti upropastio trku, ali ni ja sigurno nisam profitirao od toga...nakon toga sam vidno usporio, i propustio dosta bolida (mislio sam da sam propustio i tebe ali to je izgleda bio tvoj kolega).

Neka clanovi odluce o visini kazne, nije prvi put da se od mene pocinje kaznjavati!

Pozdrav!

Sun Feb 26, 2012 10:17 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Doctor

Post Re: sta reci Reply with quote
Marcos84 wrote:
Doctor wrote:

Cestitam pobednicima
S'postovanjem
Doca

Nemoj da se vredjamo..pogresio sam i to sam priznao, ali ne mozes da kazes da je nesavesno i nekorektno! Vecina clanova ovde me zna odavno, i svi znaju da nisam takav. Nikad se ni sa kim nisam svadjao pa necu ni sa tobom. Bilo je udaranja i do sada, pre ovoga, bice i posle ovoga. Meni je iskreno zao sto sam ti upropastio trku, ali ni ja sigurno nisam profitirao od toga...nakon toga sam vidno usporio, i propustio dosta bolida (mislio sam da sam propustio i tebe ali to je izgleda bio tvoj kolega).

Neka clanovi odluce o visini kazne, nije prvi put da se od mene pocinje kaznjavati!

Pozdrav!

Ovako markos

Ja neznam cime sam ja tebe uvredio?
Ovde sam rekao da je nekorektno i nesavesno, stojim iza toga a replej je tu moze svako pogledati dali sam ja to pogresio .
Ukoliko se napravi takav prekrsaj kao ti sto si , staje se i propusta osteceno vozilo (to je fer play) a da nepricam u kakvom stanju mi je auto posle bio .
meni ta neka tvoja kazna neznaci nista , cilj je takmicenje i sporski duh a ne udaranje svojih savozaca i td...
ti nevozis prvi put pa da neznas to...
Ovde se moja prica o ovome zavrsava ,svi ovde su normalni razumni ljudi pa mogu sami da vide i zakljuce.

poz
Doca

Sun Feb 26, 2012 10:43 pm View user's profile Send private message
misterx
Site Admin

Post Reply with quote
ljudi ok je sve. nema potrebe za kaznama Smile
Sun Feb 26, 2012 10:47 pm View user's profile Send private message
Paprika

Post Reply with quote
Ja sam imao sjajnu trku. :]
Steta sto je trajala svega 4 kruga. Ali bar sam uspeo jedan pit da obavim za to vreme. :]]]

Moram da iskoristim priliku da se izvinim Legendamanu za chuk od pozadi negde cini mi se jos u prvom krugu, nadam se da nisam naneo preveliku stetu.

Eto, pa sledeci put gorivo na vreme da sipam :]

Sun Feb 26, 2012 10:48 pm View user's profile Send private message
Mario

Post Reply with quote
GP Turkey završen i to po prvi put na pobjedi

Prije trke se neko nasmijao jer sam napisao ( ČUVAJTE PRVI KRUG ) a to sa razlogom baš zato što se u prvom krugu napravi najviše štete jer je prevelika želja po dobrih pozicijah!!Normalno jes da se treba čuvat celu trku pogotovo ako si u gužvi.Znam da je sladko prestizat kolega ali to nek bude korektno i strpno sa obe strane!! Žao mi je shale jer sam mislio da če bit malo više krugova što če napravit ispred mene a i nadam se da če neko pravit koji video!!Na startu upotrebite kočnice kako treba jer ako nisi na idealnoj liniji tad je treba kočit puno prije i tu se marcos procenio i napravila se šteta oko koje sad diskusija a mislim da je i nebojša uletio prevelikom brzinom!!!
Mislim da treba odmislit želju po bodovima a povečat želju po druženju!!
I ja bi htio pobedjivat ko Platy ili ko još bolji od mene ali uvjek je meni cilj samo završit trku i na startu što bolje da prodjem.
Sad dolazi staza koja ima dugu startnu stazu a posle krivina u desno - i ako ovde u turskoj došlo do takvog buma kad je brzina mala neznam šta če onda bit tu u Španjolskoj!!!

poz. i čestitke svima koji su završili trku!!
Sun Feb 26, 2012 11:19 pm View user's profile Send private message
Paprika

Post Reply with quote
Mario wrote:
Mislim da treba odmislit želju po bodovima a povečat želju po druženju!!

Za ovo imas pice od mene! :]

Mon Feb 27, 2012 12:32 am View user's profile Send private message
jovans04

Post Reply with quote
Pol pozicija je za mene bila u naj manju ruku Shocked , za dlaku ispred Maria, u ne prisustvu brzih vozača
(Josipa, Platy-a,...). Moj 'brat po steering wheel-u', koga sam iznevjerio Embarassed Raic nije ni vozip qualy itd itd...
Odlican start za mene i citav prvi krug do poslednje krivine i onda okretanje! Po onoj narodnoj 'ko visoko leti....'
borba ali ovaj put odzada, u nekoliko narednih krugova sustizem začelje i opet greska 'baaam u Nebojišu', čekanje propouštanje i onda sve iz početka... u boxu ne znam ni koliko vremena zbog popravki... par krugova pred kraj trke još jedna u nizu grešaka, preko 'kerba' okretanje........
Čestitke momcima na podijumu!
Slažem se sa Mariom, ovo je sjajno druzenje i zabava....
Mon Feb 27, 2012 9:12 am View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Za mene najbolja trka sezone a sa najmanje vezbanja Very Happy
Marcosa znam vec 3 sezone, 2 sezone sam vozio u timu sa njim.On je uvek bio fer i korektan, ali ne mozemo sad coveka da osudjujemo zbog jedne greske.Gresku je napravio to ne osporavam i krivo mi je zbog Doctora sto je bio slupan.E sad ako je Marko stao da saceka Docu mozda bi neko tu naleteo i nastala veca steta.Mada uvek je lepo stati i propustiti bolid.

Mon Feb 27, 2012 2:30 pm View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Hoce neko da napravi video Very Happy ipak je ovo bila moja najbolja trka Very Happy

Thu Mar 01, 2012 9:32 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 3 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum