F1 Friends League Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlistUsergroupsLog in
Race 1: GP Australia
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 2 View previous topic
View next topic
Race 1: GP Australia
Author Message
Melo ;P

Post Reply with quote
Ross Brawn wrote:
Meloman wrote:
Marcos84 wrote:
Ross Brawn wrote:
incident involving cars 8 and 17 in lap 1 must be investigated by the stewards !

10 sec. penalty for Meloman (Mercedes)

Kao sto stoji u pravilima, udaranje od pozadi i nije sacekao da se rival vrati na stazu!

Izvinjavam se Rosu, nisam ga sacekao jer bio onda mnogo gubio bolje kazna nego da cekam njega da se vrati na stazu... udaranje nije bilo namerno mislim da si ranije kocio zbog brake assist ali to sad nije vozno sve se dobro zavrsilo Very Happy
Trka zanimljiva, meni najzanimljivija od kada vozim imao sam sanse za bolji plasman da nisam dobio stop/go ali sta je tu je Wink

ja sam kocio tacno kad je trebalo , vidi se na snimku kasnije nisam mogao jedino da promasim krivinu , odmah sam se vratio na stazu a ti nisi ni momenta cekao ,1 ili 2 sec bili su iza nas goran i platy tako da sam izgubio jos 2 pozicije zbog tebe Wink

Nmg da se rasspravljam, na vozacu je da li hoce da propusti igraca ili da vozi dallje i dobije kaznu... platiju mislim da ne bi moago da pariras celu trku...
Wed Aug 31, 2011 5:02 pm View user's profile Send private message
Ross Brawn
Guest

Post Reply with quote
nisam siguran dali je bio platy , mislim da ce prije biti raic Wink
Wed Aug 31, 2011 5:31 pm
Nemanja Kovacevic

Post Reply with quote
Ne bih da se mesam, ni nemam pravo, ali dacu svoje misljenje, nije bitno melo da li bi izgubio vreme cekajuci Rosa, tu je vise pitanje fer-pleja!!! toliko od mene

Wed Aug 31, 2011 7:28 pm View user's profile Send private message MSN Messenger
Ross Brawn
Guest

Post Reply with quote
Nemanja Kovacevic wrote:
Ne bih da se mesam, ni nemam pravo, ali dacu svoje misljenje, nije bitno melo da li bi izgubio vreme cekajuci Rosa, tu je vise pitanje fer-pleja!!! toliko od mene

pa da, lakse je njemu da me izgura sa staze i odveze trku , pa na kraju sta bude , al ajde da sve rijesimo na stazi bez izbacivanja
Wed Aug 31, 2011 7:51 pm
El Maestro

Post Reply with quote
Ross Brawn wrote:

Mnogo pomoci treba da iskljucis da bi mogo da ga meris i sa Raicem Razz

Wed Aug 31, 2011 8:34 pm View user's profile Send private message MSN Messenger
Ross Brawn
Guest

Post Reply with quote
El Maestro wrote:
Ross Brawn wrote:

Mnogo pomoci treba da iskljucis da bi mogo da ga meris i sa Raicem Razz

to uopste nije tema ovog razgovora , a usput ako je brzi ja netrebam da se sklanjam sa staze, niti ja niti bilo ko drugi , neka se svako bori za svoje pozicije Wink
Wed Aug 31, 2011 9:17 pm
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Gargammel wrote:
....sad sam tek odgledao replay...ulazem zalbu na Gorana, start....upropascena mi je trka, mislio sam da je zbog baga Palca ali kad sam pogledao replay video sam da je Goran uleteo u mene i Palca, samo nas razgrnuo i nastavio dalje...verujem da je bio jos neko tu sa nama i on bi slicno prosao....tako da pogledaj replay i daj saopstenje....HVALA

bice pogledano!

Wed Aug 31, 2011 9:51 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
Palac

Post Reply with quote
LordMirkov wrote:
Gratz to all !

Big sorry for DQ drivers before race , wish i was there too...

Going to China probably tonight if i catch flight on time Smile

Wink možda je bolje da nisi jer bi najvjerojatnije bio na mom mjestu...

Poštovanje !

Thu Sep 01, 2011 9:00 am View user's profile Send private message
Melo ;P

Post Reply with quote
Nemanja Kovacevic wrote:
Fer-plej jeste, aliu da se on brze vretio na stazu propustio bih ga ovako se vracao sporo i nisam mogao...
Thu Sep 01, 2011 1:04 pm View user's profile Send private message
Marcos84
Site Admin

Post Reply with quote
Marcos84 wrote:
Gargammel wrote:
....sad sam tek odgledao replay...ulazem zalbu na Gorana, start....upropascena mi je trka, mislio sam da je zbog baga Palca ali kad sam pogledao replay video sam da je Goran uleteo u mene i Palca, samo nas razgrnuo i nastavio dalje...verujem da je bio jos neko tu sa nama i on bi slicno prosao....tako da pogledaj replay i daj saopstenje....HVALA

bice pogledano!

molim Raica da pogleda ovu situaciju i odluci o kazni ako bude potrebe..ja imam problema sa kompom, a za vikend putujem...

Thu Sep 01, 2011 3:25 pm View user's profile Send private message Visit poster's website
raic
Site Admin

Post Reply with quote
Goran:3 position penalty for next race start (zbog udaranja u Gargamela i Palca na startu)
Thu Sep 01, 2011 5:38 pm View user's profile Send private message
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    F1 Friends League Forum Index » Season 2 All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Page 8 of 8

Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum