F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Season 2 Ends

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 2 View previous topic
View next topic
Season 2 Ends
Author Message
LordMirkov
Site Admin

Post Season 2 Ends Reply with quote
Znam da sam propustio celu sezonu u kojoj su se pojavili neki novi asovi zeljni dobrih trka ali stvarno primecujem da je zelja za ER modom jednostavno isparila posle ovog novog Friends F1 moda koji se svima svidja.
Sezona je reshena u svakom slucaju pa ako bi je i zvanicno prekinuli niko nebi bio na gubitku, a samim tim dobija se nesto dodatnog vremena za upoznavanje novog moda koji je stvoren za uzivanje na stazi.
Eto na meni je da zvanicno saopstim, posle konsultacije sa brojnim vozacima ovde da je sezona 2 gotova. Zelim vam svima puno srece, puno dobrih neizvesnih duela, kao i sto vishe pobeda u narednoj sezoni i da nam se grid popuni sto pre!
Mnogo stvari ce se promeniti,neke greske iz proslosti se nece ponavljati,ozbiljnost organizacije ce se poboljsati, problem sa manjkom vozaca ce se isto reshiti i ovo ce postati mnogo ozbiljnija liga. To vam sve licno obecavam i preuzimam totalnu odgovornost.
Imacemo prijateljski odnos sa F1 International, F1 Bosnia i F1 Cronight ligama, verovatno i jos ponekim,tako da cete upoznati jos ljudi kojima je u srcu F1 kao i nama, i druzicemo se!
Najbitnije je samo da budemo svi slozni na stazi i van nje, bez prepucavanja i svadje onda ce se sve ovo ispuniti!

Admin
LordMirkov

Mon Jan 09, 2012 6:41 pm View user's profile Send private message MSN Messenger
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 2 All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum